Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Przeprowadzenie audytu bezpieczeństwa, opracowanie dokumentacji i wdrożenie wraz z pakietem szkoleń Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI) w UMiG Września oraz w OPS we Wrześni

Zamawiający Gmina Września (Września, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przeprowadzenie audytu bezpieczeństwa, opracowanie dokumentacji i wdrożenie wraz z…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina WrześniaWrześnia, Wielkopolskie (powiat Wrzesiński →)opublikowano 18 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Września

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 631258069

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Ratuszowa 1

1.4.2.)Miejscowość

Września

1.4.3.)Kod pocztowy

62-300

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL414 - Koniński

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetarg@wrzesnia.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.wrzesnia.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5b3ad89b-6174-4dda-833c-47d571688872

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00396300

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-18

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00390151

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Zamówienie realizowane w ramach Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa konkurs grantowy w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Przeprowadzenie audytu bezpieczeństwa, opracowanie dokumentacji i wdrożenie wraz z pakietem szkoleń Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI) w UMiG Września oraz w OPS we Wrześni

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje przeprowadzenie audytu bezpieczeństwa, opracowanie dokumentacji i wdrożenie wraz z pakietem szkoleń Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI) w Urzędzie Miasta i Gminy Września oraz w Ośrodku Pomocy Społecznej we Wrześni wg załączonej specyfikacji technicznej określonej w załączniku A oraz załącznika
B. Zamówienie zostało podzielone odpowiednio na etapy z uwzględnieniem wstępnie oczekiwanych terminów ich wykonania:
1) Przygotowanie organizacyjne – w terminie 7 dni od daty zawarcia umowy;
2) Przeprowadzenie audytu „zerowego” – w terminie uzgodnionym z Wykonawcą podczas prac Etapu 1, gdzie punktem odniesienia jest oczekiwany przez Zamawiającego termin 30 dni od daty zakończenia Etapu;
3) Pogłębienie analizy organizacji oraz opracowanie dokumentacji SZBI;
4) Zapewnienie wsparcia w procesie wdrożenia SZBI wraz z przeprowadzeniem szkoleń;
5) Udzielenie gwarancji jakości oraz opracowanie Raportu Końcowego.

3.9.)Główny kod CPV

79417000-0 - Usługi doradcze w zakresie bezpieczeństwa

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-21

4.2.)Okres realizacji zamówienia

5 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Liedr: Econe Consulting Sp. z o.o.

4.3.1.1.)Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Partner: Sec4b Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7822757129

4.3.3.)Ulica

ul. S. Małachowskiego 8/P1

4.3.4.)Miejscowość

Poznań

4.3.5.)Kod pocztowy

61-129

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

171954,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00552717/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-06

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

- konieczność dostosowania harmonogramu rzeczowego i organizacyjnego do realnego przebiegu prac wdrożeniowych oraz działań następczych, w tym audytów powdrożeniowych i czynności korygujących
- konieczność zapewnienia jakości, kompletności i trwałości rezultatów umowy, bez zmiany jej zakresu rzeczowego

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

W związku z zaistniałymi okolicznościami nastąpiła zmiana terminu wykonania umowy na 31.05.2026 r.

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

171954,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Dokumentem potwierdzającym wykonanie umowy jest protokół odbioru końcowego z dnia 06.07.2026 r.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Września prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Września.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79417000-0 (Usługi doradcze w zakresie bezpieczeństwa). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.