Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
177 600 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1aparat do super indukcyjnej stymulacji – pole elektromagnetyczne o wysokiej mocy 1,5-3 Tesli – 1 szt. Parametry techniczne, opis przedmiotu zamówienia w załączniku nr 1 do SWZ
    Wartość umowy
    108 000 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2- aparat combi do elektroterapii, laseroterapii, ultradźwięków z bezobsługową głowicą – 2 zestawy. opis przedmiotu zamówienia, parametry techniczne w załączniku nr 1 do SWZ
    Wartość umowy
    69 600 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja20%Parametry techniczne20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Poprawa jakości świadczeń medycznych poprzez zakup aparatury i sprzętu medycznego na potrzeby Świętokrzyskiego Centrum Rehabilitacji w Czarnieckiej Górze

Zamawiający Świętokrzyskie Centrum Rehabilitacji w Czarnieckiej Górze (Czarniecka Góra, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Poprawa jakości świadczeń medycznych poprzez zakup aparatury i sprzętu medycznego na…”, wybierając ofertę wykonawcy BTL Polska Sp. z o.o. Łączna wartość umów: 177 600 zł. Złożono 2 oferty.

Łączna wartość umów
177 600 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,7 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma BTL Polska Sp. z o.o. za łącznie 177 600,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM REHABILITACJI W CZARNIECKIEJ GÓRZE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 003689775

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Czarniecka Góra, 43

1.5.2.)Miejscowość

Czarniecka Góra

1.5.3.)Kod pocztowy

26-220

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.5.7.)Numer telefonu

413721806

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

techniczny@rehabilitacjascr.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.rehabilitacjascr.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8e405fb0-2224-4f86-8280-faa0a83755ee

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Poprawa jakości świadczeń medycznych poprzez zakup aparatury i sprzętu medycznego na potrzeby Świętokrzyskiego Centrum Rehabilitacji w Czarnieckiej Górze

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8e405fb0-2224-4f86-8280-faa0a83755ee

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00466314

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00069578/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.5 Poprawa jakości świadczeń medycznych poprzez zakup aparatury i sprzętu medycznego - aparat do super indukcyjnej stymulacji, aparat Combi do elektroterapii, laseroterapii, ultradzwięków

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00425591

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DT-PN.252.6.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

168222,22 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

aparat do super indukcyjnej stymulacji – pole elektromagnetyczne o wysokiej mocy 1,5-3 Tesli – 1 szt. Parametry techniczne, opis przedmiotu zamówienia w załączniku nr 1 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33150000-6 - Urządzenia do radioterapii, mechanoterapii, elektroterapii i fizykoterapii

4.5.5.)Wartość części

112000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

- aparat combi do elektroterapii, laseroterapii, ultradźwięków z bezobsługową głowicą – 2 zestawy. opis przedmiotu zamówienia, parametry techniczne w załączniku nr 1 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33150000-6 - Urządzenia do radioterapii, mechanoterapii, elektroterapii i fizykoterapii

4.5.5.)Wartość części

69680,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

108000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

108000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

108000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BTL Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5222626984

7.3.3)Ulica

Leonidasa

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-239

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

108000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

69600,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

69600 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

69600 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BTL Polska sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5222626984

7.3.3)Ulica

Leonidasa

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-239

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

69600,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33100000-1Urządzenia medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
905 290 zł
Próbka: 221 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
277 778 zł2 186 080 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 908 302 zł
Źródło próbki
CPV 33100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
277 778 zł
Mediana
905 290 zł
Górny kwartyl
2 186 080 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Świętokrzyskie Centrum Rehabilitacji w Czarnieckiej Górze prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Czarniecka Góra.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 177 600 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33100000-1 (Urządzenia medyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: BTL Polska Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.