Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa licencji w tym wdrożenie, wsparcie i nadzór autorski dla rozwiązania wysokiej dostępności baz danych wraz z przełącznikami transmisji SAN do serwerów wirtualizacji zasobów i macierzy dyskowych

Zamawiający Mazowiecki Szpital Wojewódzki mi. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o. (Siedlce, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa licencji w tym wdrożenie, wsparcie i nadzór autorski dla rozwiązania wysokiej…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wykonanie umowy

    19 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wykonanie umowyBieżące

    19 sierpnia 2026

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Mazowiecki Szpital Wojewódzki mi. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o.

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 141944750

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Poniatowskiego 26

1.4.2.)Miejscowość

Siedlce

1.4.3.)Kod pocztowy

08-110

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL925 - Siedlecki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

ozp@szpital.siedlce.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

szpital.siedlce.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Spółka z o.o.

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a3c4ae8c-e561-4ed2-8c8e-62b4fc40664b

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00397878

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-19

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Nie

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Krajowy Plan Odbudowy i Wspierania Odporności

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa licencji w tym wdrożenie, wsparcie i nadzór autorski dla rozwiązania wysokiej dostępności baz danych wraz z przełącznikami transmisji SAN do serwerów wirtualizacji zasobów i macierzy dyskowych

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa przełączników transmisji SAN do serwerów wirtualizacji
zasobów i macierzy dyskowych dla aplikacji szpitalnych

3.9.)Główny kod CPV

72300000-8 - Usługi w zakresie danych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-03

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-03-23

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Simora Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6342992864

4.3.3.)Ulica

Jana III Sobieskiego 11/E6

4.3.4.)Miejscowość

Katowice

4.3.5.)Kod pocztowy

40-082

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

318570,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

122540-2026

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-03-20

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

W związku ze stwierdzeniem omyłki pisarskiej polegającej na wskazaniu w nagłówku Umowy nieprawidłowej nazwy projektu.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

„Transformacja cyfrowa Siedleckiego Centrum Onkologii w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim im. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o. w zakresie gromadzenia i przetwarzania danych medycznych, ucyfrowienia dokumentacji medycznej, cyberbezpieczeństwa i analiz wspomaganych w działalności leczniczej”

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

318570,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72300000-8Usługi w zakresie danych
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Mazowiecki Szpital Wojewódzki mi. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Siedlce.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72300000-8 (Usługi w zakresie danych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.