Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 983 809 zł
Umowa zawarta
27 lipca 2026
Okres realizacji
do 30 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres udzielonej gwarancji jakości robót budowlanych40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

PRZEBUDOWA STADIONU 1000-LECIA W TURKU - ETAP II

Zamawiający Ośrodek Sportu i Rekreacji w Turku (Turek, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „PRZEBUDOWA STADIONU 1000-LECIA W TURKU - ETAP II”, wybierając ofertę wykonawcy SKONIECZNY KRZYSZTOF FIRMA BUDOWLANA CEGBUD. Wartość umowy: 1 983 809 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Ośrodek Sportu i Rekreacji w TurkuTurek, Wielkopolskie (powiat Turecki →)opublikowano 20 sierpnia 2026
Wartość umowy
1 983 809 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    19 czerwca 2026

    Termin ofert: 6 lipca 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    20 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SKONIECZNY KRZYSZTOF FIRMA BUDOWLANA CEGBUD (CHLEBÓW), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 983 808,73 zł (umowę zawarto 27 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W TURKU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000329125

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Sportowa 9A

1.5.2.)Miejscowość

Turek

1.5.3.)Kod pocztowy

62-700

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL414 - Koniński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

osirturek@wp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.miastoturek.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1330433

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

PRZEBUDOWA STADIONU 1000-LECIA W TURKU - ETAP II

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b7515327-b0b5-4fb2-a9da-778911743c3b

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00400480

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00299444/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Przebudowa Stadionu 1000-Lecia w Turku - Etap II

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00299867

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

2026/ZP001/OSiRTurek

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia stanowi wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa Stadionu 1000-Lecia w Turku - Etap II”, zgodnie z dokumentacją projektową oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, właściwymi normami, ustalonymi zasadami wiedzy technicznej oraz na ustalonych projektem umowy w sprawie zamówienia
publicznego warunkach.
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie następującego zakresu rzeczowego robót budowlanych:
A. Branża budowlana:
1) remont spikerki.
2) wymiana siedzisk.
3) budowa nowego zadaszenia trybun.
4) remont nawierzchni widowni.
B. Branża elektryczna:
1) uzupełnienie oświetlenia boiska,
2) oświetlenie zadaszenia trybun, nagłośnienie i monitoring,
3) wykonanie pomiarów elektrycznych
C. Serwisowanie urządzeń i instalacji będących przedmiotem zamówienia przez okres trwania rękojmi,
D. Inwentaryzacja geodezyjna.

4.5.3.)Główny kod CPV

45212224-2 - Roboty budowlane związane ze stadionami

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45223220-4 - Roboty zadaszeniowe

51314000-6 - Usługi instalowania urządzeń wideo

39111000-3 - Siedziska

32342400-6 - Sprzęt nagłaśniający

32323500-8 - Urządzenia do nadzoru wideo

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1983808,73 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

0,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1983808,73 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SKONIECZNY KRZYSZTOF FIRMA BUDOWLANA CEGBUD

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

311098518

7.3.4)Miejscowość

CHLEBÓW

7.3.5)Kod pocztowy

62-700

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1983808,73 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45212224-2Roboty budowlane związane ze stadio…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
809 826 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
349 210 zł2 435 071 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 085 862 zł
Źródło próbki
CPV 45212· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
349 210 zł
Mediana
809 826 zł
Górny kwartyl
2 435 071 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Turku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Turek.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 983 809 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45212224-2 (Roboty budowlane związane ze stadionami). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: SKONIECZNY KRZYSZTOF FIRMA BUDOWLANA CEGBUD (CHLEBÓW). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.