„Termomodernizacja szkół w Modliborzycach i Stojeszynie Pierwszym”
Zamawiający Gmina Modliborzyce (Modliborzyce, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Termomodernizacja szkół w Modliborzycach i Stojeszynie Pierwszym”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 342 091 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4140, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,3 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
7 wpisów- Ogłoszenie
16 czerwca 2025
Termin ofert: 1 lipca 2025 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
01 sierpnia 2025
6 ofert2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
01 sierpnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
16 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
16 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
24 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
20 sierpnia 2026
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA MODLIBORZYCE |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 830409608 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Piłsudskiego 63 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Modliborzyce |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 23-310 |
| 1.4.4.) | Województwo | lubelskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL815 - Puławski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia@modliborzyce.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://modliborzyce.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-ef9f0498-2e68-4543-ba06-67fed513473d |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00399939 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-08-20 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00280507 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Zadanie dofinansowane jest w ramach Inwestycji: B1.1.3 Termomodernizacja instytucji edukacyjnych nr KPOD.03.05-IW.04-0038/24 Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności. |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | „Termomodernizacja szkół w Modliborzycach i Stojeszynie Pierwszym” |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne 45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe 45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania 42511110-5 - Pompy grzewcze 09330000-1 - Energia słoneczna 09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-07-30 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 10 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Pol-Bud Budownictwo Sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 388653276 |
| 4.3.3.) | Ulica | Kwiatowa 29 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Dys |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 21-003 |
| 4.3.6.) | Województwo | lubelskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 1368524,64 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00357582/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-07-10 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 1390595,07 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.