Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 476 000 zł
Umowa zawarta
31 lipca 2026
Okres realizacji
do 30 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 1 476 000 zł – 2 185 710 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa magazynu przeciwpowodziowego i ochrony ludności w miejscowości Kajkowo ul. Bukowa dz.nr 240/15- etap I

Zamawiający Gmina Ostróda (Ostróda, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa magazynu przeciwpowodziowego i ochrony ludności w miejscowości Kajkowo ul. Bukowa…”, wybierając ofertę wykonawcy PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE WITKA Sp. z o.o.,. Wartość umowy: 1 476 000 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina OstródaOstróda, Warmińsko-Mazurskie (powiat Ostródzki →)opublikowano 18 sierpnia 2026
Wartość umowy
1 476 000 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    18 czerwca 2026

    Termin ofert: 3 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    18 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE WITKA Sp. z o.o. (Olsztyn), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 476 000,00 zł (umowę zawarto 31 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 1 476 000,00 zł do 2 185 710,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail