Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
4445 zł
Umowa zawarta
11 sierpnia 2026
Okres realizacji
30 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 4445 zł – 18 389 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Legitymowanie się ukończonym z wynikiem pozytywnym szkoleniem w zakresie dokonywania przeg40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

RDW w Chełmie. Przeglądy obiektów mostowych

Zamawiający Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „RDW w Chełmie. Przeglądy obiektów mostowych”, wybierając ofertę wykonawcy PRACOWNIA PROJEKTOWA PROBUD WOJCIECH KNORA. Wartość umowy: 4445 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Zarząd Dróg Wojewódzkich w LublinieLublin, Lubelskieopublikowano 17 sierpnia 2026
Wartość umowy
4445 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,6 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    03 lipca 2026

    Termin ofert: 14 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    17 sierpnia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PRACOWNIA PROJEKTOWA PROBUD WOJCIECH KNORA (GLIWICE), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 4 445,22 zł (umowę zawarto 11 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 4 445,22 zł do 18 388,50 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 30 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail