Przebudowa drogi wewnętrznej dojazdowej do pól w miejscowości Wólka Rytelska
Zamawiający Gmina Ceranow (Ceranów, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Przebudowa drogi wewnętrznej dojazdowej do pól w miejscowości Wólka Rytelska”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie
07 sierpnia 2026
Termin ofert: 26 sierpnia 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
17 sierpnia 2026
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Ceranow |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 711582842 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Ceranów 140 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Ceranów |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 08-322 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL925 - Siedlecki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 25 787 07 79 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | urzad@ceranow.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.ceranow.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00394540 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-08-17 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00383298 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.2. | Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą | 1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi wewnętrznej dojazdowej do pól w miejscowości Wólka Rytelska, polegająca na: • Robotach przygotowawczych – roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych; mechaniczne ścinanie drzew; mechaniczne usunięcie warstwy ziemi urodzajnej z wywiezieniem nadmiaru na odkład; • Wykonaniu przepustu pod koroną drogi – roboty ziemne, przepusty rurowe pod koroną drogi, przepusty rurowe, części przelotowe prefabrykowanych przepustów drogowych rurowych jednootworowych z rur spiralnie karbowanych, formowanie i zagęszczanie nasypów spycharkami, obudowy wlotów/wylotów prefabrykowanych przepustów drogowych rurowych oraz dna i skarp rowu na wlocie i wylocie przepustu ; • Wykonaniu podbudowy – koryto wykonywane mechanicznie, wykonanie warstwy mrozoochronnej mechanicznie z piasku, wykonanie warstwy odsączającej jezdni, podbudowa z mieszanki związanej cementem i pielęgnacja podbudowy piaskiem i wodą, podbudowa z mieszanki niezwiązanej z kruszywa łamanego; • Wykonaniu nawierzchni – wyrównanie betonem asfaltowym z transportem betonu z wytwórni samochodami samowyładowczymi wraz z skropieniem emulsją asfaltową szybkorozpadową, wykonanie warstwy ścieralnej jezdni z betonu asfaltowego ze skropieniem międzywarstwowym emulsją asfaltową szybkorozpadową, transport betonu z wytwórni samochodami samowyładowawczymi, nawierzchnia z kruszywa naturalnego i kruszywa rozściełanego mechanicznie; • Robotach wykończeniowych – wykonanie poboczy z mieszanki kruszyw łamanych 0/31,5 stabilizowanych mechanicznie o grubości po zagęszczeniu 10 cm; • Oznakowaniu pionowym – słupki z rur stalowych oraz mocowanie tabic pionowych znaków drogowych. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera dokumentacja stanowiąca Załączniki nr 8 do SWZ. Zamawiający posiada Projekt Stałej Organizacji Ruchu. Zamawiający dokonał zgłoszenia budowy w Starostwie Powiatowym. Po zmianie: 1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi wewnętrznej dojazdowej do pól w miejscowości Wólka Rytelska, polegająca na: • Robotach przygotowawczych – roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych dróg w terenie równinnym – wykonanie inwentaryzacji powykonawczej; mechaniczne ścinanie drzew; mechaniczne usunięcie warstwy ziemi urodzajnej z wywiezieniem nadmiaru na odkład na odległość do 5 km; • Wykonaniu przepustu pod koroną drogi – roboty ziemne, przepusty rurowe pod koroną drogi, przepusty rurowe, części przelotowe prefabrykowanych przepustów drogowych rurowych jednootworowych z rur spiralnie karbowanych, formowanie i zagęszczanie nasypów spycharkami, obudowy wlotów/wylotów prefabrykowanych przepustów drogowych rurowych oraz dna i skarp rowu na wlocie i wylocie przepustu ; • Wykonaniu podbudowy – koryto wykonywane mechanicznie, dolna warstwa podbudowy z przekruszu betonowego bez zanieczyszczeń, górna warstwa podbudowy z przekruszu betonowego bez zanieczyszczeń, umocnienie podbudowy- warstwa destruktu asfaltowego- materiał inwestora ; • Wykonaniu nawierzchni – warstwa ścieralna jezdni z betonu asfaltowego ze skropieniem międzywarstwowym emulsją asfaltową szybkorozpadową, transport betonu z wytwórni samochodami samowyładowczymi, nawierzchnia z kruszywa naturalnego, warstwa górna z kruszywa rozściełanbego mechanicznie ; • Oznakowaniu pionowym – słupki z rur stalowych oraz mocowanie tablic pionowych znaków drogowych. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera dokumentacja stanowiąca Załączniki nr 8 do SWZ. Zamawiający posiada Projekt Stałej Organizacji Ruchu. Zamawiający dokonał zgłoszenia budowy w Starostwie Powiatowym. |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-08-24 10:00 Po zmianie: 2026-08-26 10:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-08-24 11:00 Po zmianie: 2026-08-26 11:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.