ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Konserwacja czteropłomiennych latarni gazowych w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy

Zamawiający Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Mokotów (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Konserwacja czteropłomiennych latarni gazowych w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy”. Termin składania ofert minął 28 sierpnia 2026, 09:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica MokotówWarszawa, Mazowieckieopublikowano 19 sierpnia 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
28 sierpnia 2026, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena90%Termin gwarancji4%CZAS USUNIĘCIA USZKODZENIA POWODUJĄCEGO NIEŚWIECENIE LATARNI6%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    19 sierpnia 2026

    Termin ofert: 28 sierpnia 2026 09:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na utrzymaniu w stałej eksploatacji i konserwacji latarni gazowych na terenie Mokotowa przy wskazanych ulicach i na skwerze Starszych Panów w Warszawie.

  • 2

    ZakresJeżeli wykonawca korzysta z zasobów innego podmiotu w zakresie doświadczenia, ten warunek musi być spełniony w całości przez podmiot udostępniający zasób i podmiot ten realizuje te usługi w podwykonawstwie.

  • 3

    ZakresWykonawca wykazuje wykonanie lub wykonywanie co najmniej 2 usług konserwacji oświetlenia gazowego, każdej o wartości nie mniejszej niż 200.000 zł brutto, przy czym chodzi o usługi w ramach dwóch umów.

  • 4

    ZakresZakres obejmuje konserwację oświetlenia gazowego przez 12 miesięce i jest realizowany bez części i bez opcji.

  • 5

    WarunkiKryteria ofert obejmują cenę 90, termin gwarancji 4 i czas usunięcia uszkodzenia powodującego nieświecenie latarni 6; zamawiający nie wymaga wadium ani zabezpieczenia należytego wykonania umowy.

Kontekst Atlasu

  • To zamówienie wraca cyklicznie, podobne postępowania tego zamawiającego pojawiały się już w latach 2024 i 2025. Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2025) wygrał COFUND Radowsław Jaskólski, który złożył jedyną ofertę.
  • Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 5,1 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 12% miało jedną ofertę.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Mokotów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 01525964000059

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rakowiecka 25/27

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-517

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi.mokotow@um.warszawa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://mokotow.um.warszawa.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Konserwacja czteropłomiennych latarni gazowych w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4a463df9-0f19-4e6b-b759-b4fabe22d2ae

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00398942

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00628272/28/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Konserwacje latarni gazowych

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/313939/notice/public/details

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/313939/notice/public/details

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Komunikacja między Zamawiającym a
Wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem systemu dostępnego pod adresem
https://zamowienia.um.warszawa.pl/ zwanego dalej Systemem lub drogą mailową na adres przetargi.mokotow@um.warszawa.pl (ze
wskazaniem w tytule wiadomości numeru postępowania). Wielkość pliku
załączonego do pojedynczego e-maila nie może przekraczać rozmiaru 10MB.
Niezbędne wymagania sprzętowo-aplikacyjne do przekazania danych dotyczące systemu https://zamowienia.um.warszawa.pl:- stały
dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s na komputer;- komputer klasy PC lub MAC
spełniający wymagania zainstalowanego systemu operacyjnego oraz wymagania używanej
przeglądarki internetowej;- zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa w wersji wspieranej przez producenta obsługująca TLS
1.2;- włączona obsługa JavaScript;- zainstalowany program Acrobat Reader lub inny obsługujący pliki w formacie .pdf.
Format kodowania i oznaczania czasu:- plik załączony i zapisany przez Wykonawcę, widoczny jest w Systemie, jako zaszyfrowany
format kodowania UTF8. Możliwość
otworzenia pliku dostępna jest dopiero po odszyfrowaniu przez Zamawiającego po upływie terminu składania ofert;- oznaczenie
czasu odbioru danych przez Platformę stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg. czasu lokalnego
serwera synchronizowanego z Głównym Urzędem Miar, który udostępnia poprzez Internet usługę umożliwiającą synchronizację
czasu w systemach komputerowych z czasem urzędowym obowiązującym w Polsce.
Wymagania sprzętowo-aplikacyjne w zakresie podpisywania ofert:
W przypadku składania oferty w formie elektronicznej (podpisywania dokumentów kwalifikowanym podpisem elektronicznym),
Zamawiający określa niezbędne wymagania:- Przeglądarka internetowa Microsoft Edge, Chrome, Firefox (rekomendowana) w wersji
wspieranej przez producenta.- Uruchomienie oprogramowania do składania podpisu wymaga również zainstalowania Java (licencja
EPL) w wersji OpenJDK 8 lub
Java (licencja Oracle) w wersji 1.8.0_202 32 bitowej oraz 64 bitowej, pozwalające na przyjmowanie przez użytkownika sesyjnych
plików cookie oraz obsługującej szyfrowanie. Konieczne jest również dodanie adresu witryny platformy eZamawiający
(ezamawiający.pl) do wyjątków (exception site list) w Javie. Uwaga: wymaga to uprawnień administracyjnych na komputerze.
Zainstalowany dedykowany komponent Szafir SDK oraz aplikację Szafir Host, który odpowiada za obsługę funkcjonalności podpisu
elektronicznego w platformie eZamawiający (aplikacja dostępna do pobrania z poziomu Systemu).
W przypadku składania oferty w postaci elektronicznej z podpisem osobistym, wykonawca musi posiadać:- E-dowód osobisty osoby
składającej ofertę w Systemie;- Włączona w przeglądarce opcja obsługi JavaScript;- Zainstalowane na komputerze środowisko
uruchomieniowe ORACLE JAVA (dla systemu Windows - w wersji 32 oraz 64 bitowej
do pobrania ze strony producenta w sekcji Java SE Runtime Environment 8u202 - Windows x86 Offline oraz Windowsx64, dla
systemu Mac - do pobrania ze strony producenta w sekcji Java SE Development Kit 8u202 - Mac OS X x64; alternatywnie do
oprogramowania ORACLE - JAVA w wersji OpenJDK);- Zainstalowana aplikacja Szafir Host;- Zainstalowane oprogramowanie do
obsługi e-dowodu E-dowód menadżer dostępne na stronie https://www.gov.pl/web/e-dowod;- Podłączony lub wbudowany w
komputer czytnik karty e-dowód.
W przypadku składania oferty w postaci elektronicznej z podpisem zaufanym, wykonawca musi posiadać:- Profil zaufany osoby
składającej ofertę w Systemie.
Korespondencję uważa się za przekazaną w terminie, jeżeli dotrze do Zamawiającego przed upływem wymaganego terminu. Każda
ze stron na żądanie drugiej niezwłocznie potwierdzi fakt otrzymania wiadomości elektroniczn

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

UD-IV-WZP.271.73.2026.DKO

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Tak

4.1.14.)Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub etykiet w opisie przedmiotu zamówienia

Zamawiający uwzględnił wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na utrzymaniu w stałej eksploatacji i konserwacji latarnie gazowe na terenie Mokotowa na ulicach Orężna, Jodłowa, Godebskiego, Kąkolewska, Goraszewska, A. Waszkowskiego I oraz na skwerze Starszych Panów przy ul. Goraszewskiej w Warszawie. Oświetlenie tych ulic konieczne jest dla zapewnienia bezpieczeństwa ruchu pieszego i kołowego.

4.2.6.)Główny kod CPV

50232100-1 - Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

zgodnie z SWZ

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

90

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

termin gwarancji

4.3.6.)Waga

4

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

CZAS USUNIĘCIA USZKODZENIA POWODUJĄCEGO NIEŚWIECENIE LATARNI

4.3.6.)Waga

6

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy na potwierdzenie zdolności zawodowej w zakresie doświadczenia – wykażą, że w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonali lub wykonują co najmniej dwie usługi polegające na konserwacji oświetlenia gazowego o wartości nie mniejszej niż 200.000 zł brutto każda.
Przez dwie usługi należy rozumieć usługi wykonane w ramach dwóch umów.

