Wynik częściowy: umowy w 1 z 2 części, 1 unieważniono2 części
Łączna wartość umów
9175 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Dostawa filamentów do druku 3D
    Wartość umowy
    9175 zł
    2 oferty
  2. Unieważniona
    Część 2Dostawa drobnych podzespołów elektronicznych
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa filamentów do druku 3D oraz drobnych podzespołów elektronicznych w ramach realizacji projektu „Nowoczesny inżynier dla branż kluczowych”

Zamawiający Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa filamentów do druku 3D oraz drobnych podzespołów elektronicznych w ramach…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 9175 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w BydgoszczyBydgoszcz, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 17 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
9175 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,7 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 2 części: w 1 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 9 174,57 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 340057695

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Jana Karola Chodkiewicza 30

1.5.2.)Miejscowość

Bydgoszcz

1.5.3.)Kod pocztowy

85-064

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zampub@ukw.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ukw.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.ukw.edu.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa filamentów do druku 3D oraz drobnych podzespołów elektronicznych w ramach realizacji projektu „Nowoczesny inżynier dla branż kluczowych”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9520f65f-c6d3-44fb-8e54-4cb4a1013080

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00394392

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00050305/24/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Dostawa części elektronicznych na potrzeby UKW w Bydgoszczy

1.2.13 Dostawa sprzętu i materiałów do druku 3D

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Nowoczesny inżynier dla branż kluczowych

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00293184

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

UKW/DZP-280-D-50/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

11366,09 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa filamentów do druku 3D

4.5.3.)Główny kod CPV

30232100-5 - Drukarki i plotery

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

19730000-2 - Włókna sztuczne

4.5.5.)Wartość części

7069,45 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa drobnych podzespołów elektronicznych

4.5.3.)Główny kod CPV

31711000-3 - Artykuły elektroniczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

31680000-6 - Elektryczne artykuły i akcesoria

4.5.5.)Wartość części

4296,64 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

7675,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

9174,57 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

9174,57 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Newo Systems Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9562385955

7.3.3)Ulica

Płaska 25B

7.3.4)Miejscowość

Toruń

7.3.5)Kod pocztowy

87-100

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

9174,57 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty;

Uzasadnienie faktyczne:
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego do terminu składania ofert, tj. 24.06.2026 r. do godz. 09:00 wpłynęła jedna (1) oferta:

X3D Sp. z o. o. ul. Ceynowy 21, 77-100 Bytów
cena brutto oferty: 12 314,76 zł

Zamawiający na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia przeznaczył kwotę 5 284,87 PLN brutto. Informacja ta została zamieszczona na stronie prowadzonego postępowania w dniu 24.06.2026 r. Cena oferty złożonej w postępowaniu przekracza kwotę, jaką Zamawiający może przeznaczyć na realizację przedmiotowego zamówienia. Po analizie możliwości finansowych, Zamawiający stwierdził, iż w chwili obecnej nie ma możliwości zwiększenia kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30232100-5Drukarki i plotery
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bydgoszcz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 9175 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30232100-5 (Drukarki i plotery). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Newo Systems Sp. z o. o. (Toruń). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.