AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Wymiana pokrycia dachowego wraz z dociepleniem ścian zewnętrznych i wykonanie elewacji na budynku Kiwity 12.

Zamawiający Gmina Kiwity (Kiwity, Warmińsko-Mazurskie) prowadzi postępowanie „Wymiana pokrycia dachowego wraz z dociepleniem ścian zewnętrznych i wykonanie elewacji na…”. Termin składania ofert upływa 17 września 2026, 10:00. Wadium: 100 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina KiwityKiwity, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 1 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 918 256 zł
Wadium
100 zł
Termin składania ofert
17 września 2026, 10:00
10d 8h
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Gwarancja40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    01 września 2026

    Termin ofert: 17 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest wymiana pokrycia dachowego wraz z dociepleniem ścian zewnętrznych i wykonaniem elewacji na budynku Kiwity 12.

  • 2

    WarunkiWarunki udziału obejmują ubezpieczenie OC na kwotę nie mniejszą niż 500 000,00 zł oraz wykazanie co najmniej dwóch robót w zakresie budowy, przebudowy lub modernizacji obiektów użyteczności publicznej na kwotę minimum 300 000,00.

  • 3

    ZakresZamówienie obejmuje roboty przygotowawcze, rozbiórkowe, stolarkę budowlaną, pokrycie i konstrukcję dachu, elewację oraz roboty związane ze stabilizacją gruntu i drogami dojazdowymi, a szczegółowy zakres wynika z dokumentacji technicznej.

  • 4

    ZakresNie przewidziano podziału na części ani opcji, a realizacja trwa 75 dni.

  • 5

    RyzykoWadium wynosi 2 500,00 zł, wymagane jest zabezpieczenie należytego wykonania umowy, a oferta wspólna wymaga pełnomocnictwa i oświadczenia o podziale robót między wykonawców.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail