ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawa i montaż wyposażenia do aranżacji przestrzeni opiekuńczo-wychowawczo-edukacyjnej do Żłobków nr 39 i 67 wchodzących w skład Zespołu Żłobków m.st. Warszawy – II Procedura

Zamawiający Zespół Żłobków m.st W-wy (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa i montaż wyposażenia do aranżacji przestrzeni opiekuńczo-wychowawczo-edukacyjnej…”. Termin składania ofert minął 28 sierpnia 2026, 09:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Zespół Żłobków m.st W-wyWarszawa, Mazowieckieopublikowano 17 sierpnia 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 248 977 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
28 sierpnia 2026, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,5 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres rękojmi i gwarancji (G)20%Termin wykonania zamówienia (T)20%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    17 sierpnia 2026

    Termin ofert: 28 sierpnia 2026 09:00
  2. Zmiana ogłoszenia

    20 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

+ SWZPodsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiot zamówienia obejmuje dostawę i montaż wyposażenia do aranżacji przestrzeni opiekuńczo-wychowawczo-edukacyjnej dla Żłobków nr 39 i 67, w tym m.in. zestaw lustrzany 3-elementowy z podestem o wymiarach ok. 79 cm x 79 cm x 22 cm oraz dwoma lustrami ściennymi, wykonany z drewna litego bukowego i szkła bezpiecznego.

    Źródło: SWZ + załączniki
  • 2

    RyzykoWykonawca ponosi odpowiedzialność z tytułu rękojmi rozszerzonej w stosunku do zasad kodeksowych oraz gwarancji jakości, przy czym okres gwarancji i rękojmi wskazany w ofercie musi wynosić od 24 miesięcy do 36 miesięcy liczonych od dnia następnego po podpisaniu protokołu odbioru przedmiotu umowy.

    Źródło: SWZ + załączniki
  • 3

    ZakresZamawiający żąda przedmiotowych środków dowodowych w postaci opisów, fotografii i kart katalogowych dla wszystkich pozycji kalkulacji cenowej, a umowa dopuszcza zmianę asortymentu i liczby mebli do 20% w określonych przypadkach.

  • 4

    ZakresWarunek udziału wymaga wykonania w ostatnich 3 latach co najmniej jednego zamówienia związanego z dostawą i montażem wyposażenia meblowego o wartości co najmniej 150.000,00 zł brutto.

  • 5

    ZakresZakres obejmuje dostawę mebli i wyposażenia wskazanego w kalkulacji cenowej oraz szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, a zamówienie nie jest podzielone na części.

Na podstawie ogłoszenia i dokumentacji SWZ · Zawsze weryfikuj z oryginałem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zespół Żłobków m.st W-wy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 142864986

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Belgijska 4

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-511

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zzl.zamowienia@um.warszawa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://ezamowienia.gov.pl/pl/

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność

opieka nad dziećmi do lat 3

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa i montaż wyposażenia do aranżacji przestrzeni opiekuńczo-wychowawczo-edukacyjnej do Żłobków nr 39 i 67 wchodzących w skład Zespołu Żłobków m.st. Warszawy – II Procedura

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-79315107-1927-4381-a09b-dad7529cca06

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00394836

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00036788/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.4 Dostawa wyposażenia meblowego (środki bieżące)

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-79315107-1927-4381-a09b-dad7529cca06

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-ocds-148610-79315107-1927-4381-a09b-dad7529cca06

