Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

KURS FRYZJERSKO - BARBERSKI

Zamawiający Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku (Włocławek, Kujawsko-Pomorskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „KURS FRYZJERSKO - BARBERSKI”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiatowy Urząd Pracy we WłocławkuWłocławek, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 18 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 910933109

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Kapitulna 24

1.4.2.)Miejscowość

Włocławek

1.4.3.)Kod pocztowy

87-800

1.4.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL619 - Włocławski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@wloclawek.praca.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

pupwloclawek.bip.gov.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ochrona socjalna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00396404

2.2.)Data ogłoszenia

2026-08-18

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00389688

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.4.Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu Przed zmianą

1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące: 1) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowe, o ile to wynika to z odrębnych przepisów, 2) zdolności technicznej i zawodowej. 2. Za spełniającego warunek określony w pkt 1.1) Zamawiający uzna Wykonawcę, który posiada wpis w Bazie Usług Rozwojowych (BUR), zgodnie z art. 106 ustawy o rynku pracy i służbach zatrudnienia (Dz. U. 2025, poz. 620 z późn. zm.), 3. Za spełniającego warunek określony w pkt 1.2) Zamawiający uzna Wykonawcę, który: 1) w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert wykonał, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonuje, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, co najmniej jedną usługę szkolenia w zawodzie fryzjera i barbera. 2) będzie dysponować podczas realizacji zamówienia: a) salą dydaktyczną przystosowaną do realizacji zajęć, odpowiadającą m.in. przepisom BHP i P. Poż., dostosowaną do ilości osób szkolonych o powierzchni co najmniej 30 m2, z odpowiednią liczbą miejsc i stolików, sprawnym: oświetleniem, klimatyzacją oraz wentylacją; b) salonem fryzjerskim i barberskim przystosowanym do realizacji zajęć praktycznych, odpowiadającym m.in. przepisom BHP i P. Poż., dostosowanym do ilości osób szkolonych, wyposażonym w profesjonalne urządzenia, narzędzia i przybory stosowane typowo w pracy fryzjera i barbera. Salon oraz jego wyposażenie musi umożliwić każdemu uczestnikowi szkolenia wykonywanie czynności określonych Programem szkolenia. c) osobą/osobami: - do prowadzenia zajęć w zakresie fryzjerstwa, posiadającą/ymi kwalifikacje zawodowe w zakresie fryzjerstwa, co najmniej 2 letni staż pracy w zawodzie fryzjera oraz doświadczenie zawodowe w postaci przeprowadzonego co najmniej jednego szkolenia w zawodzie fryzjera. - do prowadzenia zajęć w zakresie barberstwa, posiadającą/ymi kwalifikacje zawodowe w zakresie barberstwa, co najmniej 2 letni staż pracy w zawodzie barbera oraz doświadczenie zawodowe w postaci przeprowadzonego co najmniej jednego szkolenia w zawodzie barbera. - do przeprowadzenia egzaminu końcowego. Z zastrzeżeniem, że ostateczna liczba osób wykonujących zamówienie musi być taka, by zapewnić należytą i terminową realizację przedmiotu zamówienia. Oceny spełniania warunków w celu udzielenia zamówienia Zamawiający dokona na podstawie złożonych dokumentów i oświadczeń. Po zmianie: 1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące: 1) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowe, o ile to wynika to z odrębnych przepisów, 2) zdolności technicznej i zawodowej. 2. Za spełniającego warunek określony w pkt 1.1) Zamawiający uzna Wykonawcę, który posiada wpis w Bazie Usług Rozwojowych (BUR), zgodnie z art. 106 ustawy o rynku pracy i służbach zatrudnienia (Dz. U. 2025, poz. 620 z późn. zm.), 3. Za spełniającego warunek określony w pkt 1.2) Zamawiający uzna Wykonawcę, który: 1) w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert wykonał, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonuje, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, co najmniej jedną usługę szkolenia w zawodzie fryzjera i barbera. 2) będzie dysponować podczas realizacji zamówienia: a) salą dydaktyczną przystosowaną do realizacji zajęć, odpowiadającą m.in. przepisom BHP i P. Poż., dostosowaną do ilości osób szkolonych o powierzchni co najmniej 30 m2, z odpowiednią liczbą miejsc i stolików, sprawnym: oświetleniem, klimatyzacją oraz wentylacją; b) salonem fryzjerskim i barberskim przystosowanym do realizacji zajęć praktycznych, odpowiadającym m.in. przepisom BHP i P. Poż., dostosowanym do ilości osób szkolonych, wyposażonym w profesjonalne urządzenia, narzędzia i przybory stosowane typowo w pracy fryzjera i barbera. Salon oraz jego wyposażenie musi umożliwić każdemu uczestnikowi szkolenia wykonywanie czynności określonych Programem szkolenia. c) osobą/osobami: - do prowadzenia zajęć w zakresie fryzjerstwa, posiadającą/ymi kwalifikacje zawodowe w zakresie fryzjerstwa, co najmniej 2 letni staż pracy w zawodzie fryzjera oraz doświadczenie zawodowe w postaci przeprowadzonego co najmniej jednego szkolenia w zawodzie fryzjera. - do prowadzenia zajęć w zakresie barberstwa, posiadającą/ymi kwalifikacje zawodowe w zakresie barberstwa, co najmniej 2 letni staż pracy w zawodzie barbera oraz doświadczenie zawodowe w postaci przeprowadzonego co najmniej jednego szkolenia w zawodzie barbera. - do prowadzenia warsztatów edukacji społecznej (Moduł II), posiadającą/-ymi wykształcenie wyższe w zakresie psychologii lub socjologii oraz doświadczenie zawodowe w postaci przeprowadzonego co najmniej jednego szkolenia z zakresu edukacji społecznej, - do przeprowadzenia egzaminu końcowego. Z zastrzeżeniem, że ostateczna liczba osób wykonujących zamówienie musi być taka, by zapewnić należytą i terminową realizację przedmiotu zamówienia. Oceny spełniania warunków w celu udzielenia zamówienia Zamawiający dokona na podstawie złożonych dokumentów i oświadczeń.

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2026-08-20 09:00 Po zmianie: 2026-08-25 09:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2026-08-20 09:05 Po zmianie: 2026-08-25 09:05

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2026-09-07 Po zmianie: 2026-09-14

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

Brak kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Włocławek.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.