Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
6 328 587 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    722 241 zł
    7 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    MALDRÓG Sp. z o.o.· Wrocław
    Wartość umowy
    2 968 634 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3
    MAL - COM KRZYSZTOF KĘDZIERSKI· Smolec
    Wartość umowy
    1 659 425 zł
    4 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4
    MALDRÓG Sp. z o.o.· Wrocław
    Wartość umowy
    978 288 zł
    7 ofert
Oferty w postępowaniu
20 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ODNOWA OZNAKOWANIA POZIOMEGO Z PODZIAŁEM NA 4 ZADANIA.

Zamawiający Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „ODNOWA OZNAKOWANIA POZIOMEGO Z PODZIAŁEM NA 4 ZADANIA”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 6 328 587 zł. Złożono 20 ofert.

Zamawiający: Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we WrocławiuWrocław, Dolnośląskieopublikowano 20 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
6 328 587 zł
Liczba ofert
20 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: DARKO Dariusz Drążkiewicz (część 1); MALDRÓG Sp. z o.o. (części 2, 4); MAL - COM KRZYSZTOF KĘDZIERSKI (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 6 328 587,08 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 20 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001255179

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Krakowska 28

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

50-425

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@dsdik.wroc.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://dsdik.wroc.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a22977f2-599c-409e-9679-17eb5017e851

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


zarząd drogowy

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

ODNOWA OZNAKOWANIA POZIOMEGO Z PODZIAŁEM NA 4 ZADANIA.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a22977f2-599c-409e-9679-17eb5017e851

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00400257

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00126979/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.20 Odnowa oznakowania poziomego dróg wojewódzkich z podziałem na zadania

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00245489

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

NI.2720.51.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

5611547,48 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ODNOWA OZNAKOWANIA POZIOMEGO Z PODZIAŁEM NA 4 ZADANIA.
Przedmiot zamówienia został podzielony na części – 4 zadania:
ZADANIE nr 1-obejmuje teren działania Rejonu Dróg Jelenia Góra - Obwód Drogowy Tylice, Obwód Drogowy Jelenia Góra oraz Obwód Drogowy Czadrów.
ZADANIE nr 2-obejmuje teren działania Rejonu Dróg Legnica – Obwód Drogowy Chocianów I, Obwód Drogowy Chocianów II, Obwód Drogowy Góra, Obwód Drogowy Rudna oraz Obwód Drogowy Wądroże Wielkie.
ZADANIE nr 3-obejmuje teren działania Rejonu Dróg Wałbrzych – Obwód Drogowy Lądek-Zdrój, Obwód Drogowy Ścinawka, Obwód Drogowy Olszyniec.
ZADANIE nr 4-obejmuje teren działania Rejonu Dróg Wrocław – Obwód Drogowy Cieszyce.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

4.5.5.)Wartość części

602579,87 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ODNOWA OZNAKOWANIA POZIOMEGO Z PODZIAŁEM NA 4 ZADANIA.
Przedmiot zamówienia został podzielony na części – 4 zadania:
ZADANIE nr 1-obejmuje teren działania Rejonu Dróg Jelenia Góra - Obwód Drogowy Tylice, Obwód Drogowy Jelenia Góra oraz Obwód Drogowy Czadrów.
ZADANIE nr 2-obejmuje teren działania Rejonu Dróg Legnica – Obwód Drogowy Chocianów I, Obwód Drogowy Chocianów II, Obwód Drogowy Góra, Obwód Drogowy Rudna oraz Obwód Drogowy Wądroże Wielkie.
ZADANIE nr 3-obejmuje teren działania Rejonu Dróg Wałbrzych – Obwód Drogowy Lądek-Zdrój, Obwód Drogowy Ścinawka, Obwód Drogowy Olszyniec.
ZADANIE nr 4-obejmuje teren działania Rejonu Dróg Wrocław – Obwód Drogowy Cieszyce.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

4.5.5.)Wartość części

2494384,23 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ODNOWA OZNAKOWANIA POZIOMEGO Z PODZIAŁEM NA 4 ZADANIA.
Przedmiot zamówienia został podzielony na części – 4 zadania:
ZADANIE nr 1-obejmuje teren działania Rejonu Dróg Jelenia Góra - Obwód Drogowy Tylice, Obwód Drogowy Jelenia Góra oraz Obwód Drogowy Czadrów.
ZADANIE nr 2-obejmuje teren działania Rejonu Dróg Legnica – Obwód Drogowy Chocianów I, Obwód Drogowy Chocianów II, Obwód Drogowy Góra, Obwód Drogowy Rudna oraz Obwód Drogowy Wądroże Wielkie.
ZADANIE nr 3-obejmuje teren działania Rejonu Dróg Wałbrzych – Obwód Drogowy Lądek-Zdrój, Obwód Drogowy Ścinawka, Obwód Drogowy Olszyniec.
ZADANIE nr 4-obejmuje teren działania Rejonu Dróg Wrocław – Obwód Drogowy Cieszyce.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

4.5.5.)Wartość części

1500535,70 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ODNOWA OZNAKOWANIA POZIOMEGO Z PODZIAŁEM NA 4 ZADANIA.
Przedmiot zamówienia został podzielony na części – 4 zadania:
ZADANIE nr 1-obejmuje teren działania Rejonu Dróg Jelenia Góra - Obwód Drogowy Tylice, Obwód Drogowy Jelenia Góra oraz Obwód Drogowy Czadrów.
ZADANIE nr 2-obejmuje teren działania Rejonu Dróg Legnica – Obwód Drogowy Chocianów I, Obwód Drogowy Chocianów II, Obwód Drogowy Góra, Obwód Drogowy Rudna oraz Obwód Drogowy Wądroże Wielkie.
ZADANIE nr 3-obejmuje teren działania Rejonu Dróg Wałbrzych – Obwód Drogowy Lądek-Zdrój, Obwód Drogowy Ścinawka, Obwód Drogowy Olszyniec.
ZADANIE nr 4-obejmuje teren działania Rejonu Dróg Wrocław – Obwód Drogowy Cieszyce.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

4.5.5.)Wartość części

1014047,68 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

722241,23 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

975796,04 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

722241,23 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DARKO Dariusz Drążkiewicz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 242582180

7.3.3)Ulica

Ludwika Zamenhofa 8/31

7.3.4)Miejscowość

Ruda Śląska

7.3.5)Kod pocztowy

41-706

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

722241,23 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2968633,51 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

3177681,34 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

2968633,51 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MALDRÓG Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 385549667

7.3.3)Ulica

ul. Potokowa 27

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

54-105

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2968633,51 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-31

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1659424,71 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1821304,71 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1659424,71 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MAL - COM KRZYSZTOF KĘDZIERSKI

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 020926970

7.3.3)Ulica

Ogrodowa 25H

7.3.4)Miejscowość

Smolec

7.3.5)Kod pocztowy

55-080

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1659424,71 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-31

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

978287,63 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1173061,53 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

978287,63 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MALDRÓG Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 385549667

7.3.3)Ulica

ul. Potokowa 27

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

54-105

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

978287,63 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233221-4Malowanie nawierzchi
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
636 330 zł
Próbka: 860 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
305 147 zł1 612 748 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 307 601 zł
Źródło próbki
CPV 45233· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
305 147 zł
Mediana
636 330 zł
Górny kwartyl
1 612 748 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Rejestr umów

Umowa z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 6 328 587 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233221-4 (Malowanie nawierzchi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: DARKO Dariusz Drążkiewicz (Ruda Śląska). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 7 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.