Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Dostarczenie usług subskrypcyjnych oprogramowania biurowego Microsoft Office 365 E3 (wraz z Teams) lub równoważnego.

Zamawiający Wojewódzki Urząd Pracy (Katowice, Śląskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostarczenie usług subskrypcyjnych oprogramowania biurowego Microsoft Office 365 E3 (wraz…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Wojewódzki Urząd PracyKatowice, Śląskieopublikowano 7 lipca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

7 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276855696

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Sokolska 29

1.4.2.)Miejscowość

Katowice

1.4.3.)Kod pocztowy

40-086

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22A - Katowicki

1.4.7.)Numer telefonu

327573361

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

wup@wup-katowice.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://wupkatowice.praca.gov.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka organizacyjna samorządu województwa nieposiadająca osobowości prawnej

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00328276

2.2.)Data ogłoszenia

2026-07-07

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00315053

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IX - POZOSTAŁE INFORMACJE

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
9.1.Informacje dodatkowe Przed zmianą

Wyjaśnienie do pkt 4.2.10: 1. Wykonawca zobowiązany jest do formalnego dostarczenia (przydzielenia do oficjalnego konta (tenant) Micosoft Office 365 Zamawiającego) wszystkich 112 subskrypcji jednorazowo, w terminie do dnia 02.08.2026 r., z zachowaniem dat ich aktywacji/rozpoczęcia biegu określonych w pkt 2 ppkt a) i b). 2. Licencja oprogramowania zostanie przedłużona/odnowiona dla: a) 93 subskrypcji na okres od 03.08.2026 r. do 03.08.2027 r. b) 19 subskrycpcji na okres od 06.11.2026 r. 03.08.2027 r. Wyjaśnienie do pkt 5.5): Wykonawca dołącza do oferty tylko oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu, ponieważ Zamawiający nie stawia żadnych warunków udziału w postępowaniu. Informacja dodatkowa nt. podstaw wykluczenia Wykonawcy: Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawcę w przypadkach, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (tekst jednolity: Dz.U. z 2025 r., poz. 514). Do Wykonawcy podlegającego wykluczeniu w tym zakresie, stosuje się art. 7 ust. 3 wspomnianej ustawy. Po zmianie: Wyjaśnienie do pkt 4.2.10: 1. Wykonawca zobowiązany jest do formalnego dostarczenia (przydzielenia do oficjalnego konta (tenant) Micosoft Office 365 Zamawiającego) wszystkich 112 subskrypcji jednorazowo, w terminie do dnia 02.08.2026 r., z zachowaniem dat ich aktywacji/rozpoczęcia biegu określonych w pkt 2 ppkt a) i b). 2. Licencja oprogramowania zostanie przedłużona/odnowiona dla: a) 93 subskrypcji na okres od 03.08.2026 r. do 02.08.2027 r. b) 19 subskrycpcji na okres od 06.11.2026 r. 02.08.2027 r. Wyjaśnienie do pkt 5.5): Wykonawca dołącza do oferty tylko oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu, ponieważ Zamawiający nie stawia żadnych warunków udziału w postępowaniu. Informacja dodatkowa nt. podstaw wykluczenia Wykonawcy: Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawcę w przypadkach, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (tekst jednolity: Dz.U. z 2025 r., poz. 514). Do Wykonawcy podlegającego wykluczeniu w tym zakresie, stosuje się art. 7 ust. 3 wspomnianej ustawy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

Brak kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Urząd Pracy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Katowice.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.