Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
211 053 zł
Umowa zawarta
17 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 28 sierpnia 2026
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wymiana kostki brukowej na wysokości budynku żłobka przy ul. Prusa 3/5 wraz z robotami dodatkowymi na terenie wewnętrznym obiektu.

Zamawiający Miasto Ząbki (Ząbki, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Wymiana kostki brukowej na wysokości budynku żłobka przy ul. Prusa 3/5 wraz z robotami…”, wybierając ofertę wykonawcy MAL-POL Sp. z o.o. Wartość umowy: 211 053 zł.

Zamawiający: Miasto ZąbkiZąbki, Mazowieckie (powiat Wołomiński →)opublikowano 19 sierpnia 2026
Wartość umowy
211 053 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    19 sierpnia 2026

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MAL-POL Sp. z o.o. (Siedlce), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 211 052,82 zł (umowę zawarto 17 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: do 28 sierpnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto Ząbki

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013269717

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wojska Polskiego 10

1.5.2.)Miejscowość

Ząbki

1.5.3.)Kod pocztowy

05-091

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@zabki.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zabki.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wymiana kostki brukowej na wysokości budynku żłobka przy ul. Prusa 3/5 wraz z robotami dodatkowymi na terenie wewnętrznym obiektu.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e4d571be-14f2-41b9-8f1c-cf664cb7f060

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00397857

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00036461/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.3 Budowa żłobka

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki
1)Uzasadnienie prawne

art. 305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Prawo zamówień publicznych. 2) Uzasadnienie faktyczne: Zamawiający, w dniu 4 kwietnia 2025 roku, wszczął postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego (ogłoszenie nr 2025/BZP 00177849/01 z 4.04.2025, którego przedmiot obejmował rozbiórkę istniejących budynków oraz budowa budynku żłobka publicznego przy ul. Prusa w Ząbkach wraz z infrastrukturą i wyposażeniem. W ramach prowadzonego postępowania Zamawiający przewidział w dokumentach zamówienia udzielenie zamówień na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. Niniejsze zamówienie stanowi powtórzenie podobnych robót budowlanych, zgodnych z zamówieniem podstawowym. Zamawiający przewidział udzielenie zamówień, które może obejmować w szczególności roboty przygotowawcze, roboty rozbiórkowe, roboty malarskie, roboty tynkarskie, roboty ślusarskie, roboty elektryczne, roboty sanitarne, roboty drogowe, roboty ziemne, roboty konstrukcyjne, roboty brukarskie.

3.1.2.)Identyfikator wcześniejszego postępowania

ocds-148610-6e5418c5-b7e2-47c8-8095-3159353b7c30

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZPU.271.16.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowalnych polegających na wymianie chodnika na wysokości działki żłobka oraz roboty towarzyszące i dodatkowe.
1. Roboty rozbiórkowe
Rozebranie istniejącej nawierzchni z kostki betonowej, rozebranie podbudowy oraz krawężników wraz z wywozem gruzu w odpowiednie miejsce utylizacji – 92 m2.
2. Wykonanie nowej nawierzchni z kostki
Ułożenie warstw konstrukcyjnych oraz ułożenie nawierzchni z kostki betonowej czerwonej grub. 8 cm na podsypce cementowo-piaskowej montaż krawężników wraz z ławą betonową – 125 m2.
3. Studnia w próg zwalniający
Rozebranie istniejącej nawierzchni z kostki betonowej. Wykonanie studni ściekowej ulicznej oraz podłączenie jej do istniejącej studzienki wraz z odtworzeniem progu zwalniającego w taki sposób, aby nie trzeba było wykonywać oznakowania poziomego.
4. Nawierzchnia z geokraty wraz z dostawą i montażem wiaty
Wykonanie koryta, rozłożenie geowłókniny i podbudowy oraz ułożenie geokraty wypełnionej otoczakami – 18 m2.
5. Roboty sanitarne
- Obniżenie 3 szt. wyłazów studziennych wraz z niezbędnymi robotami ziemnymi,
- Wymiana istniejących włazów na włazy żeliwne na zawiasach,
- Wymiana istniejącej rury wywiewnej PCV na nową rurę wywiewną ze stali nierdzewnej wraz z fundamentem.
6. Podniesienie terenu w około opaski i tarasu – 65 m2.
7. Modyfikacja ogrodzenia
Wykonanie i montaż do istniejącego ogrodzenia elementów z blachy perforowanej ocynkowanej, malowanej proszkowo, gr. 2 mm. – 72,76 m2.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45232460-4 - Roboty sanitarne

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MAL-POL Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8212644901

7.3.3)Ulica

Targowa 7A

7.3.4)Miejscowość

Siedlce

7.3.5)Kod pocztowy

08-110

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 7

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

211052,82 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-08-28

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 599 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 599 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Ząbki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ząbki.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 211 053 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MAL-POL Sp. z o.o. (Siedlce). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.