Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Przedszkola nr 4 Biały konik w Koninie w 2026r.

Zamawiający Przedszkole nr 4 Biały konik w Koninie (Konin, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Przedszkola nr 4 Biały konik w Koninie w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Przedszkole nr 4 Biały konik w KoninieKonin, Wielkopolskieopublikowano 20 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

11 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Przedszkole nr 4 Biały konik w Koninie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 301508346

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Kryształowa 5

1.4.2.)Miejscowość

Konin

1.4.3.)Kod pocztowy

62-500

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL414 - Koniński

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

biuro@p4konin.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://p4konin.bip.wikom.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-727e25df-bdd0-42f0-921a-22aace329dd2

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00401228

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-20

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00527662

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Przedszkola
nr 4 Biały konik w Koninie w 2026r.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część NR 1 PRZETWORZONE WARZYWA i OWOCE, SER TWARDY
CPV15330000-0, 15544000-3Część NR 1 PRZETWORZONE WARZYWA i OWOCE - owoce, warzywa odpowiednio
mrożone, owoce i warzywa niepokruszone, z niewielką ilością lodu

3.9.)Główny kod CPV

15330000-0 - Przetworzone owoce i warzywa

3.10.)Dodatkowy kod CPV

15544000-3 - Ser twardy

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-30

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2026-01-02 do 2026-07-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

AUGUSTO-SOPEL JABŁOŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 250487050

4.3.3.)Ulica

Częstochowska 147

4.3.4.)Miejscowość

Kalisz

4.3.5.)Kod pocztowy

62-800

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

29880,6 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00073120/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

27336,35 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Przedszkole nr 4 Biały konik w Koninie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Konin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15330000-0 (Przetworzone owoce i warzywa). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.