Poprawa jakości świadczeń medycznych poprzez zakup aparatury i sprzętu medycznego na potrzeby Świętokrzyskiego Centrum Rehabilitacji w Czarnieckiej Górze
Zamawiający Świętokrzyskie Centrum Rehabilitacji w Czarnieckiej Górze (Czarniecka Góra, Świętokrzyskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Poprawa jakości świadczeń medycznych poprzez zakup aparatury i sprzętu medycznego na…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie
16 września 2025
Termin ofert: 25 września 2025 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
09 października 2025
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
06 listopada 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
06 listopada 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
21 sierpnia 2026
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM REHABILITACJI W CZARNIECKIEJ GÓRZE |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 003689775 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Czarniecka Góra, 43 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Czarniecka Góra |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 26-220 |
| 1.4.4.) | Województwo | świętokrzyskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL721 - Kielecki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 413721806 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | techniczny@rehabilitacjascr.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.rehabilitacjascr.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Zdrowie |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00401325 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-08-21 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o wyniku postępowania |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2025/BZP 00466314 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 2.8. | Numer planu postępowań w BZP Przed zmianą | 2025/BZP 00069578/05/P Po zmianie: 2025/BZP 00069578/06/P |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.5.5. | Wartość części (Część zamówienia nr 1) Przed zmianą | 112000,00 Po zmianie: 103703,70 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.5.5. | Wartość części (Część zamówienia nr 2) Przed zmianą | 69680,00 Po zmianie: 64518,52 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.