Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
118 265 zł
Umowa zawarta
26 sierpnia 2026
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 118 265 zł – 132 871 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Dodatkowa gwarancja i rękojmia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Reaktywacja miejsca spotkań poprzez modernizację świetlicy wiejskiej w Gulczewie

Zamawiający Gmina Września (Września, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Reaktywacja miejsca spotkań poprzez modernizację świetlicy wiejskiej w Gulczewie”, wybierając ofertę wykonawcy KON-BUD Mariusz Konieczny. Wartość umowy: 118 265 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina WrześniaWrześnia, Wielkopolskie (powiat Wrzesiński →)opublikowano 1 września 2026
Wartość umowy
118 265 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy KON-BUD Mariusz Konieczny (Września), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 118 264,50 zł (umowę zawarto 26 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 118 264,50 zł do 132 870,75 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail