Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

W niniejszym postępowaniu nie złożono żadnej oferty, wobec czego Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia na podstawie art. 255 pkt 1) u.p.z.p

Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy

Oferty w postępowaniu
0 ofert
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont ciągów komunikacyjnych w budynku Urzędu Miasta Jelenia Góra położonego przy ul. Sudeckiej 29 część budynku B i C

Zamawiający Miasto Jelenia Góra (Jelenia Góra, Dolnośląskie) opublikował wynik postępowania „Remont ciągów komunikacyjnych w budynku Urzędu Miasta Jelenia Góra położonego przy ul.…”.

Zamawiający: Miasto Jelenia GóraJelenia Góra, Dolnośląskie (powiat Karkonoski →)opublikowano 19 sierpnia 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 000 zł
Liczba ofert
0 ofert
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: W niniejszym postępowaniu nie złożono żadnej oferty, wobec czego Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia na podstawie art. 255 pkt 1) u.p.z.p. Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MIASTO JELENIA GÓRA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 230821523

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

pl. Ratuszowy 58

1.5.2.)Miejscowość

Jelenia Góra

1.5.3.)Kod pocztowy

58-500

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.)Numer telefonu

+48 75 75 46 390

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@jeleniagora.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.jeleniagora.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/jeleniagora

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont ciągów komunikacyjnych w budynku Urzędu Miasta Jelenia Góra położonego przy ul. Sudeckiej 29 część budynku B i C

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f980a018-5006-431c-862c-19357502939f

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00398838

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00040268/15/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.47 Remont ciągów komunikacyjnych w budynku Urzędu Miasta Jelenia Góra położonego przy ul. Sudeckiej 29 część budynku B i C

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00369948

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RZ.271.58.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

244062,92 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie ciągów komunikacyjnych w budynku Urzędu Miasta Jelenia Góra położonego przy ul. Sudeckiej nr 29 w Jeleniej Górze część budynku B i C. Prace obejmują przeprowadzenie remontu klatki schodowej w budynku B oraz korytarzy zlokalizowanych na parterze budynku C i B.
Wskazany wyżej budynek użyteczności publicznej jest obiektem wolnostojącym usytuowanym w bezpośrednim sąsiedztwie jednej z głównych ulic miasta na obszarze układu urbanistycznego południowego przedmieścia Jeleniej Góry.
Budynek pełni funkcję usługową, znajdują się w nim czynne wydziały Urzędu Miasta Jelenia Góra.
Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia, w tym w załącznikach.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45442100-8 - Roboty malarskie

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W niniejszym postępowaniu nie złożono żadnej oferty, wobec czego Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia na podstawie art. 255 pkt 1) u.p.z.p.

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1599 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 063 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 591 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 063 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Jelenia Góra prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jelenia Góra.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.