AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Przebudowa drogi gminnej na działce nr ew. 1089 ul. Armii Krajowej w Goszczynie

Zamawiający Gmina Goszczyn (Goszczyn, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Przebudowa drogi gminnej na działce nr ew. 1089 ul. Armii Krajowej w Goszczynie”. Termin składania ofert upływa 7 września 2026, 10:00. Wadium: 8000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina GoszczynGoszczyn, Mazowieckie (powiat Grójecki →)opublikowano 20 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 500 zł
Wadium
8000 zł
Termin składania ofert
7 września 2026, 10:00
13h
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Koszt60%Gwarancja40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    20 sierpnia 2026

    Termin ofert: 7 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

+ SWZPodsumowanie
  • 1

    ZakresZamówienie obejmuje przebudowę drogi gminnej na działce nr ew. 1089 ul. Armii Krajowej w Goszczynie, w tym odcinek 311 m, chodnik, zjazdy, pobocza, nawierzchnię asfaltową, oznakowanie pionowe i poziome, ściany oporowe oraz umocnienie skarp, zgodnie z załączonym przedmiarem robót.

    Źródło: SWZ ul. Armii Krajowej
  • 2

    RyzykoZamawiający zapłaci wynagrodzenie za roboty wskazane w protokole inwentaryzacji, a w razie odstąpienia z winy Zamawiającego Wykonawca otrzyma wynagrodzenie za wykonane roboty oraz zachowa gwarancję na roboty wykonane do dnia odstąpienia.

    Źródło: Zał. 4 Projekt umowy
  • 3

    ZakresWykonawca niezwłocznie, a najpóźniej w terminie 7 dni od odstąpienia, ma usunąć z terenu budowy urządzenia zaplecza, a w przypadku odstąpienia przez którąkolwiek ze stron wykonane roboty, prace tymczasowe oraz wbudowane lub zamontowane materiały i urządzenia stają się własnością Zamawiającego po stwierdzeniu ich przydatności i rozliczeniu wg cen określonych w kosztorysach.

    Źródło: Zał. 4 Projekt umowy

Na podstawie ogłoszenia i dokumentacji SWZ · Zawsze weryfikuj z oryginałem

Alert e-mail