Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
498 347 zł
Umowa zawarta
11 sierpnia 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 498 347 zł – 511 778 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Liczba zadeklarowanych urządzeń do realizacji zadania10%c) Czas dostarczenia wyników pomiarów ruchu, w tym raportów przez zamieszczenie na stronie10%Okres rękojmi20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie pomiarów ruchu na drogach wojewódzkich na bieżące potrzeby MZDW - nr postępowania 062/26

Zamawiający Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie pomiarów ruchu na drogach wojewódzkich na bieżące potrzeby MZDW - nr…”, wybierając ofertę wykonawcy Ewimap Sp. z o.o. Wartość umowy: 498 347 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w WarszawieWarszawa, Mazowieckieopublikowano 18 sierpnia 2026
Wartość umowy
498 347 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Ewimap Sp. z o.o. (warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 498 346,80 zł (umowę zawarto 11 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 498 346,80 zł do 511 778,40 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013305749

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Kolejowa 5/7

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

01-217

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@mzdw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mzdw.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/mzdw

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Budownictwo i obiekty komunalne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie pomiarów ruchu na drogach wojewódzkich na bieżące potrzeby MZDW - nr postępowania 062/26

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-66764405-e1e5-49af-844e-4bbabb57ae4e

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00396572

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00016145/19/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.13 Wykonanie pomiarów ruchu na drogach wojewódzkich na bieżące potrzeby MZDW

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00200531

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

062/26

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

524737,50 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie pomiarów ruchu na drogach wojewódzkich na bieżące potrzeby MZDW - nr postępowania 062/26
Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie - na bieżące potrzeby Zamawiającego - pomiarów ruchu drogowego na drogach wojewódzkich województwa mazowieckiego oraz opracowanie, przekazanie i archiwizacja wyników w zakresie określonym w OPZ.
1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Opisie Przedmiotu Zamówienia (Część III SWZ) oraz w kosztorysie ofertowym (Część IV SWZ)
2) W przypadku wskazania w opisie przedmiotu zamówienia znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkt lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne.
3) W przypadku odniesienia się w opisie przedmiotu zamówienia do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym.

4.5.3.)Główny kod CPV

63712710-3 - Usługi monitorowania ruchu

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

498346,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

511778,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

498346,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Ewimap Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5223070081

7.3.4)Miejscowość

warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

498346,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

63712710-3Usługi monitorowania ruchu
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →