Wynik częściowy: umowy w 6 z 7 części, 1 unieważniono7 części
Łączna wartość umów
198 076 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    42 813 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    48 726 zł
    3 oferty
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    51 768 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    30 547 zł
    3 oferty
  6. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    10 202 zł
    3 oferty
  7. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    14 020 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
17 ofert(łącznie na 7 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do Zespołu Szkół Zawodowych z Biblioteką Pedagogiczną w Piszu

Zamawiający Zespół Szkół Zawodowych z Biblioteką Pedagogiczną w Piszu (Pisz, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do Zespołu Szkół Zawodowych z Biblioteką…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 198 076 zł. Złożono 17 ofert.

Łączna wartość umów
198 076 zł
Liczba ofert
17 ofertłącznie, 7 części
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    08 czerwca 2026

    Termin ofert: 16 czerwca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    19 sierpnia 2026

    1 oferta5 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 7 części: w 6 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego (część 2); Aber Sp. z o.o. (część 3); Firma Handlowo-Usługowa " CYTRUS2" (część 4); MARDI Sp. z o.o. (część 5) oraz 2 innych.

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 198 075,90 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 17 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail