ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Cyberbezpieczne wodociągi w Pilawie

Zamawiający Miasto i Gmina Pilawa (Pilawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Cyberbezpieczne wodociągi w Pilawie”. Termin składania ofert minął 28 sierpnia 2026, 10:00. Wadium: 5000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto i Gmina PilawaPilawa, Mazowieckie (powiat Garwoliński →)opublikowano 20 sierpnia 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 406 820 zł
Wadium
5000 zł
Termin składania ofert
28 sierpnia 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Gwarancja serwera40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    20 sierpnia 2026

    Termin ofert: 28 sierpnia 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń, oprogramowania i usług potrzebnych do wdrożenia rozwiązań z dziedziny cyberbezpieczeństwa, wraz z instalacją, konfiguracją i hardeningiem systemów.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert to cena 60 i gwarancja serwera 40, wymagane jest wadium 5 000,00 zł oraz zabezpieczenie należytego wykonania umowy.

  • 3

    ZakresWarunek udziału wymaga wykazania co najmniej dwóch zamówień o wartości nie mniejszej niż 300 000 zł brutto każde, z dostawą sprzętu informatycznego, instalacją i konfiguracją, w tym w każdym zamówieniu co najmniej jednego serwera o wartości nie mniejszej niż 40 000 zł brutto.

  • 4

    ZakresWykonawca składa przedmiotowe środki dowodowe dla stacji roboczej, w tym m.in. wymagany wynik Passmark CPU Mark co najmniej 38000 pkt, certyfikaty ISO 9001, ISO 50001, ISO 14001, deklarację CE i certyfikat EPEAT Silver.

  • 5

    ZakresZamówienie obejmuje m.in. sprzęt komputerowy, urządzenia sieciowe, serwery, pakiety oprogramowania oraz usługi informatyczne i doradcze, a realizacja trwa do 2026-10-31.

Kontekst Atlasu

  • Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 3,8 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 18% miało jedną ofertę.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail