ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Wykonanie usług społecznych, edukacyjnych i zdrowotnych w celu aktywizacji społecznej osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym oraz ich otoczenia

Zamawiający Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Proszowicach (Proszowice, Małopolskie) prowadził postępowanie „Wykonanie usług społecznych, edukacyjnych i zdrowotnych w celu aktywizacji społecznej…”. Termin składania ofert minął 28 sierpnia 2026, 11:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
28 sierpnia 2026, 11:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Termin płatności40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    20 sierpnia 2026

    Termin ofert: 28 sierpnia 2026 11:00

Kluczowe informacje

+ SWZPodsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług społecznych, edukacyjnych i zdrowotnych dla 2 części obejmujących część I z zajęciami indywidualnymi oraz część II z warsztatami, realizowanych przez 8 miesięcy.

  • 2

    ZakresDla części II zamawiający wymaga osób z wykształceniem psychologicznym, pedagogicznym, w naukach społecznych lub pokrewnym, z co najmniej 2-letnim stażem, a dla TUS dodatkowo certyfikowanego kursu trenerskiego; termin płatności jest oceniany w kryteriach ofert i ma wagę 40 w obu częściach.

  • 3

    ZakresZamówienie jest podzielone na 2 części, ofertę można złożyć na wszystkie części, a każda część obejmuje odrębny zestaw działań: w części I m.in. psycholog, logopeda, dogoterapia, pedagog, SI, poradnictwo rodzinne i kurs prawa jazdy kat. B, a w części II warsztaty, treningi komputerowe, szkołę dla rodziców, TUS i wyjazdy integracyjne.

  • 4

    ZakresWykonawca musi informować uczestników, że zadanie jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa, stosować standardy dostępności i zasady równościowe, weryfikować specjalistów prowadzących zajęcia z niepełnoletnimi uczestnikami w rejestrach z art. 21 ustawy z 13 maja 2016 r. oraz przekazać Zamawiającemu minimum 5 zdjęć na nośniku elektronicznym do 5 dni od zakończenia wsparcia.

    Źródło: Załącznik A - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)
  • 5

    ZakresWykonawca ma obowiązek zapewnić pomieszczenia przystosowane do wykonania usługi z miejscem siedzącym dla każdego uczestnika, z podjazdem lub windą dla osób niepełnosprawnych, prowadzić imienne listy obecności i bieżącą dokumentację spotkań, a w przypadku zajęć poza miejscem zamieszkania uczestnika realizować usługę na terenie Powiatu Proszowickiego.

    Źródło: Załącznik 3 (wzór umowy)

Kontekst Atlasu

  • Podobne postępowanie tego zamawiającego z 2025 r. wygrał Centrum Doradztwa Inwestycyjnego i Szkoleń Adrian Janas przy 2 ofertach.
  • W tej branży w województwie małopolskim konkurencja jest mniejsza niż w kraju: rozstrzygnięcia z ostatnich 2 lat miały tu średnio 2,1 ofert, wobec 6,6 średnio w Polsce.

Na podstawie ogłoszenia i dokumentacji SWZ · Zawsze weryfikuj z oryginałem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Proszowicach

1.3.)Oddział zamawiającego

PCPR Proszowice

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 6821452717

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

3 Maja 72

1.5.2.)Miejscowość

Proszowice

1.5.3.)Kod pocztowy

32-100

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.5.7.)Numer telefonu

+48 12 386-29-60

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

pcpr@pcpr.proszowice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pcpr.proszowice.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie usług społecznych, edukacyjnych i zdrowotnych w celu aktywizacji społecznej osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym oraz ich otoczenia

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-da627d25-aa74-45b4-8084-61a891795810

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00401158

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00145701/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Wykonanie usług społecznych, edukacyjnych i zdrowotnych w celu aktywizacji społecznej osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym oraz ich otoczenia

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.13.)O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.15.)Nazwa projektu lub programu

„Rehabilitacja- Aktywizacja” realizowany w ramach w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 dla Priorytetu 6 Fundusze europejskie dla rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego Działanie 6.26 Integracja społeczna osób w szczególnie trudnej sytuacji życiowej Typ projektu: A Działania mające na celu integrację osób w szczególnej sytuacji realizowanego przez gminy i powiaty

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-da627d25-aa74-45b4-8084-61a891795810

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-da627d25-aa74-45b4-8084-61a891795810

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

1. Komunikacja między Zamawiającym,
a wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o
świadczeniu usług drogą elektroniczną (t. j. Dz.U. z 2024 r. poz. 1513).
Przed upływem terminu składania ofert (między innymi: pytania do postępowania, wnioski o wyjaśnienie SWZ):
 Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do
komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji”
odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do
komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”)

