Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Przedłużenie na okres jednego roku licencji na wsparcie Premium Partner Support oraz licencji na subskrypcję Advanced Threat Prevention dla dwóch (...). Znak sprawy: DZPZ.282.27.2026.EK

Zamawiający Politechnika Śląska (Gliwice, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przedłużenie na okres jednego roku licencji na wsparcie Premium Partner Support oraz…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Politechnika ŚląskaGliwice, Śląskieopublikowano 18 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,7 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Politechnika Śląska

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001637

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Akademicka 2A

1.4.2.)Miejscowość

Gliwice

1.4.3.)Kod pocztowy

44-100

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL229 - Gliwicki

1.4.7.)Numer telefonu

32/237-15-28, 237-13-34, 13-35

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

DZPZ@polsl.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.polsl.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-91236fbc-cea8-487f-9d14-3c06bb48c9da

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00395217

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-18

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00223066

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Przedłużenie na okres jednego roku licencji na wsparcie Premium Partner Support oraz licencji na subskrypcję Advanced Threat Prevention dla dwóch (...). Znak sprawy: DZPZ.282.27.2026.EK

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup przedłużenia na okres jednego roku licencji na wsparcie Premium Partner Support oraz licencji na subskrypcję Advanced Threat Prevention dla dwóch urządzeń Palo Alto Networks PA-5410 Numery seryjne urządzeń, których dotyczy zamówienie:
025201005056
025201005045
2. Kod CPV 48218000-9 Pakiety oprogramowania zarządzającego licencjami
3. Termin wykonania zamówienia: udostępnienie licencji (przesłanie kodu licencji Zamawiającemu) oraz rozpoczęcie świadczenia wsparcia producenta: od dnia 24 września 2026 roku – potwierdzone protokołem.
Zamawiający uzna za termin realizacji zamówienia (zakończenia kompleksowej realizacji i spełnienia warunków umowy, będących podstawą do wystawienia faktury VAT) dzień dostarczenia kontraktu serwisowego zawierającego kody autoryzacyjne przypisane odpowiednio do przedmiotowych licencji i wsparcia producenta obejmujących podmiotowe urządzenia rozpoczynających się zgodnie z terminem realizacji zamówienia, o którym mowa powyżej.

3.9.)Główny kod CPV

48218000-9 - Pakiety oprogramowania zarządzającego licencjami

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-01

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2026-09-24 do 2027-09-24

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

MATIC SA

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 5271030027

4.3.3.)Ulica

Puławska 300A

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

02-819

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

348584,58 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00271311/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-20

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

348584,58 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Termin wykonania umowy wskazany w umowie (data) od 24.09.2026

Protokół odbioru (dostarczenia kontraktu serwisowego zawierającego kody autoryzacyjne) bez zastrzeżeń (data): 20.07.2026

Zgodnie z zapisami Umowy za zakończenie uznaje się : zakończenie kompleksowej realizacji i spełnienia warunków umowy, będących podstawą do wystawienia faktury VAT) dzień dostarczenia kontraktu serwisowego zawierającego kody autoryzacyjne przypisane odpowiednio do przedmiotowych licencji i wsparcia producenta

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48218000-9Pakiety oprogramowania zarządzające…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Politechnika Śląska prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gliwice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48218000-9 (Pakiety oprogramowania zarządzającego licencjami). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.