W przypadku, gdy usługami wykazywanymi na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu są świadczenia okresowe i ciągłe, dopuszcza się wykazanie nie tylko usług wykonanych (zakończonych), ale również wykonywanych. W takim przypadku część usługi już faktycznie wykonana musi wypełniać wymogi określone przez zamawiającego.
W przypadku podania w dokumentach złożonych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu kwot w walutach obcych, Zamawiający do przeliczenia na PLN przyjmie średni kurs Narodowego Banku Polskiego (NBP) z dnia opublikowania ogłoszenia o zamówieniu. Jeżeli w dniu opublikowania ogłoszenia o zamówieniu NBP nie opublikuje informacji o średnim kursie walut, należy dokonać odpowiednich przeliczeń wg średniego kursu z pierwszego, kolejnego dnia, w którym NBP opublikuje ww. informacje).
W przypadku, gdy wykonawca polega na zdolnościach innego podmiotu w zakresie doświadczenia, warunek określony powyżej musi być spełniony w całości przez podmiot udostępniający zasób.
W przypadku, gdy wykonawca polega na zdolnościach innego podmiotu, podmiot udostępniający zasób zobowiązany będzie realizować usługi, których wskazane zdolności dotyczą (podwykonawstwo).

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

Potwierdzenie aktualności
informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w części IV pkt 1 SWZ w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania
wskazanych przez zamawiającego (wzór druku załącznik nr 7 do SWZ)– składane na wezwanie Zamawiającego.
W przypadku podmiotów występujących wspólnie dokument składa każdy wykonawca

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

1.Wykaz usług potwierdzający spełnienie warunku w zakresie zdolności zawodowej (wzory druków załączniki nr 6 do SWZ) – składany
na wezwanie Zamawiającego.
2. Dowody określające, czy usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są
referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego usługi zostały wykonane, a w przypadku świadczeń
powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać
tych dokumentów – oświadczenie wykonawcy. W przypadku świadczeń ciągłych (nadal wykonywanych) referencje bądź inne
dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy. W przypadku, gdy
przedmiotem Zamówienia są świadczenia okresowe lub ciągłe, dopuszcza się wykazanie nie tylko zamówień wykonanych
(zakończonych), ale również wykonywanych. W takim przypadku część usługi już faktycznie wykonana musi wypełniać wymogi
określone przez zamawiającego w zakresie doświadczenia. Dokumenty składane na wezwanie Zamawiającego.
3. W przypadku gdy Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, składa, wraz z ofertą,
zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego
zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował
niezbędnymi zasobami tych podmiotów (wzór druku załącznik nr 4 do SWZ).
Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa powyżej, musi potwierdzać, że stosunek łączący wykonawcę z
podmiotami udostępniającymi zasoby, gwarantuje rzeczywisty dostęp do tych zasobów oraz określać w szczególności:- zakres dostępnych wykonawcy zasobów podmiotu udostępniającego zasoby;- sposób i okres udostępnienia wykonawcy i wykorzystania przez niego zasobów podmiotu udostępniającego te zasoby przy wykonywaniu zamówienia;- czy i w jakim zakresie podmiot udostępniający zasoby, na zdolnościach którego wykonawca polega w odniesieniu do warunków udziału w postępowaniu dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia, zrealizuje usługi, których wskazane zdolności dotyczą

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

Formularz cenowy ofertowy (wzór druku załącznik nr 8 do SWZ) Wykonawca wraz z ofertą składa w systemie w formie elektronicznej (tj. w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym) lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy zgodnie z formą reprezentacji określoną w dokumencie rejestrowym właściwym dla formy organizacyjnej lub innym dokumencie.
UWAGA!!!
Dokument nie podlega procedurze, o której mowa w art. 128 ust. 1 Ustawy. Niezłożenie formularza cenowego ofertowego, brak podpisu osoby upoważnionej do reprezentowania wykonawcy na formularzu cenowym ofertowym lub stwierdzenie przez Zamawiającego omyłek, których Zamawiający nie będzie mógł poprawić w trybie przewidzianym w art. 223 Ustawy, będzie skutkować odrzuceniem oferty wykonawcy.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