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)
2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie
swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE
L 119 z 04.05.2016, str. 1), zwanego dalej „RODO”, Zamawiający informuje, że:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Powiat Proszowicki - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Proszowicach,
ul. 3 Maja 72, 32-100 Proszowice tel. (12) 386-29-60, faks: (12) 386-22-24, e-mail: pcpr@pcpr.proszowice.pl
2) z inspektorem ochrony danych osobowych w Powiat Proszowicki - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Proszowicach można
się skontaktować poprzez e- mail: iod@pcpr.proszowice.pl; telefonicznie pod nr 12 386 29 60/ 517 847 661 lub pisemnie za pomocą
poczty pod adresem; PCPR w Proszowicach ul. 3 Maja 72, 32-100 Proszowice z dopiskiem Inspektor Ochrony Danych Osobowych,
3) Państwa dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z niniejszym postępowaniem
o udzielenie zamówienia,
4) odbiorcami Państwa danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja niniejszego
postępowania na podstawie art. 8 oraz art. 96 ust. 3 ustawy,
5) Państwa dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 97 ust. 1 ustawy, przez okres 4 lat od dnia zakończenia niniejszego
postępowania, a jeżeli czas trwania umowy przekroczy 4 lata, okres przechowywania obejmie cały czas trwania umowy,
6) obowiązek podania przez Państwa danych osobowych bezpośrednio Państwa dotyczących jest wymogiem ustawowym
określonym w przepisach ustawy, związanym z udziałem w niniejszym postępowaniu,
7) stosowanie do art. 22 RODO, w odniesieniu do Państwa danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób
zautomatyzowany,
8) posiadają Państwo:
 na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Państwa dotyczących, przy czym w przypadku gdy wykonanie
obowiązków, o których mowa w art. 15 ust. 1–3 RODO, wymagałoby niewspółmiernie dużego wysiłku, Zamawiający może żądać od
Państwa wskazania dodatkowych informacji mających na celu sprecyzowanie żądania lub sprecyzowanie nazwy lub daty
zakończonego postępowania o udzielenie zamówienia
 na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Państwa danych osobowych, przy czym skorzystanie z tego prawa nie może
skutkować zmianą wyniku niniejszego postępowania, zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą ani nie może
naruszać integralności protokołu postępowania oraz załączników do protokołu
na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem
przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO, przy czym prawo to nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania w
celu zapewnienia możliwości korzystania ze środków ochrony prawnej – wystąpienie z żądaniem, o którym mowa w art. 18 ust. 1
RODO, nie ogranicza przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenia niniejszego postępowania
 prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, że przetwarzanie danych
osobowych Państwa dotyczących narusza przepisy RODO,
9) nie przysługuje Państwu:
 w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych
 prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO
 na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania
Państwa danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

PR-PU.271.R-A.1.2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Tak

4.1.9.)Liczba części

2

4.1.10.)Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.)Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I – Usługa indywidualna
1) Indywidualne zajęcia rozwijające z psychologiem,
2) Indywidualne zajęcia kompensacyjne z logopedą,
3) Wsparcie dogoterapii,
4) Indywidualne zajęcia z pedagogiem,
5) Indywidualne zajęcia SI,
6) Terapia- poradnictwo rodzinne,
7) Kurs prawa jazdy kat. B.
Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku A- Część I

4.2.6.)Główny kod CPV

85320000-8 - Usługi społeczne

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

85312500-4 - Usługi rehabilitacyjne

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

8 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

termin płatności

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II – Warsztaty

1) Warsztaty kompetencji społecznych
2) Trening umiejętności komputera – kurs ICDL (ECDL BASE) WORKFORCE 2 Moduły B1, B3,
3) Trening umiejętności komputera – kurs ICDL (ECDL BASE) WORKFORCE 4 Moduły B1, B2, B3, B4,
4) Warsztaty szkoła dla rodziców,
5) Warsztaty dla rodziców zastępczych – mechanizmy i procesy tworzenia więzi, przeniesienia, zmian w funkcjonowaniu dzieci na poziomie poznawczym w odpowiedzi na niekorzystne warunki rozwojowe – otoczenie UP,
6) Warsztaty dla rodziców dzieci z niepełnosprawnościami - otoczenie UP,
7) Warsztaty mnemotechnik i metod zwiększających koncentracje (dzieci od 8-15 lat) dla dzieci przebywających w pieczy zastępczej,
8) Trening Umiejętności Społecznych (dzieci w wieku 5-15 lat),
9) Warsztaty uczestnictwa w kulturze wyższej z elementami edukacyjno- integracyjnymi ( 1- dniowy wyjazd do Zamku Królewskiego w Niepołomicach),
10) Warsztaty edukacyjno- integracyjne wyjazdowe dla uczestników projektu wraz z otoczeniem z usługą hotelarską i gastronomiczną.
Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku A- Część II.

