Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
558 814 zł
Umowa zawarta
15 kwietnia 2026
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa zabezpieczenia pacjenta kamizelką defibrylującą w zakresie ochrony przed Nagłym Zgonem Sercowym (NZS)

Zamawiający Szpital Grochowski im. dr med. Rafała Masztaka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa zabezpieczenia pacjenta kamizelką defibrylującą w zakresie ochrony przed Nagłym…”, wybierając ofertę wykonawcy Zoll Medical Poland Sp. z o.o. Wartość umowy: 558 814 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
558 814 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zoll Medical Poland Sp. z o.o. (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 558 813,60 zł (umowę zawarto 15 kwietnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szpital Grochowski im. dr med. Rafała Masztaka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 002153989

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Grenadierów 51/59

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

04-073

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

szpital@grochowski.waw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.grochowski.waw.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://szpitalgrochowski.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa zabezpieczenia pacjenta kamizelką defibrylującą
w zakresie ochrony przed Nagłym Zgonem Sercowym (NZS)

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ec003c78-031f-4449-8f23-e0299b1e7a5b

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00401072

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00142241

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZPK/17/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

454320,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zabezpieczenia pacjenta kamizelką defibrylującą
w zakresie ochrony przed Nagłym Zgonem Sercowym (NZS), w której skład wchodzi udostępnienie pacjentowi pełnego zestawu urządzeń wraz z możliwością dostępu do wybranych danych w systemie monitorującym dla lekarza prowadzącego.
2. Usługa obejmuje m. in.:
1) zabezpieczenie pacjenta kamizelką defibrylującą (dostarczenie kamizelki do Zamawiającego i przeszkolenie);
2) przeszkolenie pacjenta i, jeśli to konieczne, ponowne przeszkolenie w zakresie noszenia
i obsługi kamizelki (należy uwzględnić w wycenie min. 2 przeszkolenia);
3) aktywację i wprowadzenie pacjenta do systemu monitorowania;
4) wymianę sprzętu w przypadku usterki (bez dodatkowych kosztów po stronie pacjenta
i Zamawiającego);
5) infolinię wsparcia technicznego, dostępną 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, w celu udzielenia wsparcia pacjentowi;
6) odbiór urządzenia po zakończeniu użytkowania.
3. Elementy składowe kamizelki (urządzenia) (urządzenie może mieć więcej elementów):
1) monitor kamizelki defibrylującej;
2) pas z elektrodami EKG i elektrodami defibrylującymi;
3) 2 akumulatory;
4) 2 koszulki materiałowe (uprzęże) w rozmiarze pacjenta;
5) ładowarka do baterii;
6) przekaźnik danych;
7) futerał na monitor.
4. Urządzenie rejestruje następujące dane:
1) zapisy EKG;
2) tętno;
3) tony serca;
4) pozycję ciała;
5) poziom aktywności fizycznej;
6) czas aktywności fizycznej;
7) czas noszenia urządzenia.

5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 2 do SWZ – formularzu asortymentowo – cenowym.
6. Szczegółowe warunki realizacji usługi określa projekt umowy stanowiący załącznik nr 4 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

85121200-5 - Specjalistyczne usługi medyczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

558813,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

558813,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

558813,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zoll Medical Poland Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5272904592

7.3.3)Ulica

Bysławska 82 lok. 201

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

04-993

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

558813,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

K/TP/59/2026

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

85121200-5Specjalistyczne usługi medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
197 773 zł
Próbka: 83 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
37 892 zł434 400 zł
Rozstęp międzykwartylowy
396 508 zł
Źródło próbki
CPV 85121· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
37 892 zł
Mediana
197 773 zł
Górny kwartyl
434 400 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szpital Grochowski im. dr med. Rafała Masztaka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 558 814 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 85121200-5 (Specjalistyczne usługi medyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zoll Medical Poland Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.