Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Remont dachu nad budynkiem A - O/ZUS Kraków, ul. Pędzichów 27

Zamawiający Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Krakowie (Kraków, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Remont dachu nad budynkiem A - O/ZUS Kraków, ul. Pędzichów 27”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w KrakowieKraków, Małopolskieopublikowano 21 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 309 356 zł
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ODDZIAŁ W KRAKOWIE

1.2.)Oddział zamawiającego

Oddział w Krakowie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 00001775600395

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Pędzichów 27

1.4.2.)Miejscowość

Kraków

1.4.3.)Kod pocztowy

31-080

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.krakow@zus.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zus.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz zarządzane przez nie fundusze

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b06c718a-d1c1-4a2b-b622-ebc3688d47d9

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00401352

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-21

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00466392

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Remont dachu nad budynkiem A - O/ZUS Kraków, ul. Pędzichów 27

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: ,,Remont dachu nad budynkiem A Oddziału ZUS Kraków przy ul. Pędzichów 27”
1. Ogólny zakres robót obejmuje:
1.1 Demontaż istniejącej oraz wykonanie nowej izolacji termicznej dachu oraz pokrycia dachowego z dwóch warstw papy: podkładowej i nawierzchniowej (trudnopalne, NRO);
1.2 Demontaż istniejącego materiału ocieplenia wraz z usunięciem istniejących wypraw tynkarskich, wykonanie nowego ocieplenia ścian klatki schodowej oraz maszynowni windy wraz z nowymi wyprawami tynkarskimi (trudnopalne, NRO);
1.3 Przemurowanie istniejących kominów wentylacyjnych na poziomie ponad dachem;
1.4 Wykonanie ocieplenia kominów wentylacyjnych wraz z nowymi wyprawami tynkarskimi;
1.5 Montaż elementów systemu ochrony przed upadkiem z wysokości na ścianie maszynowni;
1.6 Wykonanie nowych obróbek blacharskich, rur spustowych oraz rynien;
1.7 Demontaż pozostałości po obecnej instalacji i wykonanie nowej instalacji odgromowej na dachu budynku A i przewiązki; wykonanie pomiarów
1.8 Prace towarzyszące;
1.9 Demontaż nieczynnych masztów antenowych;
1.10 Demontaż i wymiana na nowe kominków wentylacyjnych;
1.11 Demontaż i wymiana na nowe odpowietrzników pionów z sanitariatów znajdujących się w budynku;
1.12 Wykonanie przepustu instalacyjnego pod planowaną w przyszłości instalację klimatyzacji ;
1.13 Przekazanie Zamawiającemu kompletnej dokumentacji powykonawczej
Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawarte zostały we wzorze umowy - Załącznik nr 3 SWZ.
Opis i parametry techniczne przedmiotu zamówienia, zawarty został w opisie przedmiotu zamówienia - Złącznik nr 2 do SWZ

3.9.)Główny kod CPV

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-14

4.2.)Okres realizacji zamówienia

3 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Tectum sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6832128618

4.3.3.)Ulica

Mietniów 5a

4.3.4.)Miejscowość

Wieliczka

4.3.5.)Kod pocztowy

32-020

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

454874,31 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00535119/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-02-24

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

454874,31 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45261210-9Wykonywanie pokryć dachowych
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
309 356 zł
Próbka: 19 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
221 951 zł1 079 001 zł
Rozstęp międzykwartylowy
857 050 zł
Źródło próbki
CPV 45261210· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
221 951 zł
Mediana
309 356 zł
Górny kwartyl
1 079 001 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Krakowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45261210-9 (Wykonywanie pokryć dachowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.