Dostarczenie usług subskrypcyjnych oprogramowania biurowego Microsoft Office 365 E3 (wraz z Teams) lub równoważnego.
Zamawiający Wojewódzki Urząd Pracy (Katowice, Śląskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostarczenie usług subskrypcyjnych oprogramowania biurowego Microsoft Office 365 E3 (wraz…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
7 wpisów- Ogłoszenie
30 czerwca 2026
Termin ofert: 14 lipca 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
07 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
07 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
09 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
31 lipca 2026
12 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
17 sierpnia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
19 sierpnia 2026
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 276855696 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Sokolska 29 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Katowice |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 40-086 |
| 1.4.4.) | Województwo | śląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL22A - Katowicki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 327573361 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | wup@wup-katowice.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://wupkatowice.praca.gov.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inny zamawiający
|
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00398603 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-08-19 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o wyniku postępowania |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00373113 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 2.8. | Numer planu postępowań w BZP Przed zmianą | 2026/BZP 00033808/06/P Po zmianie: 2026/BZP 00033808/07/P |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VI - OFERTY |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 6.1.4. | Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego Przed zmianą | 1 Po zmianie: 0 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 6.1.5. | Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG Przed zmianą | 12 Po zmianie: 0 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 6.7. | Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach Przed zmianą | zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne Po zmianie: |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.