Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Przebudowa dróg leśnych w leśnictwach Ciasna i Bór” z podziałem na zadania

Zamawiający Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Lubliniec (Lubliniec, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „„Przebudowa dróg leśnych w leśnictwach Ciasna i Bór” z podziałem na zadania”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 310 850 zł
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO LUBLINIEC

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 150527030

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Myśliwska 1

1.4.2.)Miejscowość

Lubliniec

1.4.3.)Kod pocztowy

42-700

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL228 - Bytomski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

lubliniec@katowice.lasy.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://lubliniec.katowice.lasy.gov.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d46d9630-4e43-41dd-84a0-eee4fb2acaff

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00394404

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-17

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00174262

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

„Przebudowa dróg leśnych w leśnictwach Ciasna i Bór” z podziałem na zadania

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa drogi leśnej w leśnictwie Bór obejmuje następujący
zakres rzeczowy robót obejmuje w szczególności:
-roboty przygotowawcze, ziemne i drogowe,
*roboty przygotowawcze - wytyczenie przebiegu drogi w istniejącym pasie drogowym, wykonanie
robót pomiarowych drogi,
* roboty ziemne – wykonanie korytowania drogi, wykonanie rowów przydrożnych
*karczowanie korzeni i krzewów
*zdjęcie warstwy humusu na poboczach i mijankach w zasięgu planowanych robót drogowych
-roboty drogowe :
*wykonanie robót ziemnych na całym odcinku drogi
*wykonanie warstwy odsączającej zagęszczonej mechanicznie gr 15 cm
*wzmocnienie podłoża gruntowego geowłókninami i geosiatki
* wykonanie dolnej warstwy - podbudowa z kruszywa o frakcji 0/63 gr. 18 cm
* wykonanie górnej warstwy – nawierzchnia z kruszywa o frakcji 0/31,5 gr 17 cm
* wykonanie poboczy żwirowych gr 10 cm
*oczyszczenie skarp poboczy z istniejących zarośli
*budowle (wykopy ciągłe-rowy, montowanie przepustów drogowych, wykonanie murków oporowych)
*rozplantowanie humusu poza krawędziami robót ziemnych
*poszatkowanie terenu przyległego po prowadzonych robotach
*przebudowa zjazdu z drogi powiatowej

3.9.)Główny kod CPV

45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-29

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-09-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

KRUZ Budownictwo Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

577 199 76 66

4.3.3.)Ulica

Myszkowska 41

4.3.4.)Miejscowość

Koziegłowy

4.3.5.)Kod pocztowy

42-350

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

427514,95 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00281220/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-14

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

429046,30 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233226-9Roboty budowlane w zakresie dróg do…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
310 850 zł
Próbka: 19 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
211 347 zł634 594 zł
Rozstęp międzykwartylowy
423 247 zł
Źródło próbki
CPV 45233226· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
211 347 zł
Mediana
310 850 zł
Górny kwartyl
634 594 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Lubliniec prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lubliniec.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233226-9 (Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.