Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Dajmy radość dzieciom” – realizacja zadań: Cześć I – Przebudowa i rozbudowa placu zabaw przy MZS nr 3 w Krośnie, Część II – Budowa placu zabaw – plac gier podwórkowych przy DDL Krosno – Polanka

Zamawiający Gmina Miasto Krosno (Krosno, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „„Dajmy radość dzieciom” – realizacja zadań: Cześć I – Przebudowa i rozbudowa placu zabaw…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Miasto KrosnoKrosno, Podkarpackieopublikowano 18 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 228 437 zł
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miasto Krosno

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 370440809

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Lwowska 28a

1.4.2.)Miejscowość

Krosno

1.4.3.)Kod pocztowy

38-400

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@um.krosno.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.krosno.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-dcfbf5b8-e3e1-4d82-8ca7-f595978edc6f

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00396049

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-18

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00545135

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

„Dajmy radość dzieciom” – realizacja zadań: Cześć I – Przebudowa i rozbudowa placu zabaw przy MZS nr 3 w Krośnie, Część II – Budowa placu zabaw – plac gier podwórkowych przy DDL Krosno – Polanka

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I – Przebudowa i rozbudowa placu zabaw przy Miejskim Zespole Szkół nr 3 w Krośnie.
a) roboty rozbiórkowe:
- demontaż istniejących urządzeń wyposażenia placu zabaw tj. huśtawki podwójnej, huśtawki wagowej, zjeżdżalni, zestawu zabawowego, linarium (podlegające demontażowi i wbudowaniu w nowy plac zabaw),
- rozbiórka istniejącej nawierzchni placu zabaw tj. częściowo kostki brukowej betonowej oraz nawierzchni syntetycznej.
b) projektowany zakres robót:
- wykonanie nowej nawierzchni syntetycznej bezpiecznej - w strefie urządzeń zabawowych,
- wykonanie nowej nawierzchni ciągu pieszego z kostki brukowej betonowej - dojścia do placu zabaw,
- dostarczenie i montaż urządzeń zabawowych,
- dostarczenie i montaż elementów małej architektury placu zabaw,
- montaż fundamentów pod urządzenia - dla nowych urządzeń projektuje się nowe fundamenty prefabrykowane dostarczane wraz z urządzeniem lub wylewane na mokro - wg zaleceń i wytycznych producenta urządzenia.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentacji projektowej załączonej do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-27

4.2.)Okres realizacji zamówienia

5 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy „BOGBUD” Bogdan Wronkowicz

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6842309669

4.3.3.)Ulica

ul. Zielona 10

4.3.4.)Miejscowość

Rymanów

4.3.5.)Kod pocztowy

38-480

4.3.6.)Województwo

podkarpackie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

519966,92 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00084577/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Aneks terminowy w związku z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi uniemożliwiającymi prowadzenie prac zgodnie z wymogami technologicznymi.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

nie dotyczy

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

519966,92 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45112723-9Roboty w zakresie kształtowania pla…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
228 437 zł
Próbka: 32 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
188 950 zł286 280 zł
Rozstęp międzykwartylowy
97 331 zł
Źródło próbki
CPV 45112723· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
188 950 zł
Mediana
228 437 zł
Górny kwartyl
286 280 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasto Krosno prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Krosno.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45112723-9 (Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.