Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Wykonanie robót budowlanych dla zadania: „Budowa oświetlenia na ul. Jaskrów w Mikołowie ”

Zamawiający Gmina Mikołów (Mikołów, Śląskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Wykonanie robót budowlanych dla zadania: „Budowa oświetlenia na ul. Jaskrów w Mikołowie ””. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina MikołówMikołów, Śląskie (powiat Mikołowski →)opublikowano 18 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Mikołów

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276257630

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Rynek 16

1.4.2.)Miejscowość

Mikołów

1.4.3.)Kod pocztowy

43-190

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22C - Tyski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@mosir.mikolow.eu

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mikolow.eu

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00396441

2.2.)Data ogłoszenia

2026-08-18

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00396385

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.4.Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu Przed zmianą

1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na zasadach określonych w Rozdziale XV SWZ, oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu. 2. Warunki podmiotowe: O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy: 1) Posiadają zdolność techniczną lub zawodową: Niniejszy warunek zostanie uznany za spełniony, jeżeli wykonawca wykaże, że: a) zrealizował co najmniej dwie roboty budowlane polegające na wykonaniu zadania związanego z zabudową oświetlenia drogowego o wartości min. 50 000,00 zł brutto każda; b) dysponuje min. 1 osobą z uprawnieniami do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych. c) dysponuje min. 1 osobą z uprawnieniami do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych. Po zmianie: 1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na zasadach określonych w Rozdziale XV SWZ, oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu. 2. Warunki podmiotowe: O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy: 1) Posiadają zdolność techniczną lub zawodową: Niniejszy warunek zostanie uznany za spełniony, jeżeli wykonawca wykaże, że: a) zrealizował co najmniej dwie roboty budowlane polegające na wykonaniu zadania związanego z zabudową oświetlenia drogowego o wartości min. 50 000,00 zł brutto każda; b) dysponuje min. 1 osobą z uprawnieniami do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Mikołów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Mikołów.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.