Remont dróg powiatowych – remonty 2026
Zamawiający Powiatowy Zarząd Dróg w Wieruszowie (Wieruszów, Łódzkie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Remont dróg powiatowych – remonty 2026”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie
13 sierpnia 2026
Termin ofert: 28 sierpnia 2026 11:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
20 sierpnia 2026
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W WIERUSZOWIE |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 730973217 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Ludwika Waryńskiego 14 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Wieruszów |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 98-400 |
| 1.4.4.) | Województwo | łódzkie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL714 - Sieradzki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 627836062 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@pzdwieruszow.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.pzdwieruszow.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Inna działalność
|
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00399473 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-08-20 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00391054 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.2. | Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą | 5.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. Remont dróg powiatowych – remonty 2026. 5.1.1 Podstawowy zakres inwestycji: 1) Podstawowy zakres zadania polegającego na remoncie dróg powiatowych – remonty 2026 obejmuje wykonanie robót rozbiórkowych – frezowania nawierzchni, oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową podbudowy, wykonanie warstwy wyrównawczej, wiążącej i ścieralnej z betonu asfaltowego i poboczy z destruktu uzyskanego z ferowania na miejscu oraz ze składowiska Zamawiającego w m. Krajanka 4710 E Augustynów na dł. 1,00km Roboty rozbiórkowe i przygotowawcze D-05.03.11 Roboty remontowe - frezowanie nawierzchni bitumicznej o grubości do 2 cm wraz z wywozem m2 5000 Roboty ziemne D-04.01.01 Mechaniczne wykonanie koryta na poboczach w gruncie kat.I-IV głębok 30cm m2 150 Konstrukcja drogi D-04.03.01 Mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową na zimno podbudowy lub nawierzchni betonowej/bitumicznej; zużycie emulsji 0,5 kg/m2 m2 10100 D-05.03.05a Warstwa wyrównawcza/ wiążąca z betonu asfaltowego AC11W dla KR2 o grubości 3 cm m2 5100 D-05.03.05a Warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC11S dla KR2 o grubości 4cm m2 5000 Pobocze z destruktu Profilowanie i zagęszczanie podłoża wykonywane mechanicznie w gruncie kat. II-IV pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni m2 1500 Pobocze z destruktu o grubości po zagęszczeniu 20 cm (materiał Inwestora) m2 1500 Plęsy na dł. 1,00km Roboty rozbiórkowe i przygotowawcze D-05.03.11 Roboty remontowe - frezowanie nawierzchni bitumicznej o grubości do 2 cm wraz z wywozem m2 5000 Roboty ziemne D-04.01.01 Mechaniczne wykonanie koryta na poboczach w gruncie kat.I-IV głębok 30cm m2 150 Konstrukcja drogi D-04.03.01 Mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową na zimno podbudowy lub nawierzchni betonowej/bitumicznej; zużycie emulsji 0,5 kg/m2 m2 10100 D-05.03.05a Warstwa wyrównawcza/ wiążąca z betonu asfaltowego AC11W dla KR2 o grubości 3 cm m2 5100 D-05.03.05a Warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC11S dla KR2 o grubości 4cm m2 5000 Pobocze z destruktu Profilowanie i zagęszczanie podłoża wykonywane mechanicznie w gruncie kat. II-IV pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni m2 1500 Pobocze z destruktu o grubości po zagęszczeniu 20 cm (materiał Inwestora) m2 1500 4711E Parcice- Dolina-Krzyż na dł 1,4km Roboty rozbiórkowe i przygotowawcze 1 D-05.03.11 Roboty remontowe - frezowanie nawierzchni bitumicznej o grubości do 3cm wraz z wywozem m2 7280 Konstrukcja drogi 2 D-05.03.05 Mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową na zimno podbudowy lub nawierzchni betonowej/bitumicznej; zużycie emulsji 0,5 kg/m2 m2 14560 3 D-05.03.05a Warstwa wyrównawcza/ wiążąca z betonu asfaltowego AC11W dla KR2 o grubości 2 cm m2 7280 4 D-05.03.05 Warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC11S dla KR2 o grubości 4cm m2 7280 4711E Parcice- Dolina-Krzyż na dł 80m Roboty rozbiórkowe i przygotowawcze 1 D-05.03.11 Roboty remontowe - frezowanie nawierzchni bitumicznej o grubości do 3cm wraz z wywozem m2 80 Konstrukcja drogi 2 D-05.03.05 Mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową na zimno podbudowy lub nawierzchni betonowej/bitumicznej; zużycie emulsji 0,5 kg/m2 m2 80 3 D-05.03.05 Warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC11S dla KR2 o grubości 5cm m2 80 5.