ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Modernizacja systemu oświetlenia ulicznego w Milanówku

Zamawiający Gmina Milanówek (Milanówek, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Modernizacja systemu oświetlenia ulicznego w Milanówku”. Termin składania ofert minął 2 września 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina MilanówekMilanówek, Mazowieckie (powiat Grodziski →)opublikowano 18 sierpnia 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 298 805 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
2 września 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji40%

Przebieg postępowania

4 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest wymiana 408 opraw sodowych na oprawy LED na drogach w zarządzie Gminy Milanówek wraz ze szkoleniem, próbami, zapewnieniem pełnej funkcjonalności i dokumentacją powykonawczą.

  • 2

    ZakresZamówienie nie jest podzielone na części i nie obejmuje opcji; okres realizacji wskazano do 2026-10-20.

  • 3

    WarunkiWykonawca wykazuje doświadczenie w wykonaniu co najmniej dwóch zamówień polegających na dostawie i montażu opraw LED ze sterownikami do systemu sterowania, po co najmniej 400 szt. każde, a wśród osób musi zapewnić co najmniej jedną osobę z uprawnieniami dozoru i jedną z uprawnieniami eksploatacji sieci i urządzeń elektroenergetycznych do 1kV.

  • 4

    KryteriaWymagane jest zabezpieczenie należytego wykonania umowy, a kryteria oceny obejmują cenę 60 i okres gwarancji 40.

Kontekst Atlasu

  • Podobne postępowanie tego zamawiającego z 2024 r. wygrał Pollight sp. z o.o. przy 13 ofertach.
  • Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 4,1 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 18% miało jedną ofertę.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Milanówek

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013269150

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Tadeusza Kościuszki 45

1.5.2.)Miejscowość

Milanówek

1.5.3.)Kod pocztowy

05-822

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@milanowek.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.milanowek.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

1.11.)Dane podmiotu, któremu zamawiający powierzył przeprowadzenie postępowania
1.11.1.)Nazwa podmiotu prowadzącego postępowanie

Kancelaria Adwokacka Joanna Marczewska

1.11.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5342201170

1.11.3.)Ulica

Chrzanów Mały 20A

1.11.4.)Miejscowość

Grodzisk Mazowiecki

1.11.5.)Kod pocztowy

05-825

1.11.6.)Województwo

mazowieckie

1.11.7.)Kraj

Polska

1.11.8.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.11.11.)Adres poczty elektronicznej

joanna@marczewska.com.pl

1.11.12.)Adres strony internetowej

https://marczewska.com.pl/

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja systemu oświetlenia ulicznego w Milanówku

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4e6d072c-89f7-419c-97f2-d2ac7b100fff

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00395434

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00034827/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Modernizacja oświetlenia ulicznego w Milanówku

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://milanowek.eb2b.com.pl/

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

Komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 61 ustawy Pzp, za pośrednictwem elektronicznej platformy zakupowej (dalej: „Platforma”) pod adresem: https://milanowek.eb2b.com.pl/, która spełnia wymagania opisane w art. 64 ustawy Pzp.

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami w tym wszelkie oświadczenia, wnioski,
zawiadomienia oraz informacje, przekazywane są elektronicznie za pośrednictwem Platformy Zakupowej https://klimontow.ezamawiajacy.pl/
Wszelkie wezwania i informacje przekazywane są przez Zamawiającego poszczególnym Wykonawcom wyłącznie w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy. W przypadku awarii Platformy, Zamawiający przekazuje wezwania i informacje na adres poczty elektronicznej wskazanie w Formularzu ofertowym, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. Za datę przekazania przyjmuje się odpowiednio datę ich przekazania przy użyciu Platformy/ wysłania wiadomości na adres poczty elektronicznej.
Wszelkie informacje, dokumenty i oświadczenia przekazywane są przez Wykonawcę wyłącznie za pośrednictwem Platformy.
Zamawiający dopuszcza możliwość korzystania z adresu poczty elektronicznej Zamawiającego wskazanego w Części I pkt 2 SWZ
wyłącznie w przypadku problemów technicznych występujących na Platformy”(tj. awarii). Za datę wpływu przyjmuje się odpowiednio
datę ich przekazania za pośrednictwem Platformy/otrzymania wiadomości na adres poczty elektronicznej Zamawiającego.
Oferta, oświadczenia, podmiotowe i przedmiotowe środki dowodowe sporządza się pod rygorem nieważności w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym. Szczegółowe informacje w zakresie wymagań zawiera SWZ.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

