Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Organizacja i przeprowadzenie warsztatów w przedszkolach prowadzonych przez gminę Leśnica w ramach projektu „Na wesoło, sportowo i kolorowo z leśnickimi przedszkolakami” z podziałem na części

Zamawiający Gmina Leśnica (Leśnica, Opolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Organizacja i przeprowadzenie warsztatów w przedszkolach prowadzonych przez gminę Leśnica…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina LeśnicaLeśnica, Opolskie (powiat Strzelecki →)opublikowano 19 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 102 083 zł
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Leśnica

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 531413337

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

1 Maja 9

1.4.2.)Miejscowość

Leśnica

1.4.3.)Kod pocztowy

47-150

1.4.4.)Województwo

opolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL524 - Opolski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

um@lesnica.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.lesnica.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-55767e4b-c26e-4360-9b4b-dad81b6a73ac

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00398352

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-19

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00271111

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) W RAMACH FUNDUSZY EUROPEJSKICH DLA OPOLSKIEGO 2021-2027, Priorytetu 5 Fundusze europejskie wspierające opolski rynek pracy i edukację, Działanie 5.6 (FEP 2021-2027) Nr umowy: FEOP.05.06-IP.02-0036/23

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Organizacja i przeprowadzenie warsztatów w przedszkolach prowadzonych przez gminę Leśnica w ramach projektu „Na wesoło, sportowo i kolorowo z leśnickimi przedszkolakami” z podziałem na części

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie warsztatów w przedszkolach prowadzonych przez gminę Leśnica w ramach projektu „Na wesoło, sportowo i kolorowo z leśnickimi przedszkolakami” z podziałem na części:
Część 1 – Warsztaty pszczelarskie
Część 2 – Warsztaty muzyczno-rytmiczne z częścią koncertową
Część 3 – Warsztaty cukiernicze
Część 4 – Warsztaty florystyczne
zgodnie z załącznikiem nr 6a, 6b, 6c, 6d do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia).

3.9.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-17

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-08-14

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Firma Handlowo-Usługowa Róża Gabriela Filusch

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7491051742

4.3.3.)Ulica

Dworcowa 1

4.3.4.)Miejscowość

Raszowa

4.3.5.)Kod pocztowy

47-150

4.3.6.)Województwo

opolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

12000,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00300967/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-06

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

12000,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80000000-4Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
102 083 zł
Próbka: 103 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
43 945 zł244 639 zł
Rozstęp międzykwartylowy
200 694 zł
Źródło próbki
CPV 80000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
43 945 zł
Mediana
102 083 zł
Górny kwartyl
244 639 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Leśnica prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Leśnica.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80000000-4 (Usługi edukacyjne i szkoleniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.