Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Kompleksowa realizacja w formie „zaprojektuj i wybuduj” projektu pn.: OdNowa Wadowickiego Rynku

Zamawiający Gmina Wadowice - Urząd Miejski w Wadowicach (Wadowice, Małopolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Kompleksowa realizacja w formie „zaprojektuj i wybuduj” projektu pn.: OdNowa Wadowickiego…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

8 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Wadowice - Urząd Miejski w Wadowicach

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000526423

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Pl. Jana Pawła II 23

1.4.2.)Miejscowość

Wadowice

1.4.3.)Kod pocztowy

34-100

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL21A - Oświęcimski

1.4.7.)Numer telefonu

338731811

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

um@wadowice.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wadowice.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00398726

2.2.)Data ogłoszenia

2026-08-19

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00337480

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.4.Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu Przed zmianą

1. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Wykonawca winien posiadać ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na minimum 5 000 000,00 zł (słownie: pięć milionów złotych 00/100). 2. Zdolność techniczna lub zawodowa Posiadanie wiedzy i doświadczenia 2.1. Wykonawca musi wykazać, że wykonał w okresie ostatnich 10 lat przed upływem terminu składania ofert, roboty budowlane, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, co najmniej: jedno zamówienie polegające na wykonaniu robót budowlanych w zakresie obejmującym budowę, przebudowę, renowację lub rewitalizację przestrzeni publicznej (np. rynku, placu, deptaka itp.) wpisanej do rejestru zabytków lub znajdującej się w obszarze urbanistycznym wpisanym do rejestru zabytków, o powierzchni inwestycji min. 2500 m2. 2.2. Dysponowanie osobami zdolnymi do wykonania zamówienia Wykonawca musi mieć do dyspozycji osoby legitymujące się kwalifikacjami odpowiednimi do stanowisk, jakie zostaną tym osobą powierzone. W szczególności Wykonawca będzie dysponował osobami na każde wymienione poniższej stanowiska: L.p Stanowisko 1.Kwalifikacje (uprawnienia), 2.Doświadczenie 1 Projektant w branży architektonicznej 1. uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności architektonicznej, 2.co najmniej jedno zamówienia polegającego na wykonaniu dokumentacji projektowej w zakresie obejmujących budowę, przebudowę, renowację lub rewitalizację przestrzeni publicznej (np. rynku, placu, deptaka itp.) wpisanej do rejestru zabytków lub znajdującej się w obszarze urbanistycznym wpisanym do rejestru zabytków powierzchni o powierzchni inwestycji min. 2500 m2 2 Projektant w branży konstrukcyjno-budowlanej uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej 3 Projektant w branży sanitarnej uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych 4 Projektant w branży drogowej uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności inżynieryjnej drogowej 5 Projektant w branży elektrycznej uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych 6 Kierownik robót budowlanych uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej 7 Kierownik robót drogowych uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności inżynieryjnej drogowej 8 Kierownik robót sanitarnych uprawnienia budowlane do kierowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych 9 Kierownik robót elektrycznych uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych. Po zmianie: 1. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Wykonawca winien posiadać ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na minimum 5 000 000,00 zł (słownie: pięć milionów złotych 00/100). 2. Zdolność techniczna lub zawodowa Posiadanie wiedzy i doświadczenia 2.1. Wykonawca musi wykazać, że wykonał w okresie ostatnich 10 lat przed upływem terminu składania ofert, roboty budowlane, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, co najmniej: jedno zamówienie polegające na wykonaniu robót budowlanych w zakresie obejmującym budowę, przebudowę, renowację lub rewitalizację przestrzeni publicznej (np. rynku, placu, deptaka itp.) wpisanej do rejestru zabytków lub znajdującej się w obszarze urbanistycznym wpisanym do rejestru zabytków, o powierzchni inwestycji min. 2500 m2. 2.2. Dysponowanie osobami zdolnymi do wykonania zamówienia Wykonawca musi mieć do dyspozycji osoby legitymujące się kwalifikacjami odpowiednimi do stanowisk, jakie zostaną tym osobą powierzone. W szczególności Wykonawca będzie dysponował osobami na każde wymienione poniższej stanowiska: L.p Stanowisko 1.Kwalifikacje (uprawnienia), 2.Doświadczenie 1 Projektant w branży architektonicznej 1. uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności architektonicznej, 2.co najmniej jedno zamówienia polegającego na wykonaniu dokumentacji projektowej w zakresie obejmujących budowę, przebudowę, renowację lub rewitalizację przestrzeni publicznej (np. rynku, placu, deptaka itp.) wpisanej do rejestru zabytków lub znajdującej się w obszarze urbanistycznym wpisanym do rejestru zabytków powierzchni o powierzchni inwestycji min. 2500 m2 w okresie ostatnich 10 lat 2 Projektant w branży konstrukcyjno-budowlanej uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej 3 Projektant w branży sanitarnej uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych 4 Projektant w branży drogowej uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności inżynieryjnej drogowej 5 Projektant w branży elektrycznej uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych 6 Kierownik robót budowlanych uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej 7 Kierownik robót drogowych uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności inżynieryjnej drogowej 8 Kierownik robót sanitarnych uprawnienia budowlane do kierowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych 9 Kierownik robót elektrycznych uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

Brak kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Wadowice - Urząd Miejski w Wadowicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wadowice.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.