1. Administratorem danych osobowych jest Burmistrz Miasta Milanówka. (dalej: „ADMINISTRATOR”), z siedzibą: ul. Kościuszki 45, 05-822 Milanówek. Z Administratorem można się kontaktować pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na w/w adres lub drogą e-mailową pod adresem: miasto@milanowek.pl.
2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować pod adresem mailowym: iod@milanowek.pl.
3. Dane osobowe są przetwarzane na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych oraz ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych.
4. Przetwarzanie odbywa się w celu:
1) w celu przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego – art. 6 ust. 1 lit. c, e RODO – dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora do 5 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, zgodnie z przepisami prawa,
2) egzekucji roszczeń, prowadzenia postępowań sądowych, arbitrażowych i mediacyjnych lub obrony przed ewentualnymi roszczeniami – art. 6 ust. 1 lit. f RODO – dane będą przechowywane 3 lata od dnia zakończenia umowy.
5. Dane osobowe nie pochodzą od stron trzecich.
6. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
7. Administrator będzie przekazywał dane osobowe innym podmiotom tylko na podstawie przepisów prawa m. in. do US, Urzędu Zamówień Publicznych, organów kontrolnych, banków oraz zawartych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych tj. do: dostawców usług teleinformatycznych, eB2B Service spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k., eB2B Service Sp. z o.o.
8. Osoba, której dane dotyczą posiada prawo do:
1) żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania;
2) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych;
3) wniesienia skargi na działania Administratora do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
9. Podanie danych osobowych jest wymogiem do wykonania obowiązków Administratora oraz do wzięcia udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia. Ich niepodanie spowoduje brak możliwości udziału w postępowaniu.
10. Administrator nie przewiduje zautomatyzowanego podejmowania decyzji.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

BZP.271.19.2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wymiana 408 opraw sodowych na oprawy typu led:
1) Wymiana 408 szt. istniejących opraw sodowych oświetlenia ulicznego na oprawy LED na drogach będących w zarządzie Gminy Milanówek.
2) Szkolenie z obsługi.
3) Przeprowadzenie wymaganych prób.
4) Zapewnienie pełnej funkcjonalności zamontowanego sprzętu.
5) Sporządzenie dokumentacji powykonawczej.

4.2.6.)Główny kod CPV

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-20

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Określony został w Rozdziale XIX SWZ

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Okres gwarancji

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu
2.O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej

