Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 8 częściach8 części
Łączna wartość umów
160 000 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Indywidualne wsparcie psychologiczne dla Grupy Młodszej 15-18 lat, miejsce realizacji Sokołów Młp. i okolica
    Wartość umowy
    20 000 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2Indywidualne wsparcie psychologiczne dla Grupy Młodszej 15-18 lat, miejsce realizacji Dębica i okolica
    Wartość umowy
    20 000 zł
    5 ofert
  3. Umowa zawarta
    Część 3Indywidualne wsparcie psychologiczne dla Grupy Młodszej 15-18 lat, miejsce realizacji Krosno i okolica
    Wartość umowy
    20 000 zł
    5 ofert
  4. Umowa zawarta
    Część 4Indywidualne wsparcie psychologiczne dla Grupy Młodszej 15-18 lat, miejsce realizacji Sanok i okolica
    Wartość umowy
    20 000 zł
    4 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5Indywidualne wsparcie psychologiczne dla Grupy Młodszej 15-18 lat, miejsce realizacji Przemyśl i okolica
    Wartość umowy
    20 000 zł
    4 oferty
  6. Umowa zawarta
    Część 6Indywidualne wsparcie psychologiczne dla Grupy Młodszej 15-18 lat, miejsce realizacji Jarosław i okolica
    Wartość umowy
    20 000 zł
    5 ofert
  7. Umowa zawarta
    Część 7Indywidualne wsparcie psychologiczne dla Grupy Młodszej 15-18 lat, miejsce realizacji Tarnobrzeg i okolica
    Wartość umowy
    20 000 zł
    4 oferty
  8. Umowa zawarta
    Część 8Indywidualne wsparcie psychologiczne dla Grupy Młodszej 15-18 lat, miejsce realizacji Stalowa Wola i okolica
    Wartość umowy
    20 000 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
36 ofert(łącznie na 8 części)
Kryteria wyboru
Koszt60%Doświadczenie psychologa35%Aspekty społeczne5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zorganizowanie i przeprowadzenie wsparcia psychologicznego dla Grupy Młodszej 15-18 lat - uczestników projektu „Młodzi na PLUS”, realizowanego przez Podkarpacką Wojewódzką Komendę OHP

Zamawiający Podkarpacka Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy (Rzeszów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Zorganizowanie i przeprowadzenie wsparcia psychologicznego dla Grupy Młodszej 15-18 lat -…”, wybierając ofertę wykonawcy Elżbieta Jarszak Specjalistyczny Gabinet Pomocy Psychologicznej, Diagnozy Psychologicznej, Terapii i Mediacji. Łączna wartość umów: 160 000 zł. Złożono 36 ofert.

Łączna wartość umów
160 000 zł
Liczba ofert
36 ofertłącznie, 8 części
Konkurencyjność
~1,5 oferta
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    06 lipca 2026

    Termin ofert: 14 lipca 2026 09:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    19 sierpnia 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 8 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Elżbieta Jarszak Specjalistyczny Gabinet Pomocy Psychologicznej, Diagnozy Psychologicznej, Terapii i Mediacji za łącznie 160 000,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 36 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Podkarpacka Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001036974

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

al. Józefa Piłsudskiego 31

1.5.2.)Miejscowość

Rzeszów

1.5.3.)Kod pocztowy

35-074

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.5.7.)Numer telefonu

17 852 39 10

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@podkarpacka.ohp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.podkarpacka.ohp.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8cca7f86-3bcc-483f-8a6d-a1e6a22337c1

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zorganizowanie i przeprowadzenie wsparcia psychologicznego dla Grupy Młodszej 15-18 lat - uczestników projektu „Młodzi na PLUS”, realizowanego przez Podkarpacką Wojewódzką Komendę OHP

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8cca7f86-3bcc-483f-8a6d-a1e6a22337c1

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00398805

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00088431/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.9 Zorganizowanie i przeprowadzenie wsparcia psychologicznego dla Grupy Młodszej 15-18 lat - uczestników projektu „Młodzi na PLUS”, realizowanego przez Podkarpacką Wojewódzką Komendę OHP