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl
2. Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne.
3. Zamawiający wyznacza następujące osoby do kontaktu z wykonawcami:
1) Pani Monika Przybysz – w sprawach dotyczących procedury, tel. 022 277 52 94;
2) Pani Katarzyna Konarska – w sprawach dotyczących przedmiotu zamówienia, tel. 022 277 52 76;
adres e-mail do kontaktów: zzl.zamowienia@um.warszawa.pl
4. Adres strony internetowej prowadzonego postępowania (link prowadzący bezpośrednio do widoku postępowania na Platformie e-Zamówienia): https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-79315107-1927-4381-a09b-dad7529cca06
Postępowanie można wyszukać również ze strony głównej Platformy e-Zamówienia (przycisk „Przeglądaj postępowania/konkursy”).
5. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.
6. Przeglądanie i pobieranie publicznej treści dokumentacji postępowania nie wymaga posiadania konta na Platformie e-Zamówienia ani logowania.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Zamawiający, wypełniając obowiązki informacyjne towarzyszące zbieraniu danych osobowych określone w art. 13 oraz art. 14 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. Urz. UE L 119 z 4.05.2016 r. zwane dalej rozporządzeniem, podaje następujące informacje:
1. Zespół Żłobków m.st. Warszawy będzie przetwarzał dane osobowe Wykonawcy, osób fizycznych reprezentujących podmiot biorący udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia oraz osób fizycznych wskazanych przez ten podmiot jako osoby do kontaktu, osoby wskazane w ofercie oraz osoby odpowiedzialne za wykonanie umowy w sprawie zamówienia lub wykonywanie czynności w ramach prowadzonego postępowania i udzielenia zamówienia.
2. Administratorem jest Zespół Żłobków m.st. Warszawy w Warszawie ul. Belgijska 4, 02-511 Warszawa.
3. Informacji dotyczących sposobu przetwarzania danych osobowych a także przysługujących praw osób o których mowa w ust. 1 udziela Inspektor Ochrony Danych w Zespole Żłobków tel. 22 277 52 21, email: zzl.iod@um.warszawa.pl.
4. Przetwarzanie danych osobowych Wykonawcy wynika bezpośrednio z przepisów prawa tj. ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych lub jest niezbędne do wykonania zadania w interesie publicznym albo w ramach sprawowania władzy publicznej.
5. Dane osobowe Wykonawcy przetwarzane są w celu przedstawienia oferty na realizację zamówienia publicznego o wartości szacunkowej powyżej 170 000 zł.
6. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. b, c, f rozporządzenia.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

ZP.26.58.2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wyposażenia do aranżacji przestrzeni opiekuńczo-wychowawczo-edukacyjnej do Żłobków nr 39 i 67 wchodzących w skład Zespołu Żłobków m.st. Warszawy.
Opis przedmiotu zamówienia (kalkulacja cenowa) stanowi załącznik nr 10 do SWZ,
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 11 do SWZ

4.2.6.)Główny kod CPV

39100000-3 - Meble

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

39141300-5 - Szafy

39141100-3 - Regały

19520000-7 - Produkty z tworzyw sztucznych

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

56 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Okres rękojmi i gwarancji (G)

4.3.6.)Waga

20

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Termin wykonania zamówienia (T)

4.3.6.)Waga

20

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 1

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 7

Art. 109 ust. 1 pkt 8

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu
1.ZDOLNOŚĆ TECHNICZNA LUB ZAWODOWA (DOŚWIADCZENIE)

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonali należycie co najmniej jedno zamówienie (jedna dostawa, jedna umowa) związane z dostawą i montażem wyposażenia meblowego o wartości co najmniej: 150.000,00 zł brutto (z podatkiem VAT).2. POZOSTAŁE WARUNKI (NIE DOTYCZY):Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym – Zamawiający nie określa warunku.Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej – Zamawiający nie określa warunku.Sytuacja ekonomiczna lub finansowa – Zamawiający nie określa warunku.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

Oświadczenie o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej – w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę (lub oświadczenie o przynależności wraz z dowodami na niezależne przygotowanie oferty) – wzór stanowi Załącznik nr 7 do SWZ.Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) – w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp (potwierdzające brak otwarcia likwidacji lub upadłości), sporządzone nie wcześniej niż 3 miesiące przed ich złożeniem. Zamawiający nie wzywa do złożenia, jeśli może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych publicznych baz danych, o ile wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp.Oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu wstępnym – (o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp), w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego w rozdziale V pkt 5.1 i 5.2 SWZ – wzór stanowi Załącznik nr 8 do SWZ.

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą oświadczenia wykonawcy o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu oraz braku podstaw wykluczenia, aktualnego na dzień składania ofert, stanowiącego wstępne potwierdzenie (art. 125 ust. 1 ustawy Pzp). Wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie, oświadczenie składa każdy z wykonawców.

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych

Opisy, fotografie oraz karty katalogowe dla wszystkich pozycji kalkulacji cenowej, z których jednoznacznie wynika spełnienie przez oferowane wyposażenie wymagań Zamawiającego w zakresie rozmiarów, kolorystyki oraz materiałów określonych w opisie przedmiotu zamówienia.

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Tak

5.10.)Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty

Przedmiotowe środki dowodowe podlegają uzupełnieniu w trybie art. 107 ust. 2 ustawy Pzp, jeżeli wykonawca nie złożył ich wraz z ofertą lub są one niekompletne.