W celu potwierdzenia spełnienia warunku zdolności technicznej lub zawodowej, Wykonawca musi wykazać, że: W zakresie posiadanego doświadczenia: Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże (wg wzoru określonego w załączniku nr 4 do SWZ), że w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał co najmniej dwa zamówienia, polegające na dostawie i montażu opraw typu led ze sterownikami do systemu sterowania, w ilości co najmniej 400 szt. dla każdego zamówienia. Pod pojęciem jednego zamówienia Zamawiający rozumie zawartą przez Wykonawcę jedną umowę na realizację ww. zakresu dostaw. Uwaga: Powyższy warunek udziału w postępowaniu w zakresie doświadczenia zawodowego Wykonawcy, może zostać spełniony: 1) przez Wykonawcę samodzielnie; 2) przez podmiot udostępniający zasoby samodzielnie; 3) w przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - samodzielnie przez jednego z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, w związku z czym Zamawiający nie dopuszcza sumowania doświadczenia. Wykonawca, będąc członkiem konsorcjum w uprzednio wykonanym zamówieniu, może posłużyć się nabytym doświadczeniem tylko i wyłącznie w przypadkach, kiedy dane dostawy wykonał osobiście. Istotna jest jedynie część faktycznie przez niego zrealizowana. Niedopuszczalne jest sumowanie kilku zamówień o niższej wartości lub mniejszym zakresie w celu wykazania spełnienia jednego zamówienia wymaganego w warunku. W zakresie dysponowania osobami: Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże (wg wzoru określonego w załączniku nr 5 do SWZ), że dysponuje/będzie dysponował: 1. co najmniej jedną osobą posiadającą uprawnienia w zakresie dozoru sieci i urządzeń elektroenergetycznych do 1kV dla 1 grupy urządzeń – konserwacja, naprawy, prace montażowe, prace kontrolno – pomiarowe, zgodne z obowiązującym Rozporządzeniem Ministra Klimatu i Środowiska w sprawie szczegółowych zasad stwierdzania posiadania kwalifikacji przez osoby zajmujące się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci z dnia 1 lipca 2022 r. (Dz. U. z 2022 r. poz. 1392); 2. co najmniej jedną osobą z uprawnieniami w zakresie eksploatacji sieci i urządzeń elektroenergetycznych do 1kV dla 1 grupy urządzeń – konserwacja, naprawy, prace montażowe, prace kontrolno – pomiarowe, zgodne z obowiązującym Rozporządzeniem Ministra Klimatu i Środowiska w sprawie szczegółowych zasad stwierdzania posiadania kwalifikacji przez osoby zajmujące się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci z dnia 1 lipca 2022 r. (Dz. U. z 2022 r. poz. 1392) Uwaga: Zamawiający dopuszcza łączenie ww. kompetencji przez jedną osobę oraz możliwość sumowania zasobów w tym zakresie przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Wymagane osoby mogą pochodzić z zasobów jednego lub kilku członków konsorcjum.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

a) Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem;
b) oświadczenia wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2023 r. poz. 1689 ze zm.), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – załącznik nr 6 do SWZ.

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

a) wykaz dostaw wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy zostały wykonane lub są wykonywane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te dostawy zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego dostawy zostały wykonane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - oświadczenie wykonawcy; w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy – załącznik nr 4 do SWZ;
b) wykazu osób, skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami, zgodnie z załącznikiem nr 5 do

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Tak

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Zgodnie ze wzorem umowy

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-08-27 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

Platforma Zakupowa https://milanowek.eb2b.com.pl/

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-08-27 11:00

8.4.)Termin związania ofertą

30 dni

Sekcja 9

Pozostałe informacje

Ponadto z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r (t.j.: Dz. U z 2025 r. poz. 514) o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, zwaną dalej „ustawą UK”.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45316110-9Instalowanie urządzeń oświetlenia d…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
298 805 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
142 242 zł354 833 zł
Rozstęp międzykwartylowy
212 592 zł
Źródło próbki
CPV 45316110· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
142 242 zł
Mediana
298 805 zł
Górny kwartyl
354 833 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Historia

Poprzednia edycja tego zamówienia

To zamówienie wraca cyklicznie. Zobacz wcześniejszych zwycięzców, kwalifikowane wartości rozstrzygnięć i poziom konkurencji.

  1. 2024wygrał(a): Pollight sp. z o.o.378 tys. zł13 ofertwynik →

Dopasowanie automatyczne: ten sam zamawiający i zbieżne tokeny tytułu postępowania. Każda część rozstrzygnięcia jest liczona raz (wartość umowy, a przy jej braku cena zwycięska); całe ogłoszenie jest fallbackiem tylko dla starszego wyniku bez zapisu części. Kwota nie jest przypisana widocznemu wykonawcy.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 02.09.2026, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Gmina Milanówek prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Milanówek.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45316110-9 (Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.