Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania polegającego na modernizacji zespołu młyna przy ul. Młyńskiej w Krajence wraz z terenami przyległymi - etap I
Zamawiający Gmina i Miasto Krajenka (Krajenka, Wielkopolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania polegającego na modernizacji zespołu…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie
18 sierpnia 2026
Termin ofert: 27 sierpnia 2026 10:15Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
20 sierpnia 2026
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA I MIASTO KRAJENKA |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 570791365 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Szkolna 17 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Krajenka |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 77-430 |
| 1.4.4.) | Województwo | wielkopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL411 - Pilski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 672639204 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | gmina@krajennka.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.bip.krajenka.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00399598 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-08-20 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00396752 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IX - POZOSTAŁE INFORMACJE |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 9.1. | Informacje dodatkowe Przed zmianą | Terminy 1) Opracowanie projektu budowlanego (PZT, PAB i załączniki) i uzyskanie decyzji pozwolenie na budowę/rozbiórkę na pełny zakres przedmiotu zamówienia wraz z opracowaniem kosztorysu inwestorskiego, w terminie 3 miesięcy od daty zawarcia umowy. 2) Opracowanie projektów technicznych, wykonawczych, specyfikacji technicznych i ostatecznego kosztorysu inwestorskiego w terminie do 5 miesięcy od daty zawarcia umowy Po zmianie: Terminy 1) Opracowanie projektu budowlanego (PZT, PAB) i kosztorysu inwestorskiego oraz złożenie wniosku o wydanie decyzji pozwolenie na budowę/rozbiórkę na pełny zakres przedmiotu zamówienia - w terminie 2 miesięcy od daty zawarcia umowy. 2) uzyskanie decyzji pozwolenie na budowę/rozbiórkę na pełny zakres przedmiotu zamówienia w terminie 4 miesięcy od daty zawarcia umowy 3) Opracowanie projektów technicznych, wykonawczych, specyfikacji technicznych i ostatecznego kosztorysu inwestorskiego w terminie do 5 miesięcy od daty zawarcia umowy |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-08-26 10:15 Po zmianie: 2026-08-27 10:15 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-08-26 10:15 Po zmianie: 2026-08-27 10:15 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-09-24 Po zmianie: 2026-09-25 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.