4.2.6.)Główny kod CPV

85320000-8 - Usługi społeczne

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

85312500-4 - Usługi rehabilitacyjne

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

8 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

termin płatności

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

O udzielenie zamówienia może ubiegać się Wykonawca, który:
1) dysponuje osobami posiadającymi kwalifikacje niezbędne do wykonania zamówienia:
w części 1:
a) co najmniej jedną osobą posiadającą wykształcenie (magister psychologii), z co najmniej 5 letnim stażem pracy, oraz 2 letnim doświadczeniem pracy z osobami niepełnosprawnymi,
b) co najmniej jedną osobą posiadającą wykształcenie (magister logopedii lub studia podyplomowe logopedia) z co najmniej 5 letnim stażem pracy, oraz 2 letnim doświadczeniem w charakterze logopedy w pracy z dziećmi,
c) co najmniej jedną osobą posiadającą certyfikat lub zaświadczenie potwierdzające uprawnienia do prowadzenia zajęć dogoterapii z co najmniej 2 letnim doświadczeniem zawodowym w prowadzeniu zajęć dogoterapii, certyfikaty dla psów biorących udział w terapii potwierdzające przygotowanie psów do pracy z dziećmi, w tym z dziećmi niepełnosprawnymi (dokumenty certyfikowanego psa terapeutycznego obowiązujące w Polsce, to: aktualne zaświadczenie o szczepieniach, aktualne zaświadczenie o odrobaczeniu (wskazane częściej, niż u zwykłego psa, a więc raz na 3 miesiące), zaświadczenie weterynaryjne o ogólnej dobrej kondycji zdrowotnej psa, a także ważne zaświadczenie o zdaniu egzaminu psa terapeutycznego i posiadanie legitymacji psa terapeutycznego (certyfikat),
d) co najmniej jedną osobą posiadającą wykształcenie (magister pedagogiki) z co najmniej 5 letnim stażem pracy, oraz 2 letnim doświadczeniem pracy z osobami z niepełnosprawnościami,
e) co najmniej jedną osobą posiadającą wykształcenie (magister psychologii/pedagogiki) z co najmniej 5 letnim stażem pracy, oraz 2 letnim doświadczeniem pracy z dziećmi. Ukończony Kwalifikacyjny Kurs Terapii Integracji Sensorycznej – stopień II dający uprawnienia terapeuty, prowadzenia diagnozy i prowadzenia terapii SI,
f) co najmniej jedną osobą posiadającą wykształcenie, psychologiczne, psychoterapeutę ze specjalizacją z zakresu terapii rodzin, z co najmniej 5 letnim stażem pracy, oraz 2 letnim doświadczeniem pracy z osobami z niepełnosprawnością

w części 2:
a) co najmniej jedną osobą z wymaganym wykształceniem (magister psychologii, pedagogiki, nauk społecznych) z co najmniej 2 letnim stażem pracy oraz doświadczeniem w przeprowadzeniu warsztatów/treningów
b) co najmniej jedną osobą z wymaganym wykształceniem (magister psychologii, pedagogiki, nauk społecznych) z co najmniej 2 letnim stażem pracy oraz doświadczeniem w przeprowadzeniu warsztatów/treningów,
c) co najmniej jedną osobę z wymaganym wykształceniem (magister psychologii, pedagogiki, nauk społecznych, terapeuta/trener zajęciowy ) z co najmniej 2 letnim stażem pracy,
d) co najmniej jedną osobą z wymaganym wykształceniem wyższym z zakresu psychologii, pedagogiki, pedagogiki specjalnej, socjoterapii, terapii zajęciowej lub socjologii oraz posiadać certyfikowany kurs trenerski TUS oraz co najmniej 2 letnim stażem pracy
e) co najmniej jedną osobą z wymaganym wykształceniem psychologicznym /pedagogicznym,/ trener z 5 letnim doświadczeniem w tym w pracy z dziećmi, osobami z niepełnosprawnością

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Zakres zmian zawiera Załącznik 3 (wzór umowy)

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-08-28 11:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-da627d25-aa74-45b4-8084-61a891795810

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-08-28 11:30

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-09-26

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

85320000-8Usługi społeczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Historia

Poprzednia edycja tego zamówienia

To zamówienie wraca cyklicznie. Zobacz wcześniejszych zwycięzców, kwalifikowane wartości rozstrzygnięć i poziom konkurencji.

  1. 2025wygrał(a): Centrum Doradztwa Inwestycyjnego i Szkoleń Adrian Janas150 tys. zł2 ofertywynik →

Dopasowanie automatyczne: ten sam zamawiający i zbieżne tokeny tytułu postępowania. Każda część rozstrzygnięcia jest liczona raz (wartość umowy, a przy jej braku cena zwycięska); całe ogłoszenie jest fallbackiem tylko dla starszego wyniku bez zapisu części. Kwota nie jest przypisana widocznemu wykonawcy.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 28.08.2026, 11:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Proszowicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Proszowice.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 85320000-8 (Usługi społeczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.