Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Roboty budowlane w ZSCKR w Bożkowie

Zamawiający Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bożkowie (Bożków, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Roboty budowlane w ZSCKR w Bożkowie”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 640 430 zł
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bożkowie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000115252

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

89A

1.4.2.)Miejscowość

Bożków

1.4.3.)Kod pocztowy

57-441

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL517 - Wałbrzyski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@zsckrbozkow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.zsckrbozkow.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-cbe61146-2f43-46d9-89f0-2d596b132ac4

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00395528

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-18

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00199460

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Roboty budowlane w ZSCKR w Bożkowie

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Remonty pomieszczeń na parterze i I piętrze budynku szkoły – sale lekcyjne, gabinety, korytarze oraz sanitariaty.
a) Wynoszenie i wnoszenie po zakończeniu prac mebli z remontowanych pomieszczeń
b) Demontaż grzejnika przed malowaniem pomieszczeń i ponowny montaż po zakończeniu prac
c) Oczyszczanie grzejników w remontowanych pomieszczeniach
d) Oczyszczanie z kurzy anemostatów w remontowanych pomieszczeniach
e) Osłonięcie okien folią polietylenową
f) Zabezpieczenie podłóg folią
g) Wymiana opraw świetlówkowych z blachy stalowej z kloszem z tworzyw sztucznych lub restartem metalowym
h) Wymiana elementów podłóg z desek- listwy przyścienne analogia – demontaż istniejących listew przyściennych w pomieszczeniach z parkietem
i) Posadzki z paneli podłogowych
j) Przygotowanie powierzchni pod malowanie farbami emulsyjnymi starych tynków z poszpachlowaniem nierówności.
k) Dwukrotne malowanie powierzchni wewnętrznych- podłoży gipsowych i z płyt gipsowo- kartonowych
l) Dwukrotne malowanie farbą olejną uprzednio malowanej stolarki drzwiowej
m) Dwukrotne malowanie farbą olejną lub ftalową rur stalowych i blaszanych
n) Wypełnienie spoin masą silikonową, wymiana uszczelnień z silikonu w pomieszczeniach WC oraz socjalnych i gospodarczych
o) Obsadzenie drobnych elementów w okładzinie ceramicznej
p) Mycie po robotach malarskich
q) Przeszlifowanie powierzchni istniejących płytek
r) Tynk cienkowarstwowy mozaikowy – wykonany ręcznie na ścianach i obrzeżach
s) Posadzki z paneli podłogowych – izolacje cieplne i przeciwdźwiękowe z płyt styropianowych- ułożenie paneli na istniejącej podłodze z parkietu.
t) Montaż listew przejściowych mosiężnych z posadzki ceramicznej na panele podłogowe w wejściu z korytarza do sal z montowaną podłogą z paneli podłogowych
u) Wymiana listew przyściennych
v) Ocynkowanie posadzek z deszczułek malowanych lakierem chemoutwardzalnym
w) Trzykrotne lakierowanie posadzek, malowanie parkietu w Sali konferencyjnej lakierem poliuretanowym
x) Wymiana opraw świetlówkowych na korytarzu

3.9.)Główny kod CPV

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45410000-4 - Tynkowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

45432114-6 - Roboty w zakresie podłóg drewnianych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-07

4.2.)Okres realizacji zamówienia

3 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ANES Anna Estko-Żamojcin

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8862500153

4.3.3.)Ulica

Świdnicka

4.3.4.)Miejscowość

Wałbrzych

4.3.5.)Kod pocztowy

58-303

4.3.6.)Województwo

dolnośląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

176800,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00395467/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-07

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

176800,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45210000-2Roboty budowlane w zakresie budynkó…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
640 430 zł
Próbka: 94 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
298 306 zł2 830 980 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 532 674 zł
Źródło próbki
CPV 45210000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
298 306 zł
Mediana
640 430 zł
Górny kwartyl
2 830 980 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bożkowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bożków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45210000-2 (Roboty budowlane w zakresie budynków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.