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: 1) przedmiar robót (pomocniczo z uwagi na wynagrodzenie ryczałtowe) – zał. nr 10 do SWZ, 2) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót – zał. nr 11 do SWZ. Po zmianie: 5.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. Remont dróg powiatowych – remonty 2026. 5.1.1 Podstawowy zakres inwestycji: 1) Podstawowy zakres zadania polegającego na remoncie dróg powiatowych – remonty 2026 obejmuje wykonanie robót rozbiórkowych – frezowania nawierzchni, oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową podbudowy, wykonanie warstwy wyrównawczej, wiążącej i ścieralnej z betonu asfaltowego i poboczy z destruktu uzyskanego z ferowania na miejscu oraz ze składowiska Zamawiającego w m. Krajanka 4710 E Augustynów na dł. 1,00km Roboty rozbiórkowe i przygotowawcze 1 D-05.03.11 Roboty remontowe - frezowanie nawierzchni bitumicznej o grubości do 2 cm wraz z wywozem m2 5000 Roboty ziemne 2 D-04.01.01 Mechaniczne wykonanie koryta na poboczach w gruncie kat.I-IV głębok 10cm m2 1500 Konstrukcja drogi 3 D-04.03.01 Mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową na zimno podbudowy lub nawierzchni betonowej/bitumicznej; zużycie emulsji 0,5 kg/m2 m2 10100 4 D-05.03.05a Warstwa wyrównawcza/ wiążąca z betonu asfaltowego AC11W dla KR2 o grubości 3 cm m2 5100 5 D-05.03.05a Warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC11S dla KR2 o grubości 4cm m2 5000 Pobocze z destruktu 6 Profilowanie i zagęszczanie podłoża wykonywane mechanicznie w gruncie kat. II-IV pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni m2 1500 7 Pobocze z destruktu o grubości po zagęszczeniu 15 cm (materiał Inwestora) m2 1500 Plęsy na dł. 1,00km Roboty rozbiórkowe i przygotowawcze 8 D-05.03.11 Roboty remontowe - frezowanie nawierzchni bitumicznej o grubości do 2 cm wraz z wywozem m2 5000 Roboty ziemne 9 D-04.01.01 Mechaniczne wykonanie koryta na poboczach w gruncie kat.I-IV głębok 10cm m2 1500 Konstrukcja drogi 10 D-04.03.01 Mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową na zimno podbudowy lub nawierzchni betonowej/bitumicznej; zużycie emulsji 0,5 kg/m2 m2 10100 11 D-05.03.05a Warstwa wyrównawcza/ wiążąca z betonu asfaltowego AC11W dla KR2 o grubości 3 cm m2 5100 12 D-05.03.05a Warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC11S dla KR2 o grubości 4cm m2 5000 Pobocze z destruktu 13 Profilowanie i zagęszczanie podłoża wykonywane mechanicznie w gruncie kat. II-IV pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni m2 1500 14 Pobocze z destruktu o grubości po zagęszczeniu 15 cm (materiał Inwestora) m2 1500 4711E Parcice- Dolina-Krzyż na dł 1,4km Roboty rozbiórkowe i przygotowawcze 15 D-05.03.11 Roboty remontowe - frezowanie nawierzchni bitumicznej o grubości do 3cm wraz z wywozem m2 7280 Roboty ziemne 16 D-04.01.01 Mechaniczne wykonanie koryta na poboczach w gruncie kat.I-IV głębok 10cm m2 2100 Konstrukcja drogi 17 D-05.03.05 Mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową na zimno podbudowy lub nawierzchni betonowej/bitumicznej; zużycie emulsji 0,5 kg/m2 m2 14560 18 D-05.03.05a Warstwa wyrównawcza/ wiążąca z betonu asfaltowego AC11W dla KR2 o grubości 2 cm m2 7280 19 D-05.03.05 Warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC11S dla KR2 o grubości 4cm m2 7280 Pobocze z destruktu 20 Profilowanie i zagęszczanie podłoża wykonywane mechanicznie w gruncie kat. II-IV pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni m2 2100 21 Pobocze z destruktu o grubości po zagęszczeniu 15 cm (materiał Inwestora) m2 2100 4711E Parcice- Dolina-Krzyż na dł 80m Roboty rozbiórkowe i przygotowawcze 22 D-05.03.11 Roboty remontowe - frezowanie nawierzchni bitumicznej o grubości do 3cm wraz z wywozem m2 80 Roboty ziemne 23 D-04.01.01 Mechaniczne wykonanie koryta na poboczach w gruncie kat.I-IV głębok 10cm m2 120 Konstrukcja drogi 24 D-05.03.05 Mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową na zimno podbudowy lub nawierzchni betonowej/bitumicznej; zużycie emulsji 0,5 kg/m2 m2 80 25 D-05.03.05 Warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC11S dla KR2 o grubości 5cm m2 80 Pobocze z destruktu 26 Profilowanie i zagęszczanie podłoża wykonywane mechanicznie w gruncie kat. II-IV pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni m2 120 27 Pobocze z destruktu o grubości po zagęszczeniu 15 cm (materiał Inwestora) m2 120 5.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: 1) przedmiar robót (pomocniczo z uwagi na wynagrodzenie ryczałtowe) – zał. nr 10 do SWZ, 2) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót – zał. nr 11 do SWZ. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.