Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.: "Przebudowa parteru budynku nr 48 w m. Kętrzyn na potrzeby osób zatrzymanych"

Zamawiający Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej (Kętrzyn, Warmińsko-Mazurskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.: "Przebudowa parteru budynku nr 48 w m.…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 372 043 zł
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 510207605

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Gen. Władysława Sikorskiego 78

1.4.2.)Miejscowość

Kętrzyn

1.4.3.)Kod pocztowy

11-400

1.4.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.4.7.)Numer telefonu

89 750 33 43

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.wmosg@strazgraniczna.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wm.strazgraniczna.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e070a78a-ad8a-4a12-bbaf-0eb71cadafbb

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00400267

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-20

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00149814

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Projekt nr FAMI.03.01-IZ.00-0001/24 „Organizowanie powrotów przymusowych oraz powrotów dobrowolnych” Funduszu Azylu, Migracji i Integracji na lata 2021-2027 w ramach działania projektu pn. „Przebudowa parteru budynku nr 48 w m. Kętrzyn na potrzeby osób zatrzymanych”.

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.: "Przebudowa parteru budynku nr 48 w m. Kętrzyn na potrzeby osób zatrzymanych"

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia stanowią roboty budowlane dla zadania pn. „Przebudowa parteru budynku nr 48 w m. Kętrzyn na potrzeby osób zatrzymanych”. Obiekt położony jest w kompleksie Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie przy ul. Gen. Władysława Sikorskiego 78.
2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ, w tym:
1) Załącznik nr 1.1 – Projekt zagospodarowania działki;
2) Załącznik nr 1.2 – Projekt architektoniczno-budowlany;
3) Załącznik nr 1.3 - Opinie, uzgodnienia, pozwolenia;
4) Zał. nr 2.1 – Projekt techniczny – architektura;
5) Zał. nr 2.2 – Projekt techniczny – drogi;
6) Zał. nr 2.3 – Projekt techniczny – elektryczny;
7) Zał. nr 2.4 – Projekt techniczny – sanitarny (cześć opisowa);
8) Zał. nr 2.4.1 – Projekt techniczny – sanitarny (cześć rysunkowa);
9) Zał. nr 2.5 – Projekt techniczny – teletechnika;
10) Zał. nr 2.6 – Projekt techniczny – konstrukcja;
11) Zał. nr 3.1 – Szczegółowa specyfikacja techniczna SST – b. budowlana;
12) Zał. nr 3.2 – Szczegółowa specyfikacja techniczna SST – b. drogowa;
13) Zał. nr 3.3 – Szczegółowa specyfikacja techniczna SST – b. elektryczna;
14) Zał. nr 3.4 – Szczegółowa specyfikacja techniczna SST – b. sanitarna;
15) Zał. nr 3.5 – Szczegółowa specyfikacja techniczna SST – b. teletechniczna;
16) Zał. nr 4 - Kopia decyzji NR Kę/7/23 z dnia 28 lipca 2023 r.

3.9.)Główny kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45223200-8 - Roboty konstrukcyjne

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45233140-2 - Roboty drogowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-06

4.2.)Okres realizacji zamówienia

400 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Usługowe Adam Stadnik

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7422023151

4.3.3.)Ulica

Mickiewicza 27A

4.3.4.)Miejscowość

Korsze

4.3.5.)Kod pocztowy

11-430

4.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

4997500,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00288546/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-23

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Na podst. § 12 ust. 2 pkt. 2 lit. b cyt. umowy 157/SBiON/25 z dnia 06.06.2025 r. sporządzono Aneks nr 1 (216/SBiON/26 z dnia 11.06.26r.) na podstawie protokołu konieczności wykonania robót budowlanych z dnia 19.03.2026 r.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Aneks nr 1 (216/SBiON/26 z dnia 11.06.26r.) dotyczy zmiany wynagrodzenia umownego w związku z wystąpieniem na etapie realizacji robót budowlanych konieczności wykonania robót dodatkowych polegających na zabudowie pionów centralnego ogrzewania. Zabudowa instalacji c.o. ma na celu zmniejszenie ryzyka uszkodzenia mechanicznego przez osoby korzystające z budynku, poprawę wyglądu wew. pomieszczeń oraz minimalizację wystąpienia nieszczęśliwych zdarzeń losowych na ciągach komunikacyjnych.

5.4.6.)Wartość zmiany

9487,97

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

5006987,97 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

PunktPoleWartość
1.Podczas realizacji zamówienia dokonywano kontroli w terminach

06.07.2026 r., 06.02.2026r., 26.06.2025r. tj. dokonano kontroli zatrudnienia na podstawie stosunku pracy w zakresie zapisów art. 95 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych ujętych w umowie – czynności kontrolne potwierdziły spełnienie przez Wykonawcę wymogu zatrudnienia przewidzianego w zawartej umowie.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45100000-8Przygotowanie terenu pod budowę
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
372 043 zł
Próbka: 52 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
180 482 zł2 032 172 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 851 691 zł
Źródło próbki
CPV 45100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
180 482 zł
Mediana
372 043 zł
Górny kwartyl
2 032 172 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kętrzyn.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45100000-8 (Przygotowanie terenu pod budowę). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.