Wynik częściowy: umowy w 2 z 3 części, 1 unieważniono3 części
Łączna wartość umów
2 582 822 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    GOKOM Sp. z o.o.· Boguchwała
    Wartość umowy
    1 999 976 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    AZX Europe Sp. z o.o.· Pustynia
    Wartość umowy
    582 846 zł
    2 oferty
  3. Unieważniona
    Część 3
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa parku na osiedlu Gaj przy ul. Juliusza Słowackiego

Zamawiający Gmina Boguchwała (Boguchwała, Podkarpackie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Budowa parku na osiedlu Gaj przy ul. Juliusza Słowackiego”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 2 582 822 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina BoguchwałaBoguchwała, Podkarpackie (powiat Rzeszowski →)opublikowano 20 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
2 582 822 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    26 czerwca 2026

    Termin ofert: 13 lipca 2026 09:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    20 sierpnia 2026

    2 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 3 części: w 2 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: GOKOM Sp. z o.o. (część 1); AZX Europe Sp. z o.o. (część 2).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 2 582 821,83 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Boguchwała

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 690582000

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Suszyckich 33

1.5.2.)Miejscowość

Boguchwała

1.5.3.)Kod pocztowy

36-040

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

m.kotula@um.boguchwala.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.bip.boguchwala.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e73d33cc-6711-40e8-9a2f-9e04f1c23528

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa parku na osiedlu Gaj przy ul. Juliusza Słowackiego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e73d33cc-6711-40e8-9a2f-9e04f1c23528

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00399180

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00057961/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.11 Budowa parku na osiedlu Gaj przy ul. J. Słowackiego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zadanie planowane do współfinansowania w ramach programu Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027, w ramach projektu pn.: „Otwarta przestrzeń na terenie ROF” priorytet 6 – rozwój zrównoważony terytorialnie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00311294

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RIZ.271.14.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

2896125,34 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1: Budowa ścieżek parkowych, terenów rekreacyjnych, mała architektura – roboty budowlane
Zadanie obejmuje:
 budowę ścieżek parkowych (ciągi pieszo-rowerowe i piesze),
 budowę schodów terenowych na ścieżkach parkowych 12 biegów,
 dostawa i montaż stojaków na rowery na placu odpoczynku przy torze rowerowym 2 szt.
 budowa placu zabaw o nawierzchni bezpiecznej z piasku (zmiana względem dokumentacji proj. z uwagi na nawierzchnię istniejącego placu zabaw z piasku) wraz z ogrodzeniem i montażem urządzeń dla dzieci, w tym: linarium 1szt., bujak sprężynowy 2 szt., karuzela integracyjna 1 szt., sklepik z tablicą do rysowania 2 szt., zestaw zabawowy z piaskownicą 1 szt. (nr 1, 2, 4, 7, 9 zgodnie z PB Rys. ZT3),
 budowę siłowni zewnętrznej z montażem urządzeń do ćwiczeń (nr 1 – 7 i nr 9 zgodnie z PB Rys. ZT2) - prasa podwójna, drabinka, wahadło podwójne, twister potrójny, jeździec, orbitrek, ławka z rowerkiem, zestaw street workout – drążki poziome i drabinka pionowa,
 budowę piłkochwytów na boisku trawiastym, z bramą i furtką (PB rys. ZT5, ZT6),
 budowę ogrodzenia wybiegu dla psów, 1 tablicy regulaminowej oraz 1 kosza na odchody psów (PW Architektura, rys. ZT6, elementy nr 1, 2 oraz rys. ZT8),
 utwardzenie terenu z kostki brukowej w istniejącym zadaszeniu do grillowania (PW Architektu-ra, rys. ZT7),
 roboty ziemne – ukształtowanie terenu polegające na wykonaniu skarp terenowych w miejscach przebiegu ścieżek parkowych, przy placach i torze rowerowym – plantowanie skarp i dna wyko-pów oraz skarp i korony nasypów,
 montaż urządzeń parkowych: ławki 25 szt., ławki wi-fi 2 szt., leżanki 4 szt., ławki z bali drew-nianych 9 szt., kosze 35 szt., kosze na odchody psów 3 szt., tablica informacyjna i z planem ty-flograficznym (na jednej konstrukcji) 2 kpl. przy wejściach do parku od strony ul. Słowackiego i od ul. Krasińskiego, stojaki pojedyncze na rowery 14 szt.
 budowa zjazdu na teren z drogi publicznej,
 wykonanie utwardzenia terenu i jezdni manewrowej, w tym 7 miejsc parkingowych dla samo-chodów osobowych i 2 miejsc dla OzN.