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

Wypełniony Formularz ofertowy – sporządzony według wzoru stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ.Wypełniona kalkulacja cenowa – sporządzona według wzoru stanowiącego Załącznik nr 10 do SWZ. Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby z art. 125 ust. 5 ustawy Pzp – jeśli wykonawca polega na zasobach innego podmiotu (Załącznik nr 3 do SWZ). Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby lub inny dokument potwierdzający dostęp do tych zasobów – jeśli dotyczy (Załącznik nr 4 do SWZ). Oświadczenie z art. 117 ust. 4 ustawy Pzp – w przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie, określające które usługi/dostawy wykonają poszczególni wykonawcy (Załącznik nr 5 do SWZ). Pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania wykonawcy, wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie lub podmiotu udostępniającego zasoby – jeśli umocowanie nie wynika z dokumentów rejestrowych (KRS/CEIDG). Uzasadnienie/wyjaśnienia dotyczące zastrzeżenia informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa – jeśli wykonawca zastrzega część oferty (art. 18 ust. 3 ustawy Pzp). Zaświadczenie lub oświadczenie o zwolnieniu z podatku VAT wraz z podstawą prawną – w przypadku wykonawców podmiotowo zwolnionych z płacenia VAT.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Wykonawcy ubiegający się wspólnie o udzielenie zamówienia muszą ustanowić pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy. Do oferty należy dołączyć stosowne pełnomocnictwo.W formularzu ofertowym w miejscu „nazwa i adres wykonawcy” należy wpisać dane dotyczące wszystkich podmiotów wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.Każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia musi złożyć oddzielnie oświadczenie wstępne z art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (Załącznik nr 2 do SWZ). Wykonawcy dołączają do oferty oświadczenie z art. 117 ust. 4 ustawy Pzp, z którego wynika, które dostawy/usługi wykonają poszczególni wykonawcy (Załącznik nr 5 do SWZ). Obowiązek ten dotyczy również wspólników spółki cywilnej.Wykonawcy ubiegający się wspólnie o zamówienie ponoszą solidarną odpowiedzialność za niewykonanie lub nienależyte wykonanie zamówienia.Przed zawarciem umowy Wykonawcy występujący wspólnie przedstawią Zamawiającemu umowę regulującą ich współpracę (np. umowę konsorcjum lub umowę spółki cywilnej).

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Zamawiający dopuszcza zmianę postanowień zawartej umowy na podstawie art. 455 ustawy Pzp oraz w następujących przypadkach: Konieczność zastąpienia oferowanego artykułu, jeśli zmiana wynika z:braku dostępności na rynku, wstrzymania dostaw lub zaprzestania produkcji zaoferowanego asortymentu,wycofania produktu z obrotu na terytorium Unii Europejskiej lub zakończenia serii produkcyjnej,rozwoju technicznego/technologicznego, którego nie można było przewidzieć,dostępności produktów o parametrach technicznych przewyższających pierwotny asortyment.Warunek: nowy artykuł musi posiadać parametry nie gorsze od pierwotnych, a wynagrodzenie umowne brutto nie ulegnie podwyższeniu. Modyfikacja parametrów technicznych (np. wymiarów), jeśli konieczność ta wynika ze zmiany przepisów prawa, Polskich Norm, wyroków sądu, decyzji administracyjnych lub zmiany faktycznych potrzeb Zamawiającego. Modyfikacja cech estetycznych (np. kolor, faktura, wzornictwo) – pod warunkiem zachowania funkcjonalności i parametrów technicznych.Zwiększenie lub zmniejszenie liczby mebli do 20% pierwotnej ilości danego asortymentu, jeśli jest to spowodowane zmianą koncepcji aranżacji wnętrz żłobków.Wykrycie omyłek, rozbieżności lub niejasności w umowie, w celu ich usunięcia i doprecyzowania zapisów.Zmiana wysokości wynagrodzenia brutto w przypadku wprowadzenia zmian ilościowych lub technicznych (pkt 2-4), o ile zmiany te nie wynikają z okoliczności, które wykonawca mógł przewidzieć przed złożeniem oferty.Wystąpienie Siły Wyższej (zgodnie z § 16 umowy).Sprostowanie oczywistych omyłek pisarskich i rachunkowych.Wszelkie zmiany umowy wymagają formy pisemnej w postaci aneksu pod rygorem nieważności.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-08-25 09:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-ocds-148610-79315107-1927-4381-a09b-dad7529cca06

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-08-25 10:00

8.4.)Termin związania ofertą

30 dni

8.5.)Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39100000-3Meble
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
248 977 zł
Próbka: 43 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
96 755 zł566 535 zł
Rozstęp międzykwartylowy
469 780 zł
Źródło próbki
CPV 39100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
96 755 zł
Mediana
248 977 zł
Górny kwartyl
566 535 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 28.08.2026, 09:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Zespół Żłobków m.st W-wy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39100000-3 (Meble). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.