Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Przebudowa z rozbudową i termomodernizacja budynku mieszkalnego leśniczówki Zacisze

Zamawiający Nadleśnictwo Bogdaniec (Bogdaniec, Lubuskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przebudowa z rozbudową i termomodernizacja budynku mieszkalnego leśniczówki Zacisze”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Nadleśnictwo BogdaniecBogdaniec, Lubuskieopublikowano 19 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 641 218 zł
Konkurencyjność
~4,2 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

NADLEŚNICTWO BOGDANIEC

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 810539031

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Leśna 17

1.4.2.)Miejscowość

Bogdaniec

1.4.3.)Kod pocztowy

66-450

1.4.4.)Województwo

lubuskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL431 - Gorzowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

bogdaniec@szczecin.lasy.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bogdaniec.szczecin.lasy.gov.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-162edae7-bef2-444f-87ce-894abdb77e2a

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00398102

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-19

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00442444

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Przebudowa z rozbudową i termomodernizacja budynku mieszkalnego
leśniczówki Zacisze

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych niezbędnych do wykonania przebudowy i adaptacji pomieszczeń kancelarii Leśnictwa Zacisze i termomodernizacyjnych w budynku leśniczówki Zacisze – Mosina 65 gm. Witnica.
Zakres rzeczowy robot objętych zamówieniem obejmuje:
1)Rozbiórka istniejącej i budowa nowej werandy wejściowej o konstrukcji stalowo – drewnianej z wydzieleniem pomieszczenia poczekalni kancelarii i wykonaniem pochylni umożliwiającej dostęp do kancelarii osobom z niepełnosprawnością ruchową (pochylnia).
2)Adaptacja części pomieszczeń kancelarii na sanitariat z doprowadzeniem w niezbędnym zakresie instalacji wod.- kan. i ich włączeniem do instalacji istniejących, przebudową w niezbędnym zakresie instalacji elektrycznej.
3)Roboty termomodernizacyjne ścian zewnętrznych:
−Oczyszczenie i zmycie istniejącej elewacji.
−Termomodernizacja ścian zewnętrznych metodą „lekko-mokrą”, płyty styropianowe ryflowane z frezowaną krawędzią grubości 15,00 cm.
−Wyprawa elewacyjna, cienkowarstwowa o uziarnieniu 1,5 mm, tynk barwiony w masie, kolor „Mandarin 15”.
4)Roboty malarskie zewnętrzne:
−Impregnacja zewnętrznych elementów drewnianych – kolor ciemny brąz.
5)Roboty uzupełniające:
−Opierzenia podokienników zewnętrznych z blachy stalowej ocynkowanej, powlekanej i malowanej proszkowo, (alternatywnie blacha tytan – cynk).
−Ponowny montaż zdemontowanych rur spustowych.
−Przebudowa i uzupełnienie w niezbędnym zakresie wewnętrznych ciągów komunikacyjnych (chodniki dojścia do kancelarii).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w następujących dokumentach:
−Przedmiarze Robót - stanowiącym załącznik nr 1 A do SWZ
−Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR) – stanowiący załączniki nr 1 B. do SWZ
−Projekt Architektoniczno- Budowlany – stanowiący załącznik 1 C do SWZ
−Informacja dotycząca bezpieczeństwa i ochrony zdrowia – stanowiąca załącznik nr 1 D do SWZ
−Rysunki techniczne – stanowiące załącznik nr 1 E do SWZ

3.9.)Główny kod CPV

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-03

4.2.)Okres realizacji zamówienia

90 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Usługi budowlano-instalacyjne STAD-BUD Damian Staniszczak

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5992852736

4.3.4.)Miejscowość

Gorzów Wlkp.

4.3.6.)Województwo

lubuskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

351257,30 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00520090/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-22

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

293650,66 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Kwoty w ogłoszeniu są kwotami brutto.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45210000-2Roboty budowlane w zakresie budynkó…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
641 218 zł
Próbka: 94 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
308 126 zł2 755 902 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 447 777 zł
Źródło próbki
CPV 45210000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
308 126 zł
Mediana
641 218 zł
Górny kwartyl
2 755 902 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Nadleśnictwo Bogdaniec prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bogdaniec.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45210000-2 (Roboty budowlane w zakresie budynków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.