Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW Z TERENU ARESZTU ŚLEDCZEGO W SZCZECINIE

Zamawiający Areszt Śledczy w Szczecinie (Szczecin, Zachodniopomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW Z TERENU ARESZTU ŚLEDCZEGO W SZCZECINIE”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Areszt Śledczy w SzczecinieSzczecin, Zachodniopomorskieopublikowano 19 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 670 565 zł
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

7 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Areszt Śledczy w Szczecinie

1.2.)Oddział zamawiającego

Areszt Śledczy w Szczecinie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000626484

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Kaszubska 28

1.4.2.)Miejscowość

Szczecin

1.4.3.)Kod pocztowy

70-226

1.4.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL424 - Miasto Szczecin

1.4.7.)Numer telefonu

914809100

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

as_szczecin@sw.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sw.gov.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


jednostka organizacyjna więziennictwa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b87a23f2-10f8-11ee-9355-06954b8c6cb9

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00397888

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-19

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00272391

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW Z TERENU ARESZTU ŚLEDCZEGO W SZCZECINIE

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 - Odpady komunalne niesegregowane (zmieszane):
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych niesegregowanych z terenu Aresztu Śledczego w Szczecinie.
2. Odpady będą gromadzone w pojemniku będącym własnością Wykonawcy.
3. Wykonawca dostarczy Zamawiającemu metalowy pojemnik o pojemności 1 100 l.
4. Zamawiający wymaga, aby przedmiotowy pojemnik był opróżniany raz w tygodniu.
5. Zamawiający zapłaci Wykonawcy za faktyczną ilość opróżnionych pojemników na podstawie prawidłowo wystawionej i dostarczonej Zamawiającemu faktury raz w miesiącu, do 5-go dnia miesiąca, za miesiąc ubiegły. W załączeniu do faktury Wykonawca dostarczy Zamawiającemu prawidłowo wystawione karty przekazania odpadu sporządzone zgodnie z aktualnie obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa.
6. Pozostałe informacje dotyczące sposobu wykonywania usługi zawarto w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 2b do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

90500000-2 - Usługi związane z odpadami

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-07-19

4.2.)Okres realizacji zamówienia

36 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ZPHG Jumar Julian Maruszewski

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8520300066

4.3.3.)Ulica

Długa 20

4.3.4.)Miejscowość

Mierzyn

4.3.5.)Kod pocztowy

72-006

4.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

27300 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00396723/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-19

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

27300 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90500000-2Usługi związane z odpadami
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 670 565 zł
Próbka: 155 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
497 500 zł4 606 799 zł
Rozstęp międzykwartylowy
4 109 299 zł
Źródło próbki
CPV 90500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
497 500 zł
Mediana
1 670 565 zł
Górny kwartyl
4 606 799 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Areszt Śledczy w Szczecinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szczecin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90500000-2 (Usługi związane z odpadami). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.