ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Zakup ciągnika z oprzyrządowaniem na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej Gminy Bieliny

Zamawiający Gmina Bieliny (Bieliny, Świętokrzyskie) prowadził postępowanie „Zakup ciągnika z oprzyrządowaniem na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej Gminy…”. Termin składania ofert minął 26 sierpnia 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina BielinyBieliny, Świętokrzyskieopublikowano 18 sierpnia 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 271 341 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
26 sierpnia 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Czas reakcji serwisu20%Wydłużony okres udzielonej gwarancji jakości na ciągnik20%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    18 sierpnia 2026

    Termin ofert: 26 sierpnia 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa jednego fabrycznie nowego ciągnika rolniczego o mocy min 91 KM z oprzyrządowaniem, transportem, uruchomieniem i szkoleniem, przeznaczonego na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej Gminy Bieliny.

  • 2

    KryteriaRealizacja trwa 50 dni; kryteria oceny obejmują cenę 60, czas reakcji serwisu 20 i wydłużony okres gwarancji jakości na ciągnik 20.

  • 3

    ZakresCiągnik ma być wyprodukowany nie wcześniej niż w 2025 roku, kompletny, nieużywany i nierejestrowany, gotowy do pracy oraz kompatybilny z ładowaczem czołowym, pługiem do odśnieżania, kosiarką bijakową, rębakiem tarczowym i zamiatarką drogową.

  • 4

    WarunkiWykonawca wykazuje doświadczenie w wykonaniu co najmniej jednej dostawy fabrycznie nowego ciągnika rolniczego lub komunalnego o wartości nie mniejszej niż 150 000,00 zł brutto, a oferta musi zawierać formularz parametrów oferowanego sprzętu, którego brak powoduje odrzucenie.

Kontekst Atlasu

  • Lokalny rynek tej branży: w województwie świętokrzyskim postępowania przyciągały średnio 3,8 ofert, w całym kraju 2,5.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail