Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
96 555 zł
Umowa zawarta
5 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 16 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy licencji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie opieki powdrożeniowej w wymiarze 100h dla oprogramowania XPRIMER eksploatowanego przez UKW w Bydgoszczy wraz z dostawą dodatkowych licencji użytkowników jednoczesnego dostępu

Zamawiający Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie opieki powdrożeniowej w wymiarze 100h dla oprogramowania XPRIMER…”, wybierając ofertę wykonawcy EQ System Technology S.A. Wartość umowy: 96 555 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w BydgoszczyBydgoszcz, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 19 sierpnia 2026
Wartość umowy
96 555 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 lipca 2026

    Termin ofert: 31 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    19 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy EQ System Technology S.A. (Dąbrowa Górnicza).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 96 555,00 zł (umowę zawarto 5 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 16 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 340057695

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Jana Karola Chodkiewicza 30

1.5.2.)Miejscowość

Bydgoszcz

1.5.3.)Kod pocztowy

85-064

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zampub@ukw.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ukw.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.ukw.edu.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie opieki powdrożeniowej w wymiarze 100h dla oprogramowania XPRIMER eksploatowanego przez UKW w Bydgoszczy wraz z dostawą dodatkowych licencji użytkowników jednoczesnego dostępu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bd915e68-77c8-43cd-baca-ec070b22cb26

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00397514

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00050305/24/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.20 Licencja i wsparcie powdrożeniowe dla systemu XPrimer

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00359354

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

UKW/DZP-280-U-58/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

85000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie opieki powdrożeniowej w wymiarze 100h dla oprogramowania XPRIMER eksploatowanego przez UKW w Bydgoszczy wraz z dostawą dodatkowych 10 szt. licencji użytkowników jednoczesnego dostępu (z wyrównaniem opieki serwisowej do dnia 16.12.2026 r.) .
Szczegółowe warunki realizacji usługi zostały zawarte w Projekcie Umowy przedstawionym w Załączniku nr 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

72266000-7 - Usługi doradcze w zakresie oprogramowania

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

96555,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

96555,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

96555,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

EQ System Technology S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6370102776

7.3.3)Ulica

Św. Antoniego 50

7.3.4)Miejscowość

Dąbrowa Górnicza

7.3.5)Kod pocztowy

41-303

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

96555,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-16

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72611000-6Usługi w zakresie wsparcia technicz…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
564 878 zł
Próbka: 30 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
309 772 zł1 635 443 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 325 672 zł
Źródło próbki
CPV 72611000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
309 772 zł
Mediana
564 878 zł
Górny kwartyl
1 635 443 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bydgoszcz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 96 555 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72611000-6 (Usługi w zakresie wsparcia technicznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: EQ System Technology S.A. (Dąbrowa Górnicza). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.