Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

„Budowa, rozbudowa i przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Trzebownisko”.

Zamawiający Gmina Trzebownisko (Trzebownisko, Podkarpackie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „„Budowa, rozbudowa i przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Trzebownisko””. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina TrzebowniskoTrzebownisko, Podkarpackie (powiat Rzeszowski →)opublikowano 17 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Trzebownisko

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 690582157

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Trzebownisko 976

1.4.2.)Miejscowość

Trzebownisko

1.4.3.)Kod pocztowy

36-001

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.4.7.)Numer telefonu

+48 17 77 13 700

1.4.8.)Numer faksu

+48 17 77 13 719

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

poczta@trzebownisko.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://trzebownisko.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00394806

2.2.)Data ogłoszenia

2026-08-17

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00393223

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.6.Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu Przed zmianą

1.Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: -w celu potwierdzenia okoliczności, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt. 5 ustawy w zakresie braku podstaw wykluczenia z udziału w postępowania o udzielenie zamówienia Wykonawca przedłoży sporządzone na formularzu stanowiącym załącznik do SWZ 1.1. oświadczenie o przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007r. o ochronie konkurencji i konsumentów (tj. Dz. U. z 2020r. poz. 1076 z późn. zmianami) z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej. W przypadku wspólnego ubiegania się o udzielenie zamówienia każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia zobowiązany jest do złożenia w/w dokumentu tj. Oświadczenia wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej. Po zmianie: 1.Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: -w celu potwierdzenia okoliczności, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt. 5 ustawy w zakresie braku podstaw wykluczenia z udziału w postępowania o udzielenie zamówienia Wykonawca przedłoży sporządzone na formularzu stanowiącym załącznik do SWZ 1.1. oświadczenie o przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007r. o ochronie konkurencji i konsumentów (tj. Dz. U. z 2020r. poz. 1076 z późn. zmianami) z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej. W przypadku wspólnego ubiegania się o udzielenie zamówienia każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia zobowiązany jest do złożenia w/w dokumentu tj. Oświadczenia wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej. 1.2. Wykonawca może, zamiast odpowiednich podmiotowych środków dowodowych potwierdzających brak podstaw wykluczenia, złożyć ważny certyfikat, o którym mowa w art. 124 ust. 2 ustawy Pzp, w zakresie, w jakim certyfikat potwierdza brak podstaw wykluczenia, na zasadach określonych w dokumentach zamówienia.

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.7.Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu Przed zmianą

1.wykaz robót budowlanych wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy- w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty i miejsca wykonania oraz podmiotów, na rzecz których roboty te zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te roboty budowlane zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane zostały wykonane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów- inne odpowiednie dokumenty- załącznik nr 5 do SWZ, Wykaz powinien obejmować następujące informacje: – rodzaj i zakres robót (zakres pozwalający na ocenę spełnienia warunku), – daty wykonania (rozpoczęcia i zakończenia), – podmiot, na rzecz którego roboty zostały wykonane (nazwa i adres), – miejsce realizacji robót. – kwota realizacji robót. Do wykazu należy załączyć dowody(referencje, protokoły odbioru, bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot na rzecz którego roboty zostały wykonane należycie). Dowody powinny potwierdzać należyte wykonanie robót budowlanych. 2.wykaz osób skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego określonych w rozdziale VII pkt 2.4 ppkt. 2, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami- załącznik nr 6 do SWZ. Po zmianie: 1.wykaz robót budowlanych wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy- w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty i miejsca wykonania oraz podmiotów, na rzecz których roboty te zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te roboty budowlane zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane zostały wykonane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów- inne odpowiednie dokumenty- załącznik nr 5 do SWZ, Wykaz powinien obejmować następujące informacje: – rodzaj i zakres robót (zakres pozwalający na ocenę spełnienia warunku), – daty wykonania (rozpoczęcia i zakończenia), – podmiot, na rzecz którego roboty zostały wykonane (nazwa i adres), – miejsce realizacji robót. – kwota realizacji robót. Do wykazu należy załączyć dowody(referencje, protokoły odbioru, bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot na rzecz którego roboty zostały wykonane należycie). Dowody powinny potwierdzać należyte wykonanie robót budowlanych. 2.wykaz osób skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego określonych w rozdziale VII pkt 2.4 ppkt. 2, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami- załącznik nr 6 do SWZ. 3.Wykonawca może, zamiast odpowiednich podmiotowych środków dowodowych potwierdzających spełnianie warunków udziału w postępowaniu, złożyć ważny certyfikat, o którym mowa w art. 124 ust. 2 ustawy Pzp, w zakresie, w jakim certyfikat potwierdza zdolność wykonawcy do należytego wykonania zamówienia , na zasadach określonych w dokumentach zamówienia.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Trzebownisko prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Trzebownisko.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.