UWAGA: Dokumentacja projektowa (PW) obejmuje szerszy zakres niż przedmiot zadania. Przed-miotowe zamówienie stanowi 2 etap realizacji parku, część elementów jest już istniejąca.
Poza zakresem niniejszego zamówienia są poniższe elementy, wymienione w PW:
 likwidacja istniejących nawierzchni żwirowych – oznaczonych w PW Architektura, rys. ZT2,
 wycięcie niektórych drzew,
 wykonanie niwelacji terenu pod strefę biwakowania i gier terenowych (boisko trawiaste) -istniejące,
 montaż 2 ławek przy torze rowerowym – istniejące,
 budowa części placu zabaw o nawierzchni z piasku - istniejące urządzenia placu zabaw: huśtaw-ka podwójna 1 szt., huśtawka wagowa 1 szt., zestaw zabawowy typ Twierdza 1 szt., tabl. z regu-laminem 1 szt.
 budowa części siłowni o nawierzchni z piasku oraz 1 zestaw street workout drabinki poziome, tablica z regulaminem 1 szt. - istniejące,
 budowa boiska o nawierzchni z trawy, 2 szt. bramek do piłki nożnej, niwelacja terenu i ukształtowanie skarp – istniejące,
 montaż zjazdu linowego wraz z wykonaniem podłoża piaskowego, stołu do tenisa stołowego oraz urządzeń wyposażenia wybiegu dla psów, poidełko, ławka, platforma mała, slalom 7 szt. obręczy, kładka, tunel ruchomy, obręcze do przeskoków 1 zestaw,
 budowa zadaszenia do grillowania – altana 8-kątna - istniejąca,
 budowa górki saneczkowej – istniejąca,
 wykonanie ukształtowania terenu - wykonanie skarp przy placu zabaw, boisku trawiastym i zadaszeniu do grillowania – plantowanie skarp, dna wykopów, korony nasypów - istniejące,
 montaż ławek 10 szt., koszy 5 szt. - istniejące,
 przenośne WC,
 budowa sieci i przyłącza wodociągowego do poidełka dla zwierząt.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w załączonych do SWZ: Projekcie budow-lanym do Zgłoszenia, Projektach Wykonawczych, STWiORB oraz przedmiarach robót.

4.5.3.)Główny kod CPV

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

4.5.5.)Wartość części

1697454,37 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2: Nasadzenia i pielęgnacja zieleni
W ramach zadania wykonanie nasadzeń zieleni parkowej niskiej i wysokiej wg zestawienia przed-stawionego w Tabeli nr 2 PW Zieleń oraz zakładanie trawników. W zakresie również pielęgnacja i utrzymanie nasadzonej zieleni w okresie gwarancji.
Nasadzenia drzew z zaprawą dołów, opalikowaniem 3 palikami i taśmami, ściółkowaniem korą. Ra-batki wyłożone agrowłókniną, wykończone obrzeżem, ściółkowane korą, nasadzenia z zaprawą cał-kowitą dołów.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w załączonych do SWZ: Projekcie Wyko-nawczym Zieleń, STWiORB oraz przedmiarze robót.

4.5.3.)Główny kod CPV

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

77211600-8 - Sadzenie drzew

4.5.5.)Wartość części

736550,45 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 3: Budowa oświetlenia terenu wraz z monitoringiem
Zadanie obejmuje budowę zewnętrznych instalacji elektrycznych, w tym oświetlenia terenu oraz in-stalacji monitoringu wizyjnego z zasilaniem, szafą sterowniczą oświetlenia, szafą dystrybucyjną moni-toringu na obszarze terenu rekreacyjnego w msc. Boguchwała.
Budowa oświetlenia parkowego stanowi 49 szt. słupów parkowych aluminiowych w dwóch wyso-kościach:
 słupy parkowe do oświetlenia alejek i ścieżek o wys. 6m z wysięgnikiem i oprawami LED,
 oświetlenie boiska i toru rowerowego – 9 szt. słupów o wys. 9,8m z oprawami oświetlenio-wymi LED.
Monitoring terenu obejmuje 16 szt. kamer, kanalizację kablową teletechniczną, szafę dystrybucyjną.
Szczegółowy zakres Zadania nr 3 zawiera Projekt Techniczny i Projekt Budowlany pn. „Budowa instalacji oświetlenia i monitoringu terenu na dz. nr ewid. 531/529 w Boguchwale”.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w załączonych do SWZ: Projekcie Budow-lanym, Projekcie Technicznym, STWiORB oraz przedmiarze robót.

4.5.3.)Główny kod CPV

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

35125300-2 - Kamery bezpieczeństwa

32323500-8 - Urządzenia do nadzoru wideo

4.5.5.)Wartość części

362120,52 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1999976,31 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

3570683,98 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1999976,31 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

GOKOM Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

691549311

7.3.3)Ulica

Suszuckich 9

7.3.4)Miejscowość

Boguchwała

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1999976,31 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

450 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

582845,52 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

705588,19 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

582845,52 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AZX Europe Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

365831480

7.3.4)Miejscowość

Pustynia

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

582845,52 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

450 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia kwotę 445 408,24 zł brutto.
Po otwarciu ofert ustalono, że cena oferty z najniższą ceną wynosi 651 654,00 zł brutto, a zatem przekracza kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, o 206 245,76 zł brutto.
Zamawiający przeanalizował możliwość zwiększenia środków finansowych do wysokości ceny oferty z najniższą ceną i stwierdził, że nie dysponuje możliwością zwiększenia kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia.
Wobec powyższego została spełniona przesłanka unieważnienia postępowania określona w art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych. W związku z tym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia.

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

651654 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

685350 PLN

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45111291-4Roboty w zakresie zagospodarowania…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
300 000 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
206 895 zł426 469 zł
Rozstęp międzykwartylowy
219 574 zł
Źródło próbki
CPV 45111291· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
206 895 zł
Mediana
300 000 zł
Górny kwartyl
426 469 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Boguchwała prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Boguchwała.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 2 582 822 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45111291-4 (Roboty w zakresie zagospodarowania terenu). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: GOKOM Sp. z o.o. (Boguchwała). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.