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

"Młodzi na PLUS" - Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00325538

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PWK.ZA.271.10.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.)Wartość części

33134,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.)Wartość części

33134,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.)Wartość części

33134,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.)Wartość części

33134,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.)Wartość części

33134,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.)Wartość części

33134,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.)Wartość części

33134,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.)Wartość części

33134,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

20000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

30000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

20000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Elżbieta Jarszak Specjalistyczny Gabinet Pomocy Psychologicznej, Diagnozy Psychologicznej, Terapii i Mediacji

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

366722511

7.3.3)Ulica

Starościce 32B

7.3.4)Miejscowość

Milejów

7.3.5)Kod pocztowy

21-020

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

20000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2029-12-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

20000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

30000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

20000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Elżbieta Jarszak Specjalistyczny Gabinet Pomocy Psychologicznej, Diagnozy Psychologicznej, Terapii i Mediacji

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

366722511

7.3.3)Ulica

Starościce 32B

7.3.4)Miejscowość

Milejów

7.3.5)Kod pocztowy

21-020

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

20000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2029-12-31

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

20000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

30000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

20000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Elżbieta Jarszak Specjalistyczny Gabinet Pomocy Psychologicznej, Diagnozy Psychologicznej, Terapii i Mediacji

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

366722511

7.3.3)Ulica

Starościce 32B

7.3.4)Miejscowość

Milejów

7.3.5)Kod pocztowy

21-020

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

20000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2029-12-31

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

20000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

29869,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

20000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Elżbieta Jarszak Specjalistyczny Gabinet Pomocy Psychologicznej, Diagnozy Psychologicznej, Terapii i Mediacji

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

366722511

7.3.3)Ulica

Starościce 32B

7.3.4)Miejscowość

Milejów

7.3.5)Kod pocztowy

21-020

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

20000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2029-12-31

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

20000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

29869,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

20000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Elżbieta Jarszak Specjalistyczny Gabinet Pomocy Psychologicznej, Diagnozy Psychologicznej, Terapii i Mediacji

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

366722511

7.3.3)Ulica

Starościce 32B

7.3.4)Miejscowość

Milejów

7.3.5)Kod pocztowy

21-020

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

20000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2029-12-31

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

20000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

30000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

20000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Elżbieta Jarszak Specjalistyczny Gabinet Pomocy Psychologicznej, Diagnozy Psychologicznej, Terapii i Mediacji

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

366722511

7.3.3)Ulica

Starościce 32B

7.3.4)Miejscowość

Milejów

7.3.5)Kod pocztowy

21-020

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

20000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2029-12-31

Sekcja 30

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 31

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

20000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

29869,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

20000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 32

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Elżbieta Jarszak Specjalistyczny Gabinet Pomocy Psychologicznej, Diagnozy Psychologicznej, Terapii i Mediacji

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

366722511

7.3.3)Ulica

Starościce 32B

7.3.4)Miejscowość

Milejów

7.3.5)Kod pocztowy

21-020

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 33

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

20000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2029-12-31

Sekcja 34

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 35

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

20000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

29869,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

20000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 36

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Elżbieta Jarszak Specjalistyczny Gabinet Pomocy Psychologicznej, Diagnozy Psychologicznej, Terapii i Mediacji

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

366722511

7.3.3)Ulica

Starościce 32B

7.3.4)Miejscowość

Milejów

7.3.5)Kod pocztowy

21-020

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 37

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

20000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2029-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

85121270-6Usługi psychiatryczne lub psycholog…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
62 900 zł
Próbka: 47 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
29 908 zł199 350 zł
Rozstęp międzykwartylowy
169 442 zł
Źródło próbki
CPV 85121270· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
29 908 zł
Mediana
62 900 zł
Górny kwartyl
199 350 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Podkarpacka Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rzeszów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 160 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 85121270-6 (Usługi psychiatryczne lub psychologiczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Elżbieta Jarszak Specjalistyczny Gabinet Pomocy Psychologicznej, Diagnozy Psychologicznej, Terapii i Mediacji (Milejów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.