KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ
Zamawiający Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku (Włocławek, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=267, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,9 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
28 maja 2026
Termin ofert: 9 czerwca 2026 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
23 czerwca 2026
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
19 sierpnia 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 910933109 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Kapitulna 24 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Włocławek |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 87-800 |
| 1.4.4.) | Województwo | kujawsko-pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL619 - Włocławski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@wloclawek.praca.gov.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | pupwloclawek.bip.gov.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-c164cd5e-49da-45b6-a69d-98984f35b3f1 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00398586 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-08-19 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00266431 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Podniesienie aktywności zawodowej klientów publicznych służb zatrudnienia – PUP we Włocławku (III) |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Zamówienie dotyczy realizacji szkolenia, zmierzającego do uzyskania przez uczestników kwalifikacji niezbędnych do zatrudnienia jako pracownik ochrony fizycznej. Rezultatem szkolenia ma być uzyskanie zaświadczenia o jego ukończeniu, co umożliwi uczestnikom ubieganie się o wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 80550000-4 - Usługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-06-19 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2026-09-30 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Centrum Edukacji i Kultury "Zenit" Ryszard Girczyc |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 005878339 |
| 4.3.3.) | Ulica | Młynarska 1a/3 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Włocławek |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 87-800 |
| 4.3.6.) | Województwo | kujawsko-pomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 18900,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00303395/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-08-13 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 18900,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →