Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostosowanie instalacji odgromowej budynku do obowiązujących przepisów - Etap 1 i 2 w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej. Znak sprawy: DZPZ.284.25.2026.EK

Zamawiający Politechnika Śląska (Gliwice, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostosowanie instalacji odgromowej budynku do obowiązujących przepisów - Etap 1 i 2 w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Politechnika ŚląskaGliwice, Śląskieopublikowano 19 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Politechnika Śląska

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001637

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Akademicka 2A

1.4.2.)Miejscowość

Gliwice

1.4.3.)Kod pocztowy

44-100

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL229 - Gliwicki

1.4.7.)Numer telefonu

32/237-15-28, 237-13-34, 13-35

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

DZPZ@polsl.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.polsl.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c308d0c1-0784-41a0-95c5-5cfb86880852

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00398216

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-19

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00252847

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostosowanie instalacji odgromowej budynku do obowiązujących przepisów - Etap 1 i 2 w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej. Znak sprawy: DZPZ.284.25.2026.EK

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest dostosowanie instalacji odgromowej budynku do obowiązujących przepisów Etap 1 i 2 w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej. 2.Kody CPV

45312311-0 Montaż instalacji piorunochronnej, 45312310-3 Ochrona odgromowa. 3.Termin wykonania zamówienia: do 3 miesięcy od dnia zawarcia umowy.

3.9.)Główny kod CPV

45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45312310-3 - Ochrona odgromowa

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-18

4.2.)Okres realizacji zamówienia

3 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Piotr Janowiec prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą JANEL PIOTR JANOWIEC

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 6311344615

4.3.3.)Ulica

Czeremchowa 9

4.3.4.)Miejscowość

Gliwice

4.3.5.)Kod pocztowy

44-100

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

58607,07 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00295855/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-23

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

58607,07 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Termin wykonania umowy wskazany w umowie (data) 18.09.2026r.
- zgłoszenie robót do odbioru (data) 23.07.2026r.
- odbiór robót (data) 23.07.2026r.
- czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie TAK

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45312311-0Montaż instalacji piorunochronnej
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Politechnika Śląska prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gliwice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45312311-0 (Montaż instalacji piorunochronnej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.