1. Wykonawcy ubiegający się wspólnie o udzielenie zamówienia mają obowiązek ustanowienia pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego oraz ponoszą solidarną odpowiedzialność za wykonanie umowy i wniesienie zabezpieczenia należytego jej wykonania.
Pełnomocnictwo należy złożyć w jednej poniższych postaci:
- w formie elektronicznej (tj. w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy),
- w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy,
- cyfrowego odwzorowania pełnomocnictwa sporządzonego w postaci papierowej poświadczonego przez mocodawcę, tj. podpisanego kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem osobistym lub podpisem zaufanym mocodawcy,
- cyfrowego odwzorowania pełnomocnictwa sporządzonego w postaci papierowej poświadczonego przez notariusza, tj. podpisanego kwalifikowanym podpisem elektronicznym osoby posiadającej uprawnienia notariusza.
2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia warunek określony w części III w punkcie 1) SWZ musi być spełniony w całości przez co najmniej jednego z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie (jeden lub każdy z podmiotów musi posiadać samodzielnie wymagane doświadczenie).
3. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o zamówienie dołączają do oferty oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 Ustawy (wzór druku załącznik nr 5 do SWZ), w którym wskażą które usługi zostaną wykonane przez poszczególnych wykonawców.
W odniesieniu do warunków udziału w postępowaniu wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia mogą polegać na zdolnościach tych z wykonawców, którzy wykonają usługi, do realizacji których te zdolności są wymagane.
Dokument, należy złożyć w formie elektronicznej (tj. w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym) lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym odpowiednio przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy lub osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

1. Zmiany niniejszej umowy wymagają formy pisemnej pod rygorem nieważności w formie aneksu do umowy.
2. Zakazuje się zmian postanowień umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, poza przypadkami określonymi w art. 455 ustawy Prawo Zamówień Publicznych i gdy konieczność wprowadzenia takich zmian wynika z okoliczności, których nie można było przewidzieć w chwili zawarcia umowy.
3. Zmiany postanowień zawartej umowy, o których mowa w ust. 1 mogą nastąpić w następujących przypadkach:
1) zmiany powszechnie obowiązujących przepisów prawa w zakresie mającym wpływ
na realizację przedmiotu umowy,
2) zmiany Przedstawiciela Wykonawcy wskazanego w § 11 ust. 2.
4. Wszelkie zmiany do umowy możliwe są wyłącznie po uzyskaniu pisemnej akceptacji Zamawiającego i muszą być uzasadnione prawidłową realizacją przedmiotu umowy.
5. Niedopuszczalna jest pod rygorem nieważności zmiana postanowień niniejszej umowy oraz wprowadzanie nowych postanowień do umowy niekorzystnych dla Zamawiającego, jeżeli przy ich uwzględnieniu należałoby zmienić treść oferty na podstawie, której dokonano wyboru Wykonawcy.
6. Wprowadzenie zmian do zawartej umowy wymaga sporządzenia przez Zamawiającego uzasadnienia przyczyny zmiany. Uzasadnienie będzie załącznikiem do aneksu zmieniającego niniejszą umowę

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Tak

7.6.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-08-28 09:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/313939/notice/public/details

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-08-28 09:15

8.4.)Termin związania ofertą

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

50232100-1Usługi w zakresie konserwacji oświe…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Historia

Poprzednie edycje tego zamówienia

To zamówienie wraca cyklicznie. Zobacz wcześniejszych zwycięzców, kwalifikowane wartości rozstrzygnięć i poziom konkurencji.

  1. 2025wygrał(a): COFUND Radowsław Jaskólski212 tys. zł1 ofertawynik →
  2. 2024wygrał(a): Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe EKOMELDamian Getka278 tys. zł2 ofertywynik →

Dopasowanie automatyczne: ten sam zamawiający i zbieżne tokeny tytułu postępowania. Każda część rozstrzygnięcia jest liczona raz (wartość umowy, a przy jej braku cena zwycięska); całe ogłoszenie jest fallbackiem tylko dla starszego wyniku bez zapisu części. Kwota nie jest przypisana widocznemu wykonawcy.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 28.08.2026, 09:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Mokotów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50232100-1 (Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.