"Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych w budynkach będących własnością Gminy Godów"
Zamawiający Gmina Godów (Godów, Świętokrzyskie) prowadzi postępowanie „Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych w budynkach będących własnością Gminy Godów”. Termin składania ofert upływa 7 września 2026, 10:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 7 września 2026, 10:003d 14h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 275 829 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=283, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,7 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
7 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
19 czerwca 2026
Termin ofert: 21 lipca 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
17 lipca 2026
Nowy termin: 11 sierpnia 2026 10:00Zmienia wersję 424019-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
07 sierpnia 2026
Nowy termin: 14 sierpnia 2026 10:00Zmienia wersję 494428-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
13 sierpnia 2026
Nowy termin: 21 sierpnia 2026 10:00Zmienia wersję 548233-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
19 sierpnia 2026
Nowy termin: 27 sierpnia 2026 10:00Zmienia wersję 560292-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
24 sierpnia 2026
Nowy termin: 31 sierpnia 2026 10:00Zmienia wersję 575016-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
31 sierpnia 2026
Nowy termin: 7 września 2026 10:00Zmienia wersję 581455-2026
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż 10 instalacji fotowoltaicznych na terenie Gminy Godów, 1 instalacji fotowoltaicznej z magazynem energii oraz 1 instalacji fotowoltaicznej z pompą ciepła dla potrzeb cwu, w 4 częściach.
- 2
ZakresWykonawca realizuje umowę zgodnie z zasadą DNSH, a część 1 obejmuje instalacje o mocy co najmniej 13,34 kWp, 8 kWp i 15,47 kWp oraz część 2 o mocy min. 11,96 kWp i magazyn energii o pojemności użytkowej min. 15 kWh.
- 3
ZakresZakres dla części 1 obejmuje instalacje w 9 obiektach, dla części 2 instalację z magazynem energii w budynku Klubu Sportowego w Gołkowicach, dla części 3 instalację z pompą ciepła w budynku byłego przejścia granicznego w Gołkowicach, a dla części 4 instalację w Gminnym Ośrodku Kultury w Skrzyszowie.
- 4
ZakresWykonawca ma dostarczyć fabrycznie nowe urządzenia, wykonać roboty przygotowawcze, montaż, uruchomienie, pomiary, szkolenie użytkowników i skuteczne zgłoszenie mikroinstalacji do OSD.
Kontekst Atlasu
- Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 6,0 ofert na postępowanie przy 47 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Gmina Godów |
| NIP | 6471704413 |
| Adres | ul. 1 Maja 53, 44-340 Godów |
| Region (NUTS) | PL227 – Śląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | "Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych w budynkach będących własnością Gminy Godów" |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-07 10:00 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.