Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

„Wykonanie wzmocnienia konstrukcji dachu wraz z wymianą pokrycia dachowego na budynku Zespołu Przedszkolno-Szkolnego w Krzykawie”

Zamawiający Gmina Bolesław (Bolesław, Małopolskie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Wykonanie wzmocnienia konstrukcji dachu wraz z wymianą pokrycia dachowego na budynku…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina BolesławBolesław, Małopolskie (powiat Olkuski →)opublikowano 18 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 250 zł
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Bolesław

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276257883

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Ul. Główna 58

1.4.2.)Miejscowość

Bolesław

1.4.3.)Kod pocztowy

32-329

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL21A - Oświęcimski

1.4.7.)Numer telefonu

32 64 24 501

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

boleslaw@gminaboleslaw.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gminaboleslaw.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8318b264-e897-46ee-817a-76707355cf4a

2.3.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00395483

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2026-08-18

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00153392

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Wykonanie wzmocnienia konstrukcji dachu wraz z wymianą pokrycia dachowego na budynku Zespołu Przedszkolno-Szkolnego w Krzykawie”

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn

„Wykonanie wzmocnienia konstrukcji dachu wraz z wymianą pokrycia dachowego na budynku Zespołu Przedszkolno-Szkolnego w Krzykawie”. 2. Zadanie realizowane będzie na podstawie dokumentacji projektowej pn. „Wzmocnienie konstrukcji dachu, ocena stanu technicznego pokrycia dachu, ocieplenia i konstrukcji dachów na poszczególnych segmentach budynku Zespołu Przedszkolno-Szkolnego w Krzykawie” i zgłoszenia budowy. 3. Zakres przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zadania jest wykonanie wymiany pokrycia dachowego i ocieplenia oraz wzmocnienie konstrukcji nośnej dachów na poszczególnych segmentach budynku Zespołu Przedszkolno-Szkolnego w Krzykawie, w związku z planowanym montażem paneli fotowoltaicznych. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia zawierają załączone do SWZ: - dokumentacja projektowa, - specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB), - przedmiar robót, stanowiące Załączniki nr 9 -11 do SWZ.

3.8.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.9.)Dodatkowy kod CPV

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2026-04-24

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

od 2026-06-26 do 2026-08-24

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

"DACH-SYSTEM" Mariusz Drej

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6562145238

4.3.3.)Ulica

Leśna 5

4.3.4.)Miejscowość

Oleszno

4.3.5.)Kod pocztowy

29-105

4.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

362000,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2026/BZP 00219222/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPolePrzed zmianąPo zmianie
5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

294308,94 zł netto (362000,00 zł brutto)

zwiększenie: 62770,91 zł netto (77208,22 zł brutto)

357079,85 zł netto (439208,22 zł)

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1594 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 134 zł1 828 825 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 595 691 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 134 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 828 825 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Bolesław prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